Gipso kartono kaina

Kokia gipso kartono plokštės kaina? Kiek vidutiniškai kainuoja 1 m2 gipso kartono sienos su montavimo darbais?

Gipso kartono lubos

Domina pakabinamos gipso kartono lubos. Kuo skiriasi vieno ir dviejų lygių gipso kartono lubos? Ar gyvenamajam kambariui pilnai užtenka sumontuoti vieno lygio gipso kartono lubas?

Gipso kartono glaistymas

Sumontavome gipso kartono sienas. Kaip jas reikėtų glaistyti, kokias medžiagas naudoti ir koks darbų eiliškumas? Ar būtina prieš glaistymą sienas gruntuoti?

Priešgaisrinio gipsokartono plokštės kaina

Mus domina priešgaisrinio gipskartono plokštės 1m2 kaina.

Pagelto glaistytos gipso kartono lubos

Pakabinto gipso kartono lubos prieš 8 m., nebuvo niekuo apdorotos. Tačiau po pirmo sluoksnio glaistymo dabar, glaistas pagelto. Gal žinote kodėl? Ar netikusi glaisto partija, ar gipsas per ilgai išbuvo be nieko? Ka tokiu atveju rekomenduotumete daryti?

Ar būtina glaistyti gipso kartoną prieš dažymą

Ar būtina glaistyti gipso kartono paviršių prieš dažymą, pvz. lubas. Susidūriau su situacija, kad vieni meistrai sako, kad būtinai reikia, o kiti sako užglaistyti tik sujungimus įdedant armavimo juostą ir viską nudažyti gruntiniais dažais ir išdžiuvus dažyti paprastais dažais.

Pertvarų įrengimas prieš ar po grindų betonavimo

Kada geriau namo viduje įrenginėti gipso kartono pertvaras: prieš betonuojant grindis ar po betonavimo?

Pakabinamų lubų sistemų D112 ir D113 palyginimas

Kokią pakabinamų lubų konstrukciją rekomenduotumėte naudoti pakabinamoms luboms, kur lubos - gelžbetoninės perdangos plokštės, D112 ar D113? Kuri iš šių sistemų pranašesnė siekiant išvengti įtrukimų atsiradimo? Taip pat norėčiau sužinoti, ką klijuoti po UD profiliais, kad padidinti amortizacija ir ar akrilo naudojimas siulese taip pat teigiamai veikia lubas?

Grindų įrengimas sausuoju būdu

Ruosiuosi daugiabutyje isirengineti grindis sausuoju budu (penktame aukste). Ar galima vietoj keramzito naudoti smeli 0/4 frakcijos ir polistorilo plokstes ESP T, o ant virsaus deti rudas GKP? Siaip reikalinga kad butu normali garso izoliacija. Ir kaip geriau deti: polistirola ir ant virsaus smeli ar atvirksciai?

Gipso kartono klijavimas ant betono

Ar prie betono galima klijuoti gipso kartono plokštę? Su kuo ją klijuoti?