Gipso kartonas

Rodomi įrašai 1-25 iš 26.
Kokia gipso kartono plokštės kaina? Kiek vidutiniškai kainuoja 1 m2 gipso kartono sienos su montavimo darbais?
Ar būtina glaistyti gipso kartono paviršių prieš dažymą, pvz. lubas. Susidūriau su situacija, kad vieni meistrai sako, kad būtinai reikia, o kiti sako užglaistyti tik sujungimus įdedant armavimo juostą ir viską nudažyti gruntiniais dažais ir išdžiuvus dažyti paprastais dažais.
Jau sumontuotos gipso pokštės. Kokia dabar turėtų būti tolimesnė darbų eiga? Kaip reikėtų apdirbti palangių kampus ir nelygumus, tarpelius? Toliau paviršius norėčiau dažyti.
Domina pakabinamos gipso kartono lubos. Kuo skiriasi vieno ir dviejų lygių gipso kartono lubos? Ar gyvenamajam kambariui pilnai užtenka sumontuoti vieno lygio gipso kartono lubas?
Mane domina gipso kartono plokščių montavimas. Ar užtenka vieno gipso kartono plokščių sluoksnio vidinėms pertvaroms tarp kambarių montuoti. Koks tada gaunasi gipsob kartono sienos storis sumontavus ir nuglaisčius gipso kartoną.
Norėčiau sužinoti kaip vykdomas gipso kartono lubų montavimas ir apdaila, kai paliekamas vienodas tarpas tarp lubų ir sienų, kitaip tariant – kaip įrengti šešėlinę siūlę?
Sumontavome gipso kartono sienas. Kaip jas reikėtų glaistyti, kokias medžiagas naudoti ir koks darbų eiliškumas? Ar būtina prieš glaistymą sienas gruntuoti?
Ar prie betono galima klijuoti gipso kartono plokštę? Su kuo ją klijuoti?
Kokią pakabinamų lubų konstrukciją rekomenduotumėte naudoti pakabinamoms luboms, kur lubos - gelžbetoninės perdangos plokštės, D112 ar D113? Kuri iš šių sistemų pranašesnė siekiant išvengti įtrukimų atsiradimo? Taip pat norėčiau sužinoti, ką klijuoti po UD profiliais, kad padidinti amortizacija ir ar akrilo naudojimas siulese taip pat teigiamai veikia lubas?
Kaip teisingai užglaistyti tarpus tarp gipso kartono plokščių (lubose)? Naudoju „Fugenfuler“ ir popierinę juostą. Įspaudžiu juostą į įtrintą ir storesniu sluoksniu užtepta glaistą, perteklių nubraukiu glaistykle. Džiūnant per vidurį susidaro akivaizdi išsigaubusi siūlė. Ką daryti, kad taip nenutiktų?
Ar reikia armuoti vidinių pertvarų iš gipso kartono kampus (sienos ir lubų susikirtimo kampo arba sienų kampo).
Ar gipso kartonui montuoti naudojami tik metaliniai profiliai, ar gali būti ir mediniai? Ar paskui naudojant medinius profilius neišsikraipys gipso kartono sienos.
Ar galima GKP (balta gipsa) impregnuoti hidroizoliacinėmis medžiagomis ir naudoti duse? (ant jo bus dedamos plyteles) Ar būtina tik GKPI ? Juk ju sandara ta pati, skiriasi tik popierius dengiantis gipsą.
Ar galima montuoti gipso kartono plokštes nešildomame name?
Ant karkaso iš vidaus uždėjau folijinę plėvelę. Ar galiu sukti gipsą ar reikia palikti kažkokį tai oro tarpeli tarp folijos ir gipso?
Kokiu glaistu reikia glaistyti plytelių siūles vonioje, kuris glaistas būtų atsparus vandeniui.
Statausi vieno aukšto namą, vidiniu sienų pertvaras nusprendžiau daryti iš gipso kartono. Kokio storio gipso kartono sienas patartumėte daryti? Koks gipso kartono pranašumai namo statyboje?
Pakabinto gipso kartono lubos prieš 8 m., nebuvo niekuo apdorotos. Tačiau po pirmo sluoksnio glaistymo dabar, glaistas pagelto. Gal žinote kodėl? Ar netikusi glaisto partija, ar gipsas per ilgai išbuvo be nieko? Ka tokiu atveju rekomenduotumete daryti?
Kada geriau namo viduje įrenginėti gipso kartono pertvaras: prieš betonuojant grindis ar po betonavimo?
Ruosiuosi daugiabutyje isirengineti grindis sausuoju budu (penktame aukste). Ar galima vietoj keramzito naudoti smeli 0/4 frakcijos ir polistorilo plokstes ESP T, o ant virsaus deti rudas GKP? Siaip reikalinga kad butu normali garso izoliacija. Ir kaip geriau deti: polistirola ir ant virsaus smeli ar atvirksciai?
Ar gipso kartonas yra ekologiška medžiaga, iš kokių madžiagų gaminamos gipso kartono plokštės?
Mus domina priešgaisrinio gipskartono plokštės 1m2 kaina.
Kokį tinką patartumėte naudoti gyvenamojo namo vidaus apdailai? Tinkuosime keramines plytas ir blokelius.
Planuojame įsirengti šildomas grindis. Kokias medžiagas patartumėte naudoti šildomų grindų lyginimui.
Palėpėje galvojame įrengti sausas grindis iš gipso kartono plokščių, o ant jos kloti kiliminę dangą. Ar tokios grindys būtų tinkamos palėpėje įrengti, ar padidėtų garso izoliacija?