Joniniai katilai

Rodomi įrašai 1-14 iš 14.
Norėčiau sužinoti, kaip įsirengti joninio šildymo sistemą daugiabučiame name. Turbūt el. įvadas sudarys didelių keblumų. Mane domina mažiausia pasijungimo galimybė (stovas,laiptinė). Kokia būtų apytikrė įsirengimo kaina 1-am stovui(5-ių a.namas) apie 230 m2 ir laiptinės apie 700 m2?
Noriu sužinoti apie 90 m2 sodo namo šildymą joniniu katilu. Ar galite paaiškinti jo veikimo principą ir kaip sutaupoma elektros energija palyginus su paprastu elektriniu šildymu?
Kiek kainuoja šildyti namą jonine šildymo sistema? Kiek kainuotų 100 m2 namo šildymas tokia sistema sezono metu?
Kokia yra joninės šildymo sistemos kaina? Kas ją lemia?
joniniai katilai daug kur apibūdinami kaip pavojingi sveikatai? Gal galite pasakyti ,kuo tas pavojingumas pasireiškia? kadangi planuojame montuoti joninį katilą.
Planavau grindinį su geoterminių (ar air to water) 120 m2 namo šildymą... Tačiau dabar, kai jau reikėtų aprišti vienokią ar kitokią sistemą, abejoju dėl per didelės pirminės investicijos ir neužgarantuoto efektyvumo. Gal galėtumėte daugiau pakonsultuoti (gal remiantis ir teoriniais argumentais ir praktiniais patyrimais)koks galėtu būti joninių katilų COP. Kuo vistik jie skiriasi nuo elektrinio šildymo? Kaip vistik reikėtų (jeigu tai vistik 2,5 - 3 kartai pigiau nei elektrinis šildymas) tokį joninį - elektrinį katilą apjungti su akumuliacinė vandens talpa buitinėms reikmėms ir 2 aukštų kolektorinį namo šildymą?
Kokie yra joninės šildymo sistemos privalumai? Kodėl verta rinktis tokią šildymo sistemą?
Kokio galingumo joninio katilo reiktų, jei namas 130 m2? Norėčiau, kad patalpose būtų 27 laipsniai šilumos.
Norėjau pasidomėti, ar joninė šildymo sistema tinka grindiniam sildymui?
Kaip efektyviau pajungti joninį katilą į šildymo sistema ar tiesiai prie akumuliacinės talpos, ar per akumuliacinės talpos gyvatuką? Akumuliacinė talpa 1 tonos.
Joninė šildymo sistema ir joninis katilas - kokie pagrindiniai šių šildymo sistemų skirtumai?
Ar joniniu katilu galima apšildyti 50 m2 butą daugiabučiame name? Kokios turėtų būti techninės sąlygos joninio katilo įrengimui?
Ar joninio šildymo sistema turi būti užpildyta specialiu skysčiu, ar ji gali būti užpildyta ir distiliuotu vandeniu? Kaip keisis elektros sanaudos eksploatuojant distiliuotu vandeniu užpildytą joninio šildymo sistemą?
Norėčiau sužinoti skysčio, naudojamo joninių katilų šildymo sistemose, sudėtį. Kur būtų galima nusipirkti šio elektrolito?