Pamatų šiltinimas

Rodomi įrašai 1-12 iš 12.
Su kuo pritvirtinti putų polistirolą prie pamato? Kiek giliai įkasti šiltinant?
Statausi namą, pamatai juostiniai su padu. Kokia medžiaga geriau būtų apšiltinti pamatus ir ar reikia apžšiltinti iki pamato apačios. Tuo pačiu, kokio storio putų polistirolu reikia apšiltinti grindis.
Ar reikia šiltinti pamatus statomam 1-o aukšo karkasiniam namui? Jei taip, tai kokio storio šiltinimą ir iš kurios pamato pusės (namo vidaus ar išorės) reikėtų dėti? Ar užtenka putų polistireno plokštes prispausti ir užkasti, ar reikia priklijuoti?
Kaip taisyklingai apšiltinti pamatus iš lauko pusės? Ar ant pamatų užklijuota „Midos” hidroizoliacija tam netrukdys?
Namo be rūsio pamatus apšiltinau 5 cm. polistiroliu EPS100. Ar tokio sluoksnio pakanka? Kas pasikeis, jei apšiltinsiu 10 cm polistiroliu? Grindys iš apačios apšildytos 10 cm. polistiroliu.
Noriu apšiltinti pamatus iš vidaus. Kokiomis medžiagomis ir kaip tai atliti?
Kaip geriau apšiltinti seno mūrinio pastato pamatus? Pamatai sumontuoti iš gelžbetonio blokų.
Norėčiau sužinoti, koks skirtumas tarp stiroduro ir polistirolo šiltinant pamatus.
Kaip izoliuoti pamatus, kad nedrėktų rūsio sienos ir nesusidarytų pelėsis?
Statome 20 cm storio rąstinį namą. Ar būtina šiltinti pamatus?
Ar reikia palikti tarpą tarp šiltino putų polistirolu namo pamato (cokolio) ir trinkelių? Jei reikia, tai kodėl ir kokio pločio?
Ar apšiltinant karkasinio namo pamatus iš lauko 5 cm storio putplasčiu iki kurios vietos reikia juos šiltinti: ar tik patį pamatą, ar galima ir maždaug 10 cm uždėti ant medžio? Ar tai bus blogai ir pradės pūti apatinio rąsto apačia, kuri uždengta putplasčiu?