Putų polistirolas

Rodomi įrašai 1-25 iš 78.
Noriu siltini savo nama. Tik nezinau kokia medziaga, noriu pasiekti gera silumine varza. Turiu namo fasado cemantines dailylentes jau tas nesvarbu. Svarbu kuom ji apsildyti. Noriu tureti A+, A++ klases nama. Namo muras yra keramzitiniai blokeliai 0,25 cm ir langai jau yra sudeti lygiai su isorine siena. Tad labai isstorinti sienos nenoreciau, nes gausis langai giliai, ar cia jau yra padaryta klaida su langais?
Noriu apšiltinti nešildomo rūsio perdangą. Nusprenžiau naudoti putų polistirolą. Noriu klijuoti prie lubų, koks putų polistirolo klijavimo darbų eiliškumas? Ar reikia naudoti plėvelę, kaiščius?
Naujai statyto namo sienos išmūrytos 24 cm storio blokeliais. Šiltinimui planuojame naudoti putų polistirolį. Svarstome, ar dėti lenkišką EPS-70, 15 cm storio ar lietuvišką. Niekur nerandu palyginimui putų polistirolo šiluminės varžos.
Ką geriau naudoti renovuojant dviejų aukštų mūrinį namą – polistireninį putplastį ar akmens vatą? Ką pasiūlytumėte?
Statysiu karkasinį namą 15 cm pločio iš lauko pusės dėsiu OSB plokštę, 10 cm polisterolį ir tinkuosiu iš vidaus. Ar nesigaus kondensatas ? ir ka daryt kad to išvengčiau ?
Kokio storio turėtų būti išorinės sienos, kokie blokeliai ir kiek putų polistirolio montuoti norint optimalios namo sienos varžos? Ar ne per daug būtų 30 cm betono blokeliai ir 25 cm polistirolio?
Kokiais klijais klijuoti putų polistirolą esant minusinei temperatūrai? Ar galima jį priklijuoti makrofleksu?
Namas pastatytas iš 30 cm storio akyto betono blokeliu gkg 3 (550x250). Ar užtenka 10 cm storio fasadinio putplasčio 70 kietumo ir dekoratyvinio fasadinio tinko? Kokia būtų tokios sienos šiluminė varža?
Planuoju statyti nama is silikatiniu blokeliu M18 ir apsiltinti pilku polistirolu neoporu 30cm storio ar yra suo metu protingas tvirtinimas smeigem tokio storio? Gal pakaktu 25cm neoporo, kad pasiekti A klase.
Koks yra putų polistirolo tinkavimo darbų eiliškumas. Kokias medžiagas ir kokia tvarka naudoti atliekant tinkavimo darbus?
Ar putų polistirolas bijo graužikų? Kaip reikėtų įrengti namo šiltinimą su putų polistirolu nuo jų būtų apsisaugota?
Naują namą planuojama šiltinti 20 cm putų polistirolu. Kokį putplastį rekomenduojate naudoti - frezuotą ir nefrezuotą? Ir kodėl?
Statysiu A klases nama, naudosiu Roclite 200x300x600s, silumine varza R=3. Ka naudoti putplasti, neopora, ar vata (jei vata tinka akyto betono blokeliui)? Koks reikalingas vieno ar kito storis ir pagal kaina, kas pigiau gaunant A klases sienos silumine varza.
Kokia gaunu šiluminę varža, jei mūriju keramikinį blokelį 20 cm ir ant jo putų polisterolas 20 cm. (baltas) ? Ar geriau dėti neoporą? Ar bus didelis šiluminių varžų skirtumas?
Statausi namą, greitai ateis laikas, kai reiks pasirinkti, ar akmens ar polistirenas. Planuojamas šiltinimo sluoksnis 25 cm. Ką verta rinktis geriau? Visi kalba, kad vata ekologiška, o kas prakstiškiau ? kieno varža geresne, vata ar polistirenas ? 25 cm akmens vatos (minkštos) ir 25 NEOPORO polistireno ?
Kokie yra neoporo tipai? Kiek tas pilkasis UAB Kauno šilo neorpas (polistirolas) lygus ar artimas tikrajam neoporui. Ar egzistuoja neoporas skirtas fasadų šiltinimui?
Statau A+ klasės energetinio efektyvumo namą. Projekte numatyta statyti iš 25 cm keraminių blokelių, apšiltinant jas 30 cm neoporo sluoksniu. Daugiau pasigilinus, suabejojau, ar yra nauda šiltinti 30 cm neoporo sluoksniu. Gal užtektų 25 cm? Ant 30 cm tampa problematiška namo apdaila. Pas mane ji numatyta 2 cm iš klinkerio plytų, pjautomis klijuojamomis plytelėmis. Ar jos laikysis priklijuotos ant 30 cm neoporo?
Ar galima putų polistirolu šiltinti lubas kambario viduje? Ar patalpos viduje esantis putų polistirolas kenkia sveikatai?
Nusprendėme namą statyti akyto betono blokelių. Pagal gamintojus šie blokeliai gerai kvėpuoja, tačiau ar apšiltinus putų polistirolu jie kvėpuos? Putų polistirolas turbūt sunkiai pralaidus vandens garams.
Domina pamatų šiltinimas. Senas namas yra padidintas ant mažo pamato, t.y. storis 20cm, gylis (į žemę) apie 50cm, virš žemės apie 20cm, armatūros dėta minimaliai - dvi juostos. Žemė žvyras su smėlio ir vietom truputį molio priemaišom. Ar verta ir ar padės (prieš įšalo laužymus) pamato atkasimas ir apklijavimas putų polistirolu? Priestato siena iš fibo blokelių 20cm, vieno aukšto su šlaitiniu stogu.
Kokiais klijais geriausia klijuoti putų polistirolą tarpusavyje ir ar yra kokia medžiaga, kuri sustiprintų polistirolą, kad jis nebūtų toks trapus?
Norėjau paklausti, kokiais klijais klijuoti polistireninio putplasčio plokštes? Ar galima be smeigių?
Šiltinu plokščią stogą iš vidaus. Tarp gegnių sudėta vata, po gegnėmis 15 cm frezuoto neoporo plokštės. Tarpelis tarp plokščių minimalus, tolygiai įpurkšti putas nėra patogu. Siūles norėčiau klijuoti lipnia juosta. Skaičiau, kad klijuojama aliuminiu dengta juostelė, tačiau niekur nerandu konkrečios informacijos. Kokią lipnią juostelę rekomenduotumėte putplasčio sujungimų sandarinimui?
Kokias klijais klijuoti putų polistirolą ant fibo bokelių, poliuretaniniais klijais ar cementiniais, kas geriau ir kodėl? Kokia varža bus, 25 fiba+15 cm eps 70, grindys 15 cm eps80 šildomos, stogas 30 cm parock?
Šiltiname namą putplasčiu EPS 70 iš išorės. Dėl finansinių sumetimų ketiname visa kita (armavimą, tinką ir pan.) dėti tik pavasarį. Ar nebus blogai putplastį palikus per žiemą be jokio tinko?