Putų polistirolas

Rodomi įrašai 1-25 iš 80.
Noriu apšiltinti nešildomo rūsio perdangą. Nusprenžiau naudoti putų polistirolą. Noriu klijuoti prie lubų, koks putų polistirolo klijavimo darbų eiliškumas? Ar reikia naudoti plėvelę, kaiščius?
Naujai statyto namo sienos išmūrytos 24 cm storio blokeliais. Šiltinimui planuojame naudoti putų polistirolį. Svarstome, ar dėti lenkišką EPS-70, 15 cm storio ar lietuvišką. Niekur nerandu palyginimui putų polistirolo šiluminės varžos.
Planuoju pirkti putų polistirolą namo fasado apšiltinimui. Esu sugalvojęs klijuoti 1m x 3m ir 1m x 1m (kombinuotai) ilgio polistirolo lapais, taip sumažinčiau nereikalingų sujungimo siūlių skaičių tarp polistirolo lapų. Ar šis mano sprendimas labai neapsunkins polistirolo klijavimo?
Ką geriau naudoti renovuojant dviejų aukštų mūrinį namą – polistireninį putplastį ar akmens vatą? Ką pasiūlytumėte?
Statysiu karkasinį namą 15 cm pločio iš lauko pusės dėsiu OSB plokštę, 10 cm polisterolį ir tinkuosiu iš vidaus. Ar nesigaus kondensatas ? ir ka daryt kad to išvengčiau ?
Kokio storio turėtų būti išorinės sienos, kokie blokeliai ir kiek putų polistirolio montuoti norint optimalios namo sienos varžos? Ar ne per daug būtų 30 cm betono blokeliai ir 25 cm polistirolio?
Noriu šiltini savo namą. Tik nežinau kokia medžiaga, noriu pasiekti gerą šiluminę varžą. Turiu namo fasado cementinės dailylentes jau tas nesvarbu. Svarbu kuom ji apšiltinti. Noriu turėti A+, A++ klases namą. Namo mūras yra keramzitiniai blokeliai 0,25 cm ir langai jau yra sudėti lygiai su išorine siena. Tad labai išstorinti sienos nenorėčiau, nes gausis langai giliai, ar čia jau yra padaryta klaida su langais?
Namas pastatytas iš 30 cm storio akyto betono blokeliu gkg 3 (550x250). Ar užtenka 10 cm storio fasadinio putplasčio 70 kietumo ir dekoratyvinio fasadinio tinko? Kokia būtų tokios sienos šiluminė varža?
Koks yra putų polistirolo tinkavimo darbų eiliškumas. Kokias medžiagas ir kokia tvarka naudoti atliekant tinkavimo darbus?
Ar putų polistirolas bijo graužikų? Kaip reikėtų įrengti namo šiltinimą su putų polistirolu nuo jų būtų apsisaugota?
Planuoju statyti nama is silikatiniu blokeliu M18 ir apsiltinti pilku polistirolu neoporu 30cm storio ar yra suo metu protingas tvirtinimas smeigem tokio storio? Gal pakaktu 25cm neoporo, kad pasiekti A klase.
Naują namą planuojama šiltinti 20 cm putų polistirolu. Kokį putplastį rekomenduojate naudoti - frezuotą ir nefrezuotą? Ir kodėl?
Kokia gaunu šiluminę varža, jei mūriju keramikinį blokelį 20 cm ir ant jo putų polisterolas 20 cm. (baltas) ? Ar geriau dėti neoporą? Ar bus didelis šiluminių varžų skirtumas?
Statausi namą, greitai ateis laikas, kai reiks pasirinkti, ar akmens ar polistirenas. Planuojamas šiltinimo sluoksnis 25 cm. Ką verta rinktis geriau? Visi kalba, kad vata ekologiška, o kas prakstiškiau ? kieno varža geresne, vata ar polistirenas ? 25 cm akmens vatos (minkštos) ir 25 NEOPORO polistireno ?
Kokie yra neoporo tipai? Kiek tas pilkasis UAB Kauno šilo neorpas (polistirolas) lygus ar artimas tikrajam neoporui. Ar egzistuoja neoporas skirtas fasadų šiltinimui?
Kokiais klijais klijuoti putų polistirolą esant minusinei temperatūrai? Ar galima jį priklijuoti makrofleksu?
Kokiais klijais geriausia klijuoti putų polistirolą tarpusavyje ir ar yra kokia medžiaga, kuri sustiprintų polistirolą, kad jis nebūtų toks trapus?
Šiltiname namą putplasčiu EPS 70 iš išorės. Dėl finansinių sumetimų ketiname visa kita (armavimą, tinką ir pan.) dėti tik pavasarį. Ar nebus blogai putplastį palikus per žiemą be jokio tinko?
Ar galima putų polistirolu šiltinti lubas kambario viduje? Ar patalpos viduje esantis putų polistirolas kenkia sveikatai?
Kokio storio putų polistirolo sluoksniu apšiltinti namą iš išorės, kad nerasotų langai, nešaltų ir nepelytų sienų kampai? Turiu senos abejotinos statybos 2 aukštų plokščiastogį namą, sienų storis: 1 aukštas - 2 plytos, tarpe - 5cm ekovatos + 1 plyta, 2 aukštas - 1 plyta, tarpe 15-17cm ekovatos + 1 plyta, stogas neseniai apšiltintas putų polistirolu.
Ar šiltinant namo sieną polistireniniu putplasčiu, klijuojant jį prie sienos – jeigu siena yra šlapia ar įsigėrusi lietaus vandens, ar klijai, kuriais klijuojamas polisterinis putplastis prikibs gerai ir kokybiškai laikysis minėtasis putplastis? Ar reikia laukti, kol siena išdžius?
Noriu apšiltinti „alytnamio“ tipo namą putų polistirolu. Sienos storis apie 30 cm: apie 10 cm keramzitbetonis + 10 cm stiklo vatos+ apie 10 cm keramzitbetonis. Kokio storio putplasčio reiktų?
Pastebėjau, kad putų polistirolą „Styrodur“ graužia baltos kirmelaitės. Ką daryti su šiltinimo medžiaga? Ar ji dar bus tinkama naudoti?
Norime apšiltinti namo perdanga esančią virš atviros terasos. Perdanga - gelžbetonio plokšte 22 cm storio, antrame aukšte tame plote labai šaltos grindys. Norėčiau paklausti: kuo geriau šiltinti, koks medžiagos storis, ar esant -10 laipsnių galima dirbti?
Nusprendėme namą statyti akyto betono blokelių. Pagal gamintojus šie blokeliai gerai kvėpuoja, tačiau ar apšiltinus putų polistirolu jie kvėpuos? Putų polistirolas turbūt sunkiai pralaidus vandens garams.