Turime žemės sklypą, kuris ribojasi su valstybės žemės sklypu. Valstybinė žemė nėra suformuota, bet norime ją įsigyti arba išsinuomoti. Vieta - Vilniaus rajonas. Pastatų jokių ant jos nestatysime, norime padaryti "žalią zoną". Ar įmanoma taip padaryti be aukciono? O kur kreiptis dėl to? Nes NTŽ sakė rašyti prašymą laisva forma.
Ar tiktų pontonų lieptas upės krantui? Būna ir ledonešiai. Norėčiau tik maudymuisi įlipti ar pažvejot nuo kranto. Esmė maudynėms įlipti. Kokia kaina būtų už 3x1,5 arba 3x2 m.? Ir mes iš Pasvalio. Ar atvežtumėte? Koks dar pristatymo mokestis būtų?
Ar galima tapetuoti tapetais ant skystų tapetų? Skystieji nelabai gražiai atrodo.
Galvoju, kad šilumos siurblys sunaudoja per daug elektros. Situacija - naujai pastatytas B klasės karkasinis namas. Plotas - 40m2, šildymas - oras/vanduo - WH-MDC05J3E5 Monoblokas 5 kW 230V tenas 3kW R32. Suvartojimas: 09: 200kWh, 10: 100kWh, 11: 520kWh, 12: 432kWh, 01:498kWh, 02: 302kWh, 03: 408kWh. Kokie galimi variantai sumažinti elektros sąnaudas?
Kuo siūlytumėt apšiltinti 7 metų rastinį namą. Rąstas 17 сm ir dalis 14 сm. Stovi laukuose.
Namas senos statybos, renovuojamas, manau pasiekti B šilumos klasę, 2 aukštų + rūsys po visu namu, šildomas plotas +- 150 kv.m. Šalia namo (20m atstumu), įrenginėjamas betonuotas baseinas. Kuris šilumos siurblys, būtų efektyvesnis (kaštų atžvilgiu) ar oras-vanduo, ar vanduo-vanduo (panaudojant baseino vandenį, baseinas 15m x 5m x 2m gylio).
Nuo pagrindinio elektros įvado iki mano sklypo yra apie 300 metrų. Užpildėm paraišką kartu su kaimynu į ESO. Mums priskaičiavo kiekvienam po 10,000e. Ar galima būtų kažkaip patiems sumažinti šias išlaidas? Gal mes patys galim prakasti padėti tinkamą kabelį ir tada ESO atvažiuotų, patikrintų ir pajungtų elektrą, ar įmanomas toks dalykas? Kaip padaryti, kad sumokėti mažiau?
Noriu konsultacijos, kaip reikėtų skaičiuoti-parinkti šilumos siurblio oras/vanduo galingumą pastatui, jei jame norime įrengti grindinį šildymą ir 5 patalpose fankoilus šildymui/vėsinimui. Pastatas A+ klasės, 5 patalpos vienodo ploto po17 m2, grindinio šildymo patalpos plotas 25m2, langai plastikiniai,1,5 m2 ploto, du paketai.
Sode statysime sodo namelį iki 80 kv. be statybos leidimo, tačiau gyvensime pastoviai. Kaip daryti su valymo įrenginiais, ar galėsime įsirengti, ar vis tiek reikės kažkokio leidimo ar projekto? Bet kadangi tai sodo namas, ar toks valymo įrenginys iš vis galimas ar tik vietinis įrenginys?
Renovuojamame daugiabutyje noriu pasikeisti radiatorius, radau tokį negirdėtą man gamintoją Vogel&Noot. Galima juos dėti, nereiks po metų ar dvejų jų keisti?
Nupirkome sodo namą. Mūsų sklype stovi stulpas ir nuo to stulpo pajungta elektra į 4 namus. Vieno namo elektra pajungta nuo stulpo nesaugiai, pakabintas ant medinės lentos paprastas ne lauko jungiklis, laidai supuvę, susiraizgę. Šeimininkas miręs, o paveldėjęs sūnus gyvena užsienyje. Kaip galėčiau išspręsti šią problema, nes mano sklype netvarkingi avarinės būklės kaimyno laidai, bet kada gali įvykti nelaimė. Ar ESO turėtų tai tvarkyti? Kas už tai sumokėtų? (Su savininku nėra galimybių susisiekti)
Ar galima perdangos plokštes iškišti į lauką už sienos 2 metrus be atramos? Noriu daryti balkoną naujai statomam namui. Ar įmanomas variantas?
Planuoju išnešti langus į apšiltinimo sluoksnį. Kuo užsandarinti lango ir profilio tarpe esančias montažines putas? Ar juosta ar mastika? Kuri medžiaga tarnauja ilgiau ir mažiau bijo UV spindulių, jei viso namo metų bėgyje neplanuojama šiltinti?
Gyvenu 6 metų senumo name. Žiemą kambariuose labai rasoja langai ir kai kur pradėjo kampuose kauptis pelėsis. Ar užtektų kambariuose įmontuoti mini rekuperatorius, kad išsispręstų problema? Yra trys kambariai po 15 kv. m.
Norėjau pasiteirauti dėl grindinio šildymo. Grindinio šildymo kolektoriai yra padaryti katilinės patalpoje. Katilinės patalpos grindys nėra apšiltintos ir per jas yra nuvesti grindinio šildymo vamzdeliai į kitas namo patalpas, kurių grindys yra apšiltintos polistirolu 20 cm storio. Klausimas būtų ar pastačius siurblį oras-vanduo grindys šils normaliai, ar dėl katilinėje neapšiltintų grindų bus problemos su grindiniu šildymu?
Ar galima plokštuminius pamatus palikti žiemai? Nulinė kanalizacija, grindinio šildymo vamzdeliai daugiasluoksniai, vandens daugiasluoksliai vamzdeliai išvedžioti. Ar nieko jiems nenutiks, ar reiktų užpildyti neužšąlančiu gliukoliu? Ar betonui nepakenks?
Turime registruotą 52 m2 ploto tvartą. Tame pačiame sklype yra įregistruotas gyvenamasis namas. Sklypas yra žemės ūkio paskirties žemė. Rajono vyriausiasis architektas sakė, kad nesudėtingam statiniui iki 80m2 statyti leidimo nereikia. Klausimas: Ar mums reikia leidimo nugriauti įregistruotą 52 m2 tvartą, kad jo vietoje galėtume pastatyti 80 m2 tvartą? Suprantu, kad atrodo, jog šį klausimą reikėtų užduoti architektui, bet man nepavyksta su juo susisiekti, o jo darbovietėje neradau :).
Turiu gyvenamosios paskirties sklypą kaimo vietovėje, kur planuoju statyti vasarnamį. Ar verta bandyti keisti žemės paskirtį į rekreacinę? Kokie pliusai ir minusai?
Sveiki, ką reiškia notarinis sklypo padalinimas ir “pilnas” padalinimas? Ar rašydami notarinis padalinimas turite omenyje naudojimosi tvarkos nustatymą ? Ačiū
Turime vandens filtrą Riversoft 15, jau 4 metai. Dabar kartais jaučiamas sūrstelėjęs vanduo, kas galėtų būti? Gal reikia pasidaryti vandens tyrimus? Laukiu atsakymo.
Kaip teisingai apšiltinti baltų plytų mūro sienas? Sienos plotis 300 mm. Su 60 mm oro tarpu.
Pas mus yra katilas Ariston, šildomas elektra, vertikalus. Dažniausiai neturime karšto vandens, bėga drungnas, nors termometras rodo tris dušus ir kokius 52 laipsnius. Taip iš eilės būna kokias keturias ar penkias dienas. Po to nei iš šio, nei iš to vieną dieną bėga karštas vanduo, toks kokį rodo termometras. Ir vėl nuo pradžių - drungnas, kartais karštas, ir taip jau porą metų. Koks tai gedimas? Norėtųsi pastoviai karšto vandens.
Norėjau pasiteirauti dėl stogo dangos. Planuoju laikiną bitumo lakštų stogą keisti į skardinį, stogas apšiltintas poliuretano putomis, todėl garso izoliacija prasta. Ar yra kokių nors produktų, kuriuos būtų galima klijuoti ant skardos prieš ją montuojant, kad būtų sumažintas skambėjimas ir barškėjimas? Iš vidaus papildomai sudėti vatos ar pan. nėra galimybės, nes visur padaryta apdaila.
Nupirkau sodo namą 40kv. sodų bendrijoje (užmiestyje). Planuoju jį rekonstruoti iki 80kv., žinau, kad leidimų tam nereikia. Namas turi kadastrinius matavimus ir užregistruotas RC. Planuojant statybas, matau, kad galiu viršyti 80kv. O jeigu po rekonstrukcijos aš namuko naujai neregistruosiu RC ir paliksiu taip kaip yra. Ką keičia tas naujo sodo namo įregistravimas?
Kokią plėvelę reikia dėti ant karkasinių sienų dedant skardą iš vidaus? Bus šildoma.
Kaip rekomenduojate montuoti langus su gera garso izoliacija, jog neprarasti jos montuojant? Ar klijuoti angas xps ir po to sumontuoti langus, ar privesti geriau prie lango xps, kai jau bus sumontuoti langai? Tačiau taip tikriausiai eis labiau šaltis per angograščius iš lauko? Gal yra dar kažkokių sprendimo būdų be mano minėtų? Namas senas rekonstruojamas. Į apšiltinimo sluoksnį nebus išnešama.
Turiu popierinį energinio naudingumo sertifikatą. Kaip galiu pasitikrinti ar jis nepadirbtas?
Nusipirkome naujo statybos butą susidėjome dvigubą Knauf gipsą, vatą, amortizacines juostas, bet vis tiek girdisi iš viršaus smūginis garsas. Kaip tiesiog vaikšto iš garso gali girdėti kur kaimynė nueina.. Ar įmanomi dar kiti smūginio garso panaikinimo būdai?
Nuo stulpo iki skaitliuko ateina avarinės būklės įvadinis laidas. Kas turi keisti tą laidą ESO ar pats žmogus? Laidas iki skaitliuko.
Ar norint statyti sodo namą iki 80kv.m reikalingi leidimai bei kažkokia naudingumo klasė? Žemės paskirtis yra svarbi? Ar galima sodo namą statyti ūkio paskirties žemėje, ar būtina keisti į kitą?
Kaip tvirtinasi maži mediniai nameliai/pastatai ant išklotų trinkelių? Turim paklotas betono trinkeles 16x16cm. Pastatas būtų 8m x 2m ir 2,5m aukštis. Koks būtų patartinas ilgalaikis būdas pritvirtinti medinį namelį ant trinkelių, kad jis nenuslystų/nenuvirstų ir nesugalvotų vaikščiot? Po trinkelėm skalda, smėlis, žemėj daug molio. Niekur nesurandu atsakymo. Ar tokio dydžio pastatams tvirtinimas prie žemės nebūtinas?
Butas yra ketvirtame (paskutiniam) aukšte. Ar galima išorinį šilumos siurblio bloką montuoti ant stogo, nes yra tik viena lauko siena, kuri yra įstiklintas balkonas?
Planuojam keisti lubas, nuėmus senas matosi, jog tikrai nėra sandari konstrukcija, garo plėvelė uždėta ant išorinės sienos, tačiau baigiasi dar kambario zonoje, oras tikrai gali judėti kiaurai į šaltą palėpę, ir šaltas oras iš jos. Virš medinių lentų yra juoda plėvelė bei vata. Visa ši konstrukcija tikrai nėra sandari, kaip matėsi prasiėjus vien su termovizoriumi. Ar galima dabar tvarkant lubas bent kiek pasigerinti iš vidaus sandarumą? Kaip sutvarkyti išorinės sienos plėvelės klausimą? Ar reikia klijuoti prie esamos plėvelės garo plėvelę iki pat palėpės?
Laba diena, įsirenginėjame gyvenamąsias patalpas antrame aukšte, apie 40 kv.m. Abu aukštai šildomi (antras grindinis šildymas, pirmas radiatoriai, kur stovės ir katilinė). Norime statyti kieto kuro katilą, 12 kW. Klausimas kaip apskaičiuoti, kiek reikėtų vandens į sistemą be akumuliacinės talpos, kad katilas nevirtų?
Boileris Ariston velis 100. Du metus nebėgo per apsauginį vožtuvą vanduo, sumontavus nugeležinimo filtrą ir prie jo manometrą (gal sutapimas dėl filtro) pastebėjau, kad kaitinant sukyla slėgis iki 8 bar. Nuo 7 bar suveikia atbulinis vožuvas ir išbėga kažkiek vandens. Ar padės išsiplėtimo indo sumontavimas? Keisčiausia tas, kad du metus nebuvo jokių problemų. Vandens slėgis iš įvado 4bar.
Lubos išklijuotos tapetais. Ar galima skystus tapetus dėti ant tapetų, ar reikia visgi nuplėšti senus lubinius tapetus?
Turiu problemą dėl maišytuvo skleidžiamą garsą iš kaimyno. Butas naujas, jau po remonto. Girdžiu tą garsą visame bute ir jau pavargau, kaimynas atsisako kažką daryti, nes gal tiesiog užtektų išardyti sieną vonioj ir sutvarkyti tuos vamzdžius. Miegamajame padariau garso izoliaciją su vata ir gipsu. Galvojau, kad padės, bet garsas vis tiek yra ir dabar negaliu suprasti ar garsas praeina iš tos sienos kur langas, ar tiesiog ta vata man nieko nepadėjo. Tai norėčiau sužinoti ar padės man jūsų plokštės, ar prie tų plokščių dar kažką reikės dėti? Nes toks garsas eina, kad galvoju, kad tik pusę metro garso izoliacija tik išgelbės :D aišku tiek ploto neturiu bute.
Planuojame patys renovuoti stogą. "Sumuštinį" ant senų stogo lentų darysime tokį: makaronai 5*5, akmens vata šiltinimas iš išorės, plėvelė, makaronai 5*3, gegnės 10x3. Ar galima visą šią medieną dėti ne džiovintą?
Norėčiau paklausti, kokio gamintojo medvaržčiais patartumėt sukti plieninę stogo konstrukciją ("grebėstus")?
Languose dviejų stiklų paketai buvo pakeisti į paketus su trimis stiklais, išorinis stiklas selektyvinis, tarpai užpildyti argonu (4LowE-12CHAr-4-12CHAr-4LowE). Žiemą esant -10 C ir žemesnei lauko temperatūrai ant išorinio paketo stiklo iš vidaus atsirado ledo kristalai. Ar tai reiškia, kad stiklo paketai pagaminti nehermetiški, ar netinkamai montuojant išsihermetino?
Kokius klijus naudoti lauko durų varčios gamyboje, kad nereikėtų plokštės tvirtinti prie rėmo medsraigčiais?
Sveiki. Yra paveldėtas namas su ūkiniais pastatais po mamos mirties. Bet žemė po pastatais neišpirkta. Kur galima kreiptis dėl žemės išsipirkimo? Ir kokių dokumentų reikia?
Noriu įsigyti sklypą, kuriame yra galiojantys servitutai: 1. 215 Kelio servitutas - teisė važiuoti transporto priemonėmis, naudotis pėsčiųjų taku (tarnaujantis) S1 -suteikiantis teisę praplėsti šalia esančią gatvę (plotas 99 m2) 2. 222 Servitutas - teisė tiesti, aptarnauti, naudoti požemines, antžemines komunikacijas (tarnaujantis) S2 -suteikiantis teisę tinklus eksploatuojančioms bendrovėms tiesti, prižiūrėti požemines, antžemines komunikacijas (plotas 216 m2) 3. 92 Kiti servitutai (tarnaujantis) S3 - suteikiantis teisę 6alia esančio sklypo savininkams ir naudotojams naudotis sklypo dalimi (1 m nuo pastato sienos) prižiūrint ir remontuojant prie šių sklypų skiriamosios ribos esantį pastatą (1 m2) 4. 92 Kiti servitutai (tarnaujantis) S4 - suteikiantis teisę šalia esančio sklypo savininkams ir naudotojams naudotis sklypo dalimi (1 m nuo pastato sienos) prižiūrint ir remontuojant prie šių sklypų skiriamosios ribos esantį pastatą (plotas 2 m2). Klausimas: ar pirmuosius 2 servitutus galiu aptverti tvora? T.y. nr. 1 servitutas suteikia teisę praplėtimui, bet šiuo metu ten eismas nevykdomas (nėra gatvės). Nr. 2 servitutas gali būti aptvertas? Suteikiant prieigą esant poreikiui (ten eina ESO tinklai). Kitu atveju sklypo plotas sumažėja perpus (viso 6 a, servitutai 3 a).
Planuoju prie sodo namo pristatyti apie 20 m2 patalpą ir iškilo klausimas. Sodo namas su rūsiu. Noriu atkasti, uždėti hidroizoliaciją ir apšiltinti, kaip tada su naujo pamato surišimu prie esamo pamato, nes bus sujudinta žemė?
Norėčiau tankių tujų. Kokias patartumėt gyvatvorei?
Vidutiniškai per mėnesį suvartojama 200 kW. ESO priskirta galia 5kW. Ar pakaktų tokios galios norint įsirengti saulės elektrinę su mintimi ateityje prijungti elektrinį grindinį šildymą 40 kv. patalpoje. O gal verta imant ESO sąlygas prašyti ir galios padidinimą? Kokio galingumo ir kodėl saulės elektrinė būtų optimaliausia? Nes visos reklamos dažniausiai siūlo įsigyti 10 kw elektrines, kodėl?
Girgžda naujai įrengtos grindys lagių pagrindu. Problema, kad butas pilnai įrengtas, sudėtas virtuvinis ir kiti baldai, paklotos click vinilinės grindys. Ar įmanoma ką nors padaryti norint sumažinti girgždėjimą?
Laba diena Prašome pakomentuoti, kaip teisingai apšiltinti pamatus atnaujinant (modernizuojant) daugiabučius namus. Atkasus senus pamatus matomi dideli plokštumų nelygumai, kaip turi būti tepamas klijų sluoksnis ant šiltinimo medžiagos?
Grindys naujos, eglinės, 1 sluoksniu nulakuotos Paneeli-Assa 20, kokiu grindų laku galima lakuoti ant viršaus?
Viešoje erdvėje smarkiai diskutuojama, ar būtina langus išnešti į šiltinamąjį sluoksnį. Konkretaus ir vieno atsakymo nėra. Statomės 80kv.m gyvenamąjį namą A++ klasės, 20 cm dujų silikatas, apšiltinimas 30 cm polistirolas, be mažesnių yra du dideli langai 320x240. Reikalavimuose energetinei klasei nurodyta išnešti... bet ar būtina? Kokį montavimo būdą rekomenduotumėte?
Turiu stogą į pietinę pusę 36 kv. Kaip suprantu galėčiau pasistatyti 3 kW saulės elektrinę. Elektros suvartojame daug, apie 700-800 kW per mėn. Ar verta tokią saulės elektrinę statyti, kuri patenkins tik dalį poreikių? Į APVA paramą pretenduoti turbūt negaliu, nes neturėsiu ką priduoti į eso tinklus.
Nusipirkau 2 aukštų namą ir įsirenginėju. Viršutinis aukštas yra gyvenamoji zona, o apatiniame (rūsio aukšte) stovi garažas, katilinė ir du papildomi kambariai. Viename iš jų norėčiau pasidaryti namų kiną (Home Theather). Galvoju apie Klipsch RP serijos kolonėles bei subwoofer'į. Kokie patarimai, sprendimai ir/ar medžiagos padėtų sulaikyti garsą toje patalpoje? Idealiu atveju būtų smagu, kad vėlai vakare arba naktį apačioje garsiai žiūrint filmą žmona galėtų miegame viršuje ramiai miegoti ir nepykti dėl didelio garso. Tiesiai po miegamu - garažas. Minėtas kino salės kambarys yra kitoje namo pusėje ir aukšte nei miegamas. Minėtą kambarį apačioje tikrai galima ir mažinti jei tai būtų veiksminga.
Ar reikalingas įžeminimo kabelis apšvietimui?
Ar tikrai Šventojoje reikalingas statybų leidimas kilnojamam daiktui, t.y. modulinei pirčiai apie 20 kv.m. ploto, ant gręžtinių polių? Savivaldybės darbuotojas parašė, kad reikia. Architektas užsiprašė beveik 2000 Eur sumą už dokumentų sutvarkymą. Ar tai normalu?
Visame bute yra grindinis šildymas, tačiau viskas, išskyrus vonios kambarį yra užbetonuota. Ar yra prasmė montuotis termostatą su grindų temperatūros jutikliu TIK vonios kambaryje, kad galėčiau reguliuoti temperatūrą visame bute? Manau to reikia, kadangi svetainėje ir miegamajame bus laminatas arba vinilas, kuriems maksimali grindų temperatūra neturėtų viršyti 27-28 laipsnių. Ar teisingai suprantu, kad grindų temperatūros jutikliui sumontuot reikia gręžti grindis?
Inverteris Sungrow 8 kW, kiek galima dėti saulės panelių? Duomenų lape rašo 12kW Max. ESO leistina galia 8kW.
Ar reikalingas SLD pagalbinio ūkio pastatui žemės ūkio paskirties sklype, kai statinys turi rūsį, kvadratūra neviršija 80kv.m, aukštis neviršija 8,5m? Ką privaloma pasiruošti (susiderinti) iki statybų pradžios?
Norėjau paklausti, namas apšiltintas polistiroliu ir nuarmuotas jau stovi apie 5 metus, tik dabar bus dedamas dekoratyvinis tinkas. Kuo geriausia būtų nugruntuoti prieš dekoratyvinį tinką?
Nusipirkome butą, jame yra kondicionierius įstiklintame balkone. Kondensatui yra išvesta šlangutė pro balkoną į lauką - padaryta balkone skylė, kad praeitų šlangutė į lauką. Mums iškilo klausimas ar viskas padaryta gerai ir ar tam nereikėjo leidimų, ar galima jiems buvo padaryti skylutę balkone įvedant šlangutę? Ką turėtume žinoti apie tai? Ar nereikia jokių leidimų tam? Renovuos namą, tad nenorime nemalonumų, kad kažkas padaryta bus ne taip.
Kokią maksimalią temperatūrą atlaiko PVC užuolaidos?
Šalia mūsų sklypo bus vykdomos gyv. namo statybos. Kaimyninio sklypo savininkai prašo sutikimo dėl vandens apsauginės zonos, kadangi ji įeitų į mūsų sklypą. Savo sklypą ateity žadam parduoti, kol kas jokios veiklos nenumatoma vykdyti. Kaip pasielgti? Ar davus sutikimą, ateity nebus problemų parduodant sklypą?
Turiu nebaigta namą. Sklypo paskirtis gyv. namų statyba. Buvo pirktas projektas iki 80 kv. m, kai galima buvo statyti be leidimo. Statybos pradėtos 2015 m. Ar galiu dabar tą namą be papildomų leidimų baigti? Ar galima bus įteisinti šį namą, ar reikės mokėti taip vadinamą infrastruktūros mokestį?
Kokią įtaką elektros generavimui turi modulio montavimo kampas? 25 laipsniai.
Namas yra tarpukario statybos, mūrinis. Klausimai tokie: 1) Kaip galima išsiaiškinti ar yra oro tarpas? Namo projektų ieškojome archyve, bet mažai informacijos apie jį. 2) Su sąlyga, kad oro tarpas yra, ar galima šiltinti 2 apatinius iš 3 namo aukštų (kitų aukštų savininkas 99 % nenorės šiltinti)?
Ant bituminių čerpių stogo atsirado samanų. Ką rekomenduotumėte jas pašalinti? Plotas apie 100 m2. Taip pat kieme yra apie 200 m2 trinkelių. Iš jų taip pat reikia pašalinti samanas. Stogas nestatus, gal dėl to užsilaiko labiau drėgmė ir gana greitai atsirado samanų.
Namas paprastas karkasinis, klausimas ar galima iš lauko pusės klijuoti ar sukti šiltinimo medžiagą (20cm puta ar kažką kitą, po to aptinkuoti) tiesiai ant kalibruotos dailylentės taip papildomai apšiltinant, ar neužsisandarins? Ar kvėpuos ir bus viskas gerai toliau tik šiltesnis ir mažiau eikvojantis energijos.
Name yra krosnis, noriu į ją įdėt kapsulę ir šildyti su vandens kontūru pirmą ir antrą aukštą. Ar tai įmanoma? Ar reikia išgriauti krosnį (ja šildomas pirmas aukštas) ir pastatyti židinį?
Ant OSB plokštės užtepiau ,,beton kontakt" gruntą ir užtepiau ploną sluoksnį ,,MITTO" tinko. Ruošiuosi gruntuoti ir dažyti. Ar nepadariau nesąmonės, ar laikysis?
Norint panaikinti elektros oro linijų (10kV) stulpus ir patiesti laidus po žeme, kokia dabar yra orientacinė kaina už 1 tiesinio metro klojimą (kartu su darbais ir medžiagomis), bei pačio stulpo panaikinimo kaina?
Ar galima iš valymo įrenginio išvalytą ar lietaus nuotekų vandenį per sodų bendrijos kelią nuvesti į bendrijos patvorį, kuris už tvoros patenka į gretimą bendriją ?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 395283 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3312
Iš viso buvo užduota 165137 klausimų