Senos statybos mūrinio namo renovavimas

Klausimas:
Noriu renovuoti senos statybos mūrinį namą. Reikia keisti stogą kurį noriu dar pakelti ir įrengti viršuje gyvenamąsias patalpas. Reikia perstatyti ir praplėsti lauko verandą, įrengti name vonios kambarį, pastatyti tualetą su dušo kabina(kiurių nėra įrengta esančiame name). Apšiltinti visą namą iš lauko pusės. Iš esmės reikia renovuoti visą namą. Noriu iš jūsų sužinoti kokių ir kam leidimų reikia?
Komentarai:
Pagal jūsų aprašymą reikia rengti namo rekonstrukcijos techninį darbo projektą ir gauti leidimą statybai. Visus šiuos darbus darome. Terminas 3-5 mėn., priklausomai nuo pastato dydžio, apribojimų kitų parametrų. Kur yra jūsų namas? koks bendras plotas? Paveldosauginis ar ne? Atsiųskite daugiau duomenų, pateiksiu projektavimo darbų sąmatą.
Irmantas Pinkoraitis, Architektų studija "Archipas"
Statybos rūšis būtų rekonstrukcija. Rekonstrukcijos atveju reikalinga rengti statinio rekonstrukcijos projektą, gauti statybos leidimą. Reikalingi dokumentai (bendruoju atveju): pastato kadastrinė byla, sklypo planas, pastato ir sklypo nuosavybės dokumentai; topografinis planas. Taip pat gali reikėti daugiau dokumentų, priklausomai nuo faktinės situacijos.
Kristina Rašimienė, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: