Įmonės produktai ir paslaugos

KOMFOVENT UAB
Ozo 10, Vilnius
Įmonė nėra patalpinusi informacijos apie produktus ar paslaugas.
Ozo 10, Vilnius
100% rekomenduoja
6 atsiliepimai
do
2021-01-14, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Butas 47kv.m jame vonios patalpoje turiu Komfovent Domekt R 200 V rekuperatorių, planuoju prie jo pajungti virtuvinį gartraukį arba gaubtą, nes tam yra speciali vieta rekuperatoriuje. Virtuvė sujungta su svetaine. Ar naudojant paprastą gartraukį, jį įjungus būtų galimybė paduoti signalą į rekuperatorių, kad pradėtų dirbti tam skirtu rėžimu? Ar tai galima padaryti tik naudojant Komfovent siūlomus virtuvinius gaubtus? Gal yra kažkokia alternatyva Komfovent siūlomiems virtuviniams gaubtams, nes jų dizainas nėra labai patrauklus? Ar gal turite kokių patarimų šiuo klausimu?
ve
2020-09-28, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Gal kas nors gali aiškiai išvardinti ir paaiškinti Ištraukiamo oro šilumos siurblio privalumus prieš Oras-vanduo šilumos siurblį? Ar jis pilnai atstoja ir rekuperatorių? Ir ar nepasiteisins principas: kas tinka viskam - tas netinka niekam...?
si
2020-09-17, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėjau pasidomėti kokiais atvejais yra būtina montuoti abu - oro padavimo ir oro išsiurbimo ortakius tame pačiame kambaryje?
v.
2020-06-30, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turiu įrengtą bute rekuperatorių Komfovent Rego 200VE(W)-B(K), norėčiau pasiteirauti, ar įmanoma įrengti jame ir šaldymo įrangą/funkciją. Jei taip, tai kiek tai kainuotų?
al
2019-10-10, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Renkuosi tarp dviejų gamintojų rekuperatorių: Komfovent ir Salda (nes tik šių dviejų gamintojų tinkami tvirtinimui prie lubų mano patalpose, kur nedaug vietos). Taigi kuris gamintojas patikimesnis? Kaip su garantiniais terminais ir aptarnavimu?
ri
2019-05-16, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar galima skardinį ortakį montuoti perdangos angoje, tam kad sutaupyti patalpos aukštį? Ar galima rekuperacinės sistemos stovą 160 diametro pakelti į namo II a. per namo išorinę sieną ją apšiltinus 30 cm polistireniniu putplasčiu?