ClicWall - besiūlė sienų sistema

Sienų apdailos sistemų revoliucija. ClicWall - besiūlė sienų sistema

Greita, lengva ir momentali apdaila.

ClicWall – tai UNILIN kompanijos revoliucinė sienų apdailos sistema, kuri naudoja patentuotą Uniclic® technologiją, gerai žinomą dėl UNILIN kompanijos grindų sektoriaus QuickStep funkcijos. Plokštės greitai ir lengvai sujungiamos viena su kita, tai ClicWall sistemą padaro beveik 5 kartus greitesne už tradicines sienų apdailos sistemas, pvz. gipso kartono plokštes. Be to, yra išgaunamas faktiškai besiūlis sujungimas ir siena sumontuojama akimirksniu bei ilgam laikui.

Standartiniai plokščių matmenys yra tokie: plotis - 600 mm, aukštis – 2785 mm ir storis – 10 mm. Esant kliento pageidavimui, galimi ir kiti išmatavimai.

ClicWall apjungia niekam neprilygstantį montavimo lengvumą ir šiuolaikinę estetiką, kurią kuria platus dekoro ir jo priedų spektras.

Visi dekorai taip pat yra galimi kaip plokštės, skirtos baldų pritaikymui pagal individualų užsakymą.

Atsparumas ugniai ir akustinis komfortas.

ClicWall yra su 1 val. atsparumo ugniai funkcija (FR 60). Šis specifinis sujungimas su ugniai atspariomis ClicWall plokštėmis (ClicWall FR) turi Europos išduotą sertifikatą ir atitinka griežčiausius gaisrinės saugos reikalavimus. Individualių ClicWall FR plokščių reakcija į gaisrą pasiekia Euro klasę B-S2-D0.

Tas pats sujungimas garantuoja 48 dB akustinę vertę.

Apdaila pagal pageidavimus. Ar norėtumėte atlikti ClicWall apdailą vien savo
nuožiūra? Tai iš ties įmanoma, naudojant ClicWall Deco. Remiantis esama ClicWall versija, ClicWall Deco yra su paviršinio sluoksnio dažymu, leidžiančiu Jums atlikti plokščių apdailą, naudojant dažus, tekstilės lapą, tapetus ar net skaitmeninę spaudą!

8 priežastys, dėl kurių verta rinktis ClicWall:

1. Lengvas montavimas. ClicWall yra įdiegta unikali ir pasaulyje patentuota Uniclic® sistema, dėl kurios plokštės labai lengvai sukimba viena su kita ir susispaudžia.

2. Besiūlė sistema. Dėka patentuotos Uniclic® sistemos, sujungimai tarp plokščių yra beveik nematomi, tai leidžia išgauti estetiškai tobulą vaizdą.

3. Greitas surinkimas. ClicWall galima sumontuoti labai greitai. Be to, po montavimo darbų nereikalinga plokščių apdaila, todėl sutaupoma laiko, kuris būtų skirtas siūlių glaistymui ar šlifavimui švitriniu popieriumi.

4. Atsparumas ugniai. Su 1 val. atsparumo ugniai funkcija (FR 60), ClicWall atitinka bendrus gaisrinės saugos reikalavimus.

5. Atsparumas įbrėžimams. MDF plokštės iš abiejų pusių yra padengtos tvirtu, atspariu melamino sluoksniu.

6. Higieniškas ir atsparus vandeniui. ClicWall paviršius yra ypatingai higieniškas, nes prie jo ne taip lengvai prilimpa purvas. Paviršiaus viršutinis
sluoksnis yra lengvai nuplaunamas. Melamino sluoksnis apsaugo plokštes ir padaro jas atsparias vandeniui.

7. UV atsparumas. ClicWall yra UV-atsparus, todėl plokštės išlaiko savo spalvą ir toliau atrodo kaip naujos.

8. Akustinis komfortas. Esant specifiniam sujungimui, ClicWall suteikia labai aukštą 48 dB akustinio komforto vertę ir tokiu būdu yra lengvai pasiekiami naujausi garso izoliacijos reikalavimai.

Paprastai sandėlyje turime 10 ClicWall dekorų. Pagal pageidavimą gali būti tiekiami 160 plokščių dekorai.

Soft White (0025 CST), Soft White Linewood (0025 W03) ir Silicon (0625 CST) taip pat galima gauti iš sandėlio atsparius ugniai. Visus kitus dekorus taip pat galima užsisakyti atsparius ugniai.

Paviršiaus struktūros tipai
CST = minkštas perlas - BST = matinis viršus - W03 = medienos tekstūra

Visus dekorus taip pat galima įsigyti kaip plokštes (HPL ir MFC produktai) baldų pritaikymui pagal individualų užsakymą iš Formica®Unilin kolekcijos, išskyrus dekorą Granulo (F976 BST).

Parengta pagal UAB Rezetas medžiagą
Pramonės g. 141, LT-11115 Vilnius