​Kaip saugiai (ir greitai) uždengti grindis ir laiptus?

Jeigu norite saugiai ir greitai uždengti projekte esančius daiktus, savaime suprantama, rinksitės „Easydek“ dangalus. Produktai saugūs, nes yra savaime limpantys. Vadinasi, dangalas visada liks gulėti tvarkingai ir lygiai. Grubus viršutinis sluoksnis neleis jums paslysti, taip pat sugers purvą bei dėmes. Net laiptai, uždengti „Easydek“ savaime limpančiais produktais, bus ypatingai saugūs. Jūs tikrai neužkliūsite ir nenukrisite. ​Kaip saugiai (ir greitai) uždengti grindis ir laiptus?

„Easydek“ produktai ne tik padės sukurti saugią darbo aplinką dažytojams ir statybininkams, bet taip pat užtikrins optimalią jūsų projekto apsaugą.

Atliekant dažymo, statybų ir rekonstravimo darbus gali būti sugadintos grindys, durys, langų rėmai, stiklas arba sanitariniai įrenginiai. Pavyzdžiui, jie gali būtu subraižyti, ant jų gali atsirasti dėmių ar kitų pažeidimų. „Easydek“ siūlo platų dangalų asortimentą: dangalai apsaugos bet kokį paviršių atliekant net pačius intensyviausius darbus. Nedidelė investicija dabar padės išvengti brangaus remonto vėliau. Naudodami mūsų dangalus sukursite saugius vaikščiojimo takus arba greitai uždengsite grindis ir sienas.

O svarbiausia, kad specialiai šiam tikslui sukurti klijai nepalieka jokių pėdsakų.

„Easydek“ produktai puikiai tiks saugiai bei patikimai uždengti net ir pačius įmantriausius laiptus ar grindis. Mes turime dangalų kilimams, laminatui, PVC grindims, parketui, plytelėms, lietoms grindims ir t. t. Esame net sukūrę specialų itin garams pralaidų produktą ką tik paklotoms natūralaus akmens grindims, kurios turi kurį laiką būti paliktos „kvėpuoti“: „Multi Cover Ademend“.

Turite ką uždengti ir norite tai padaryti saugiai bei profesionaliai? Kreipkitės į mūsų konsultantus.

Norite apžiūrėti mūsų produktus? Lauksime jūsų UAB Ottensten.

Parengta pagal UAB Ottensten medžiagą
UAB Ottensten
UAB Ottensten
Savanorių pr. 187, 31 korpusas, LT-02300 Vilnius
Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas