UAB Baumit - straipsniai

Įmonės adresas
Ukmergės g. 364, Vilnius,
LT-14190
100% rekomenduoja
Atsiliepimai 21
do
Panevėžys, 8658***99
do*******@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2023.02.07 paklausimą:
Interneto erdveje randu tokius reikalavimus a+ sienoms jau po atnaujinimo reikalavimu. U(A) (W/(m2×K)) - 0.130. Pastato energiniam naudingumui suskaiciuota 0.120 Pagal mano akyto betono ir eps70 si koeficienta gaunu 0.133. Kaip manote ar cia bus problema, ypac kai as projekte numatoma dujini sildyma keiciu i aukstesnio lygio pagal energetini naudinguma ir tvaruma - oras vanduo? P.s. lygiai taip pat nesuprantu kaip stato is arko silikatiniu blokeliu, kurie iki 7 kartu saltesni bei klijuoja puta 25cm ir turi A+ klase?
g.
Vilnius, 8615***77
g.********@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2021.08.23 paklausimą:
Planuoju ant putplasčio armuoto sluoksnio klijuoti natūralaus akmens plyteles (kvarcitas). Kokį gruntą patartumėt prieš klijavimą naudoti?
ke
Vilnius, 8663***77
ke*******@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2021.07.30 paklausimą:
Sveiki, Namo fasadui ieškome kas gali pasiūlyti dekoratyvinio tinko (130 kvadratų). Apie tinkus kol kas nelabai išmanau tai reik patarimo ką geriau rinktis ir norėčiau gauti kokių pavyzdžių kaip kas atrodo.
ra
Alytus, 8608***53
ra*****************@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2021.07.29 paklausimą:
Gal patartumėte kokį naudoti elastingą apdailinį tinką išorės apdailai, kad gauti lygų paviršių ir suformuoti norimą raštą, nes visur siūlomi tik tinkai su grūdelių užpildais, t.y."samanėlė" ar "lietutis" ? Po to tinką dažyčiau fasadiniais dažais. Tinkas būtų dedamas ant armuoto nuglaistyto polistirolo.
ta
Plungė, 8682***69
ta******@***oo.com
Įvertintas atsakymas į 2021.04.26 paklausimą:
Namas nuarmuotas prieš 5 metus, su tinkliuku. Per tinkliuką nesmeigiuota. Norim dėti klinkerines keramines plyteles. Armavimo mišinys vietomis "nusiplovęs", matosi tinkliukas. Ar laikui bėgant nenukris plytelės, jei ant esamo armavimo dėsim dar vieną tinkliuką ir antrą kart armuosim ir smeigiuosim? Meistrai sako, kad reiktų nuplėšti esamą tinkliuką ir naujai armuoti, bet tada jau kaina "kosminė"gausis?
ar
Druskininkai, 8622***70
ar**************@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2021.04.26 paklausimą:
Ar galit patarti dėl fasado dažymo? Suklijuotas neoporas ir užarmuota. Ar yra kokie dažai, kad būtų galima ant armuoto paviršaus dažyti be dekoro?
fe
Klaipėda, 8675***43
fe********@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2021.01.04 paklausimą:
Ieškau informacijos kuo šiltinami sodo nameliai ir kokią apdailą pasirinkti. Man patinka tinkuoti namukai. Kuo jie šiltinami, kad būtų galima tinkuoti? Čia tie darbai tik truputį ateityje, nes reikia žinoti sąmatas ir pan.
st
Klaipėda, 8 656 ***02
st*****@******ta.lt
Įvertintas atsakymas į 2020.11.19 paklausimą:
Norėtume paklausti, kokio storio turėtų būti armavimo sluoksnis norint klijuoti klinkerio plyteles ant akmens vatos plokščių? Kokius reikėtų naudoti tinklelius - užtenka vieno tinklelio ar rekomenduojama dviejų sl. tinklelių? Kaip teisingai paruošti pagrindą klinkerio plytelių klijavimui ant šiluminės izoliacijos (akmens vatos)?
Ja
Vilnius, 8684***98
Ja******@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2020.09.24 paklausimą:
Ar galima iš karto dėti dekoratyvinį silikoninį tinką ant Fibo plius blokelių, ar reikia armuoti ir šiltinti (garažo patalpa, šilumos nereikia)? Gal kas apsiima?
st
Širvintos, +3706*****34
st*************@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2020.09.11 paklausimą:
Planuojame papildomai šiltinti namo sienas. Siena yra dvi silikatinės plytos, 10 cm polistirolo ir tinkas su apdaila. Ar papildomai šiltinant reikia nuiminėti tinką ar galima polistirolą tvirtinti tiesiog ant dabartinio fasado? Jei taip, tai kokiu būdu tą geriausia daryti?
al
Vilnius, 8685***24
al************@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2020.09.11 paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ar
Radviliškis, 8698***87
ar*****@******va.lt
Įvertintas atsakymas į 2020.05.27 paklausimą:
Noriu ant seno mūro silikatiniu plytų (yra vietom ir naujo mūro, užmūryti langai) dėti dekoratyvinį tinką. Ar reikia dėti armavimo tinklelį, ar užtenka tik išlyginti su armavimio mišiniu?
Ačiū Ekspertams už greitą ir išsamią konsultaciją.
vi
Plungė, 8609***11
vi**********@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2020.02.09 paklausimą:
Laba diena , norėčiau sužinoti kainas ,,Open Therm ,, , dekoratyvinio tinko ,,Nanopor Top ,, ,taip pat mišinio ,,Star Contact White ,, ir grunto ,,UniPrimer ,, bei smeigiu ,,Star Track ,, kainas . Namo plotas 120 m2 . Ačiū
mi
Vilnius, +3706*****75
mi******@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2019.09.05 paklausimą:
Ar galima vertikalią pamato hidroizoliaciją įrenginėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus? Ar tiesa, kad pilnai pamatą hidroizoliuoti nėra gerai, nes pamatas turi turėti bent vieną atvirą sieną "kvėpavimui"? Taip pat - kada yra tinkamas laikas įrenginėti hidroizoliaciją? Pamatas stovėjo 1.5 mėn. vasaros metu, ar jau galiu hidroizoliuoti? Betonas naudotas C25/30 XC-2.
do
Klaipėda, +3706*****45
do*********@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2019.09.05 paklausimą:
Kodėl sutrūkinėjo savaime išsilyginantis sluoksnis? Buvo naudojamas Mitto C610 mišinys, storis 10 mm. Pagrindas betonas, gruntuotas, naudotos kompensacinės juostos, daryta pagal instrukciją, bet sukibo ir nesutrūkinėjo vos keliose vietose. Pradėdavo trūkinėt po 7-10 dienų. Kai kur smulkūs įtrūkimai, kai kur tokie, kad girgžda ir juda atitrūkęs gabalas. Kelios skirtingos patalpos ir visose tas pats.
st
Kėdainiai, 8672***16
st********@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2019.07.10 paklausimą:
Planuojame pradėti naujo namo vidaus tinkavimo darbus ir ieškome geriausio sprendimo, sienos keramikos lode blokeliai. Koks sveikiausias tinkas (kalkinis, gipsinis, molinis)? Ištinkuotos sienos pasiliks žiemoti nešildomose patalpose. Ar įmanoma atlikti tinkavimo darbus to nedarius, bet turintiems noro įgyti naują patirtį?
Jūsų patarimai tikrai padėjo. Ačiū.
to
Šiauliai, +3706*****17
to************@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2019.06.23 paklausimą:
Ieškau geriausio kokybės ir kainos santykio nanosilikoninio dekoratyvinio tinko sistemos. Privatus namas, ~ 250 m2 sienų plotas.
ar
Vilnius, 8600***03
ar***********@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2019.06.15 paklausimą:
Kokia geriausia hidroizoliacija klijuojant lauke akmens plyteles ant laiptų?
pa
8616***09
pa**************@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2019.05.27 paklausimą:
Kokiu gruntu (firmos pav.) ar kita medžiaga reikėtų apsaugoti keramikinius blokelius nuo išorinių veiksnių (lietus, sniegas, šaltis) peržiemojimui?
ar
Pasvalys, +3706*****34
ar**@****us.lt
Įvertintas atsakymas į 2019.05.11 paklausimą:
Namo vidus, skliautinės lubos, gipso kartoninės. Siena fibo blokeliai tinkuoti gipsiniu tinku. Noriu sandarinti sienos ir lubų perimetro susijungimą. Sujungimo tarpelis ~5-8mm. Kuo ir kaip sandarinti šį tarpelį? Užsandarinus dažysis sienos dažais. Noriu, kad neatsirastų įtrūkimų.
p.
Vilnius, 8604***42
p.******@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2019.05.10 paklausimą:
Noriu gipsiniu tinku išsilyginti silikatinių blokelių sienas, nes yra nelygumų iki ~2,5cm. Prašau patarkite, kokį tinką rinktis (rotband, rotband plu, mitto, ceresit...). Taip pat suabejojau dėl sluoksnio storio, kuriuo galima tinkuoti - koks gi galimas storis. Gal skirtingais tinkais galima ir atitinkamai skirtingais storiais tinkuoti - tuomet gal rinktis tą tinką, kuriuo galima tinkuoti storiausiai? O gal galima tuo pačiu plonasluoksniu tinku tinkuoti, tik per kelis kartus? Nors toks dalykas paminėtas žemiau nuorodoje vaizdelyje kaip viena iš dviejų esminių klaidų. Ir apskritai, ar neatlips ir neatkris tas storas sluoksnis vėliau, gal kokį metalinį tinklą tvirtinti ir surišti jį su siena, ar gal kokį armavimo? Beje, šiame vaizdely rodoma, kad tinkuojama keliais sluoksniais su ~15 minučių laiko tarpais, kam tokie tarpai reikalingi, juk sluoksnis matyt dar neišdžiūna; o jeigu šlapiu ant šlapio, tai ar būtinas laukimas? Beje, matyt būsiu padaręs klaidą ir tuo pačiu prašau patarimo, kaip išeit iš situacijos: aš jau nutepiau sienas gipsiniu tinku porą kartų (prieš kiekvieną kartą gruntuodamas), tai jeigu noriu pašalinti vietomis esančius ~2,5cm nelygumus, tai vadinasi negaliu tinkuoti gipsiniu, nes padarysiu vieną iš dviejų esminių klaidų - sluoksniavimas? Kaip išsisukti? Plėšti ir skusti užteptą tinką iki pat blokelių, o tada tinkuoti iš nujo vienu sluoksniu? https://www.youtube.com/watch?v=1T-t-Jzv3ds
Baumit Baumacol – plytelių klojimo sistema
Baumit technologai pasirūpino, kad plytelių klojimui turėtumėte visas reikiamas medžiagas – pradedant hidroizoliacija, baigiant silikoniniu hermetiku. Baumacol sistemą sudarantys produktai puikiai dera tarpusavyje ir užtikrina optimalų sprendimą visiems individualaus interjero iššūkiams. Pagrindo paruošimas Hidroizoliacija Klijavimo mišiniai Siūlių glaistymas Pagrindas Siekiant kloti plyteles profesionaliai, būtina tinkamai paruošti pagrindą. Baumit produktai puikiai tinka nelygiam, skystas medžiagas smarkiai įgeriančiam, ar ypač atspariam paviršiui apdirbti. Be to Baumacol sistema...
Sveikų namų taisyklės
„Sveikame kūne – sveika siela!“ – byloja liaudies išmintis. Sunku su tuo nesutikti. Sportas, tinkama mityba, neslegianti įtampa ir pozityvus požiūris daro didžiulę įtaką mūsų savijautai. Tačiau sutelkę dėmesį į savo fizinę formą dažnai pamirštame mus supančią aplinką, kuri taip pat svarbi. Pagrindinis veiksnys – oras. Kalbame ne apie tuos orus, kuriuos žinių laidos pabaigoje praneša sinoptikai, o apie mus supantį namuose. Specialistai sako, kad puikiai savijautai palaikyti namų temperatūra turi būti 18–22 ºC, santykinis oro drėgnis – 40–60 proc. Energijos taupymui tampant vis aktualesniam...
Ilgaamžės svajonių namo spalvos
Pažvelkime į namus vaikų piešiniuose: į akis iškart krenta ryškios spalvos ir netikėčiausi deriniai. Tai aiškiai rodo, kad fantazijos sukurti originalų fasadą mums netrūksta. Dar visai neseniai kur kas didesnė kliūtis buvo skurdus apdailos medžiagų ̨asortimentas. Būsimi naujakuriai jas galėdavo rinktis vos kelių faktūrų, todėl labai dažnai kaimyniniai namai pasipuošdavo vienodais „samanėlės“ ar „lietučio“ raštais, o sienų ̨spalvos tebūdavo kelių atspalvių. Menka medžiagų ̨pasiūla varydavo į neviltį netradicinių sprendimų ieškančius ir vaikystės polėkio nepamiršusius žmones. NAUJAS...
Fasado gelbėjimo planas
Net ir ryškiausias fasadas bėgant metams keičiasi: spalva nublunka, paviršių išvagoja įtrūkiai, jis pasidengia nešvarumais ir samanėlėmis. Pasitelkus kruopštumą ir tinkamas priemones namą galima atnaujinti, tačiau net ir geriausios medžiagos nepuoš, jei paviršius nebus tinkamai paruoštas. „Baumit“ specialistai siūlo patikrintą darbų planą. NEŠVARUMŲ VALYMAS Ant namo fasado susikaupę nešvarumai (dulkės, suodžiai) sudaro atskirą sluoksnį, kuris trukdo prilipti kitoms dangoms ar dažams. Konsultantai siūlo „Baumit ReClean“ – koncentruotą, stipriai valančią...
Šilumos tiltelių galima išvengti inovatyviomis smeigėmis
Pasikeitę naujų pastatų statybos reikalavimai sujudino ir statybinių medžiagų rinką. Energinio naudingumo kriterijus ypač paveikė pastatų šiltinimą. Šiandien nebeužtenka vien užtikrinti šilumą patalpose, būtina maksimaliai mažinti ir šilumos nuostolius. Šiais laikais įrengiant fasadą naudojama tūkstančiai smeigių, tad, nors jos sukelia tik minimalius nuostolius, šie praradimai gali būti reikšmingi. Tačiau jau esama fasadų šiltinimo ir apdailos sistemų gamintojų, kurie gali pasiūlyti sprendinius, efektyviai eliminuojančius šilumos tiltelius ir ilgam užtikrinančius estetišką pastato išvaizdą....
Ilgalaikiai fasadų šiltinimo sprendimai
Gera savijauta ir sveikas patalpų mikroklimatas. Be šių veiksnių šiandien neįsivaizduojame namų. Sukurti komfortišką aplinką ir palaikyti ją ištisus metus padeda tinkamai parinkta ir kokybiškai įrengta šilumos izoliacija, gaubianti namą iš išorės ir sauganti šilumą žiemą bei neleidžianti perkaisti vasarą. Apie tai, kuo ir kaip kokybiškai apšiltinti individualų namą, kalbamės su UAB „Baumit“ techninių projektų vadovu Edvardu Labakoju. Ką pirmiausia turėtų įvertinti žmogus, svarstantis, kuo apšiltinti ir apdailinti statomą namą? – Dažniausiai pastatai šiltinami įrengiant išorinę...
„Baumit Open“ – patikima, „kvėpuojanti“ termoizoliacija
Statybų terminologijoje dažnai galima išgirsti žodžius „kvėpuojanti medžiaga“, „kvėpuojanti konstrukcija“. Tai toli gražu nereiškia, kad namo sienos yra kiauros, o per konstrukcijas skverbiasi oras. Terminas „kvėpuojanti medžiaga“ statyboje apibūdina jos laidumą vandens garams, ne orui. Šiltinimo medžiaga privalo praleisti vandens garus, kad iš statinio konstrukcijų, jas apšiltinus, lengvai pasišalintų drėgmė, jose nesiveistų pelėsis, nepradėtų rūdyti konstrukcijose esanti armatūra. Kuo šiltinimo medžiaga sandaresnė, tuo geriau ji saugo šilumą. Visgi vandens garai, judantys iš patalpų vidaus į išorę...
Įmonės adresas
Ukmergės g. 364, Vilnius,
LT-14190