Kuo ypatingos betoninės čerpės „Benders“?

Prieš 50 metų įsikūrusios bendrovės „Benders“ produkcija šiuo metu gaminama Vokietijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje ir Graikijoje. Įmonės gaminiai atitinka bendrus Europinius standartus EN 490, ISO 9001 ir ISO 14001. Pastarasis tarptautinis pažymėjimas reiškia, kad „Benders“ rūpinasi aplinka. Smėlis čerpių gamybai yra vežamas iš vietinės kasyklos, naudojamas vanduo – iš vietinio gręžinio, o atvežtinės medžiagos yra kruopščiai patikrinamos ir netgi išvalomos. Kuo ypatingos betoninės čerpės „Benders“?

Kadangi gamyklos patalpų šildymui yra naudojama šiluma iš džiovinimo kamerų, dėl to sumažėja energijos sunaudojimas. Dažai šių čerpių dažymui yra sumaišomi toje pačioje gamykloje, griežtai kontroliuojant visus procesus. Aukšti reikalavimai įrenginiams ir technologijoms padeda „Benders“ išlikti vienai geriausių stogo dangų gamyklų visame pasaulyje.

Švediškų čerpių paviršius dengiamas dviem kokybiškų „Benderit“ dažų sluoksniais, o į visą betono masę dedamas tos spalvos pigmentas. Tai užtikrina, kad čerpės ilgus metus nebluktų, būtų atsparios drėgmei ir temperatūros svyravimams. Pagal dažymo būdą čerpės yra skirstomos į natūralaus atspalvio nedažytas, dažytas natūralios spalvos dažais, dažytas blizgančiais dažais (Candor), dažytas metallic dažais (Brilliant). „Benders“ betoninės čerpės išties turi didelį spalvų pasirinkimą. Savo klientams galime pasiūlyti iki 40 spalvų čerpių, kurių kaina palyginus su kitomis stogo dangomis, yra nedidelė.

Didelis šių čerpių privalumas yra ilgaamžiškumas – tarnauja 50-100 metų. Tyrimai parodė, kad betoninės čerpės atlaiko 100 šaldymo-šildymo ciklų. Betonas laikui bėgant tik tvirtėja, taigi tai užtikrina ilgalaikę namo apsaugą net ir esant sudėtingoms atmosferos sąlygoms. Pasirinkę betonines čerpes liksite patenkinti, kadangi lyjant lietui nesukeliamas didelis triukšmas pastato patalpose, o ant vidinio čerpių paviršiaus nesikaupia kondensatas.

„Benders“ čerpės tinka tiek restauruojat senus namus, tiek naujų pastatų statyboms. Naujo namo stogo konstrukcija projektuojama taip, kad atlaikytų 200-300 kg/m² apkrovas (stogo danga, konstrukcijų svoris, šlapias sniegas). Mūsų siūlomų čerpių svoris yra apie 36kg/m², o tai sudaro tik apie 14 proc. skaičiuojamos apkrovos, todėl betoninės čerpės puikiai tinka norint patikimo bei patvaraus stogo.

Skandinavijoje ypač populiarios betoninės čerpės „Benders” neabejotinai sukurs ne tik stabilų ir saugų namo stogą, bet ir nepriekaištingą viso namo išvaizdą.

Įmonės rekvizitai:

Šilutės pl. 53, Klaipėda