Dangų projektavimui PLAZA produktų linija

Dangų projektavimui – 80 mm storio produktų linija Dangų projektavimui PLAZA produktų linija

Sausio 25 d. patvirtintos Automobilių kelių standartizuotų dangų konstrukcijų projektavimo taisyklėse KPT SDK 19, numato pokyčius betono plokščių, plytelių matmenyse. Taisyklėse įtvirtinama nuostata, kad šie gaminiai privalo būti mažiausiai 80 mm aukščio.

Šiuo metu UAB „Betono mozaika“ suformuotas asortimentas apima ir keturių, 80 mm aukščio gaminių grupę. Tai – plokščių ir plytelių gaminių linija pavadinta Plaza (itališkai aikštė), atitinkanti naujųjų taisyklių nuostatas – visi gaminiai yra 80 mm aukščio, skirtingų matmenų: 600x400 mm (ilgis x plotis), 600x200 mm, 400x200 mm ir 200x200 mm.

„Pirmasis šios linijos produktas į asortimentą įvestas 2016 m., pastebėjus aiškias tendencijas Vakarų Europos rinkose – gaminių stambėjimą, masyvėjimą. Vėliau, pasitvirtinus tendencijoms, linija papildyta dar dvejais skirtingų matmenų produktais, o šio sezono pradžioje liniją papildžius Plaza 200x200, asortimente turime 4 produktų grupę“ – sakė UAB „Betono mozaika“ generalinis direktorius Romas Venckus.

Plaza linijos gaminiai, modulinių matmenų dėka gali būti derinami tarpusavyje, arba priešingai, visas grindinys gali būti formuojamas su vienu pasirinktu gaminiu. Tokiu būdu kuriami įvairiausi raštų variantai. Plaza gaminiai, kaip ir dauguma produktų yra gaminami tiek vienspalviai, tiek daugiasplaviai, natūralaus akmens faktūros bei TCP (top coated plus) arba sumažinto įgeriamumo technologija.

„Visi Plaza linijos gaminiai yra su mikronuožula. Tai reiškia, kad skirtingai nei įprasti gaminiai su normalia nuožula, turi privalumų - yra draugiški vartotojams. Toks grindinys yra lygesnis, malonus važinėtis paspirtuku, ratukinėmis pačiūžomis, dviračiais ir triračiais, nes važiuojant tokiu paviršiumi nesudaromos nereikalingos kliūtys, nesukuriamas nuolatinis įkyrus bumbsėjimas“ – komentuoja UAB „Betono mozaika“ gamybos vadovas Mantas Malinauskas.

Plaza grupės gaminiai, kaip sufleruotų pavadinimas, idealiai tinka didesniems plotams padengti, tačiau, šie gaminiai gali būti naudojami labai universaliai – tiek nuogrindoms apie namą formuoti, tiek reprezentatyvių erdvių padengimui.

Parengta pagal UAB Betono mozaika medžiagą
Žarijų g. 6, Vilnius
Raudondvario pl. 157, Kaunas
Liepų g. 87 N, Klaipėda
S. Kerbedžio g. 52, Panevėžys
Daubos g. 7A, Šiauliai