METABO įrankiai

METABO - vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai. METABO įrankių gamintojai save drąsiai vadina vienu iš kampinių šlifuoklių gamybos lyderių. Ir tai ne tuščios kalbos, nes METABO gali didžiuotis sukūrę pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.); pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.);pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.). METABO įrankiai - tai galia, aukščiausia kokybė ir saugumas. METABO tradicijos susietos su inovacijomis, įrankiams leidžia pasiekti puikių darbo rezultatų. Pasirinkę METABO – būsite užtikrinti, kad įsigijote aukštos kokybės bei griežtus saugumo reikalavimus atitinkančius gaminius.
Įrankių asortimente įrankiai frezavimui, pjovimui, poliravimui, kompresoriai, sodo ir daržo įranga, bei daug kitų, kurie pasižymi ne tik geromis techninėmis specifikacijomis, bet ir patrauklia kaina.
METABO gaminamų įrankių modelių kaina konkurencinga, o naudingumas nepriekaištingas. Įrankiai turi puikias elektronikos sistemas, jais dirbti patogu ir paprasta.
Pjovimo, obliavimo ir šlifavimo - poliravimo įrankių asortimentas patenkins bet kurio specialisto poreikius, nes jie pasižymi ne tik tvirta konstrukcija, tačiau taip pat dideliu našumu ir naudojimo patogumu.