Festool įrankiai medienos apdirbimui

Festool tai žinomas Vokietijos gamintojas taipogi vienas iš garsiausių ir seniausių elektrinių įrankių gamintojų, sėkmingai dirba profesionalių įrankių rinkoje nuo 1925 m. Festool prekės ženklo raida – tai puikiai apgalvotos vizijos ir sėkmingos įmonės filosofijos, orientuotos į naudotojų poreikius, pavyzdys. Nuo pat 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę, laikomasi svarbiausio principo: kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, kurie palengvintų kasdienį įrankio naudotojo darbą. Šis reikalavimas padėjo bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.Todėl Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į Jūsų poreikius, taip prisidėdama prie glaudaus amatininkų bei gamintojų bendradarbiavimo. Be to, įmonė nuolat tobulina savo prekės ženklą. Festool įrankiai medienos apdirbimui

Festool yra nuolatos tikrinama tiek elektrinių įrankių kokybė, tiek ir visi procesai, darbo eiga produktų vystyme, gamyboje, aptarnavime, platinime, logistikoje ir t.t.

Mūsų e-parduotuvė yra vienas pirmųjų Festool partnerių Lietuvoje. Mes parduodame prekes tik aukščiausios vokiškos kokybės, su trijų metų garantija. Festool gamina specializuotus medienos apdirbimo įrankius ir tvirtai laiko lyderio pozicijas medienos apdirbimo įrankių srityje.

Festool tai inovatyvi kompanija. Bendrovė sukaupė visa eilę išradimų, be kurių neįmanoma įsivaizduoti šiuolaikinės baldų gamybos pramonės ir medžio apdirbimo. 1929 m. FESTOOL pristatė pirmąjį grandininį pjūklą, skirtą mobiliam darbui, ir tapusį šiuolaikinio benzininio rankinio pjūklo prototipu.

festool-irankiai-medienosirengimai lt eshopas

1951 – pirmoji pasaulyje ekscentrinė šlifavimo mašinėlė.

1964 – festool diskinis įgilinamas pjūklas su specialia kreipiančiąja liniuote, kuri tapo vizitine FESTOOL kortele.

FESTOOL yra paprasto valdymo, patikimi ir ypatingai tikslūs įrankiai. Dėka šių savybių vis dar galima rasti 30 – 40 metų senumo įrankius, naudojamus Europos medžio apdirbimo dirbtuvėse.

FESTOOL – ne vien atskiri įrankiai, o sisteminiai sprendimai, padedantys efektyviai spręsti praktines gamybos užduotis ir palengvinti kasdienį darbą.

daugiau informacijos FESTOOLIRANKIAI LT arba FESTOOLKAINOS LT