Garažo vartų tipai

Garažo vartai ne tik saugo, bet ir puošia Jūsų namus, todėl mūsų siūlomi įvairių spalvų ir tipų garažo vartai gali būti lengvai priderinami prie pastato fasado. Dažymui naudojami aukščiausios kokybės dažai, todėl ilgainiui vartų spalva išlieka nepakitusi ir nedarko pastato fasado išvaizdos. Garažo vartus rekomenduojame montuoti atlikus pastato fasado tinkavimo darbus, kad į vartų mechanizmus patekę statybiniai mišiniai jų neapgadintų. Garažo vartų tipai

Vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi vartus — tai jų mechanizmai. Vartų mechanizmai turėtų būti pakankamai jautrūs, kad vartai nesiliestų su kliūtimis, ir kad visokeriopai saugotų nuo įsilaužimų bei atmosferos poveikio. Siūlome rinktis šiais būdais valdomus vartus: rankiniu (su sklende); rankiniu su raktine spyna; arba automatiniu (varomu elektros varikliu).

Kiti svarbūs aspektai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį — tai garažo vartų angos aukštis, techniniai vartų sprendimai, vartų valdymo būdai, dizainas ir atsarginių vartų dalių tiekimo garantijos. Garažo vartai yra skirstomi keletą tipų:

1. Stumdomi vartai itin patogūs ir užima mažai naudingo ploto. Jie gali būti įvairių tipų — su metaliniais, mediniais ar kitais rėmų užpildais. Esant pageidavimui, gali būti įmontuojamos patikimos automatinės sistemos, leisiančios vartus atidaryti automatiškai.

2. Varstomi vartai — tai klasikiniai, paprastos ir patikimos konstrukcijos vartai. Jie montuojami esant didesniam vidiniam plotui, kuris reikalingas jiems atidaryti. Šie vartai Jums tarnaus ilgai ir patikimai.

3. Pakeliami garažo vartai — tai viena patogiausių ir paklausiausių šiandien mūsų siūlomų vartų rūšių. Jie patogūs, jų nereikia patiems atidarinėti, nes valdomi elektroniniu pulteliu. Pakeliami garažo vartai skirstomi į plokštuminius ir segmentinius.

4. Plokštuminiai (atverčiami) vartai idealiausiai tinka, jei garažas nešildomas, įrengtas požeminėje aikštelėje, arba šalia gyvenamojo namo. Šie tvirti vartai skirti neapšiltintiems garažams su nebūtina didele šilumos izoliacija.

5. Segmentiniai vartai geriausiai tinka, jei garažas šildomas ar įrengtas gyvenamajame pastate. Šiuos vartus galima atidaryti privažiavus prie pat garažo, jie vertikaliai atsidaro į viršų.

Parengta pagal Bogdano durys medžiagą
Paribio g. 12, Vilnius