MITSUBISHI ELECTRIC šilumos siurbliai

Kompanija MITSUBISHI ELECTRIC jau daugiau kaip 50 metų gamina itin aukštos kokybės šilumos siurblius, kondicionierius, rekuperacines sistemas bei kitą elektroninę įrangą namams ir pramonei. Parduodamų įrenginių skaičius siekia net 5 milijonus per metus. Įranga gaminama savose gamyklose ir yra pritaikyta šalims pagal klimatines sąlygas. Platus produkcijos asortimentas leidžia optimaliai išnaudoti įrenginius pagal patalpų poreikius. Kadangi įranga kuriame ir testuojama savose laboratorijose, o gamyba vykdoma tik savose gamyklose, MITSUBISHI ELECTRIC garantuoja, kad visi produktai yra aukščiausios kokybės. Lietuva, kaip ir Skandinavijos šalys bei Latvija ir Estija, priskiriama šiaurinio klimato regionui, todėl mūsų rinkai tiekiame įrangą, pritaikytą darbui net ir prie itin žemų temperatūrų:
- aeroterminius (oras-oras ir oras-vanduo) šilumos siurblius;
- kondicionierius;
- rekuperacines sistemas (ortakines ir sienines);
- City Multi ir kitas sistemas stambiems objektams (daugiabučiams, viešbučiams, sandėliams ir pan.)- kt. elektroninę įrangą buitiniam ir pramoniniam naudojimui.
Visa įranga pasižymi itin tyliu veikimu, ilgaamžiškumu, taupiu energijos vartojimu, efektyvumu bei prisideda prie aplinkos tausojimo.
Šilumos siurbliai - tai ekonomiškas šildymas, imant energiją iš oro (aeroterminis šildymas), 1 kW elektros + 3-4 kW iš ore esančios energijos. Šildymas oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurbliais efektyvus net esant lauko temperatūrai -25 C. Jau plačiai paplitęs Skandinavijos šalyse ir Lietuvoje. Mėnesinės šildymo sąnaudos - apie 0,60 Eur/m2, įskaitant ir karšto buitinio vandens ruošimą. Pvz., 150 m2 namo išlaidos - apie 86 Eur/mėn., ir jeigu šildymo sezonas 7 mėn, tai 7x86 Eur = 602 Eur šildymo sezonui.
Aeroterminiai šilumos siurbliai - tai naujos kartos šildymo įranga, skirta taupyti ir gyventi komfortiškai.