Granulinis katilas PelTec E

Pilnai automatizuotas plieninis granulinis katilas. Katile sumontuotas degiklis deginantis medžio granulės. Degiklis automatiškai uždega kurą. Dėl automatinio degiklio išsivalymo funkcijos yra galimybė katile deginti žemos kokybės granules.
Automatinis katilo dūmtraukių kanalų valymas padeda efektyviau perduoti šilumą iš katilo į šildymo sistemą. Daugiafunkcinis, skaitmeninis, spalvotas, liečiamas katilo valdiklis palengvina katilo parametrų nustatymą.
Katilo automatika leidžia stebėti kuro kiekį talpoje ir perspėja, jeigu kuro kiekis artėja prie pabaigos. Katilo komplektacijoje yra šildymo sistemos elektroninis cirkuliacinis siurblys ir grąžinamos temperatūros reguliatorius, jie užtikrina apsaugą nuo katilo rasojimo. PelTec E liambda – katilų serija su gamykloje integruotu liambda zondu, kuris padeda valdyti degimo procesą katile, optimizuoja išmetamųjų dujų CO kiekį. Talpa kurui yra integruota katilo dalis. Katilas pristatomas atskiromis dalimis dėl patogesnio transportavimo į vietą.
KATILO TECHNINIAI DUOMENYS:

Centrinio šildymo katilas Pel-Tec E su įmontuotu granuliniu degikliu 12, 18, 24, 36, 48 kw. galia .
Didelis katilo efektyvumas, taip pat minimalūs reikalavimai priežiūrai.
Mažas užterštumo lygis išmetamose dujose.
Katilo granulinio degiklio automatinė moduliacija( 30%-100%).
Automatinis šilumokaičio ir degiklio grotelių valymas.
Davikliai: 1.Išmetamūjų dujų temperatūros. 2.Granulių lygio bunkeryje.
Integruota grįžtamosios linijos apsauga su 4-eigiu pamaišymo vožtuvu. Su galimybe leisti srautą per akumuliacinę talpą (sistemoms su keliais šildymo konturais būtinas hidraulinis atskyrimo indas).
Skaitmeninis, daugiafunkcinis valdymo pultas gali valdyti vienu šildymo ir vienu karšto vandens ruošimo kontūrais.
Pelenų surinkimo dėžės valymas sunaudojus 2-3 bunkerius granulių ( 400-600kg.).
Papildoma įranga: patalpos termostatas, CAL- granulių lygio bunkeryje, katilo būklės davikliai. Automatinio granulių papildymo į bunkerį irenginys, išorinis kontroleris katilui valdyti (papildomiems šildymo arba karšto vandens ruošimo kontūrams valdyti).
Pel-Tec E-lamda, tai katilo Pel-Tec E variantas su įmontuotu liamda zondu.