Medienos apsaugos priemonės

Yra daugybė įvairiausių medienos apsaugos priemonių, kurios skiriasi savo sudėtimi. Vienos įsigeria ir natūraliai išryškina medienos grožį, kitos ją padengia skaidriu sluoksniu, trečios - visiškai ją paslepia, taip patikimai saugodamos nuo aplinkos poveikio. Medienos apsaugos priemonės

„Remmers" siūlo itin platų produktų pasirinkimą - plačias spalvų paletes turintys, ilgalaikę apsaugą suteikiantys dažai, lakai, impregnantai, aliejai, gruntai ir kiti medienos apsaugos produktai mediniams namų fasadams, terasoms, medinėms grindims, sodo baldams, tvoroms ir kitoms medinėms lauko ir vidaus konstrukcijoms.

Lauko medienos apsauga

Aidol HK Lasur - tai apsauginė lazūra lauko medienai. Naudojama mediniams fasadams, pastogėms, tvoroms, medinėms terasos grindims ir kitai lauko medienai. Tai skaidri lazūra, nepadengianti medienos struktūros, o suteikianti jai natūralią išvaizdą.
■ Netrūkinėja ir neatsilupa, nes nesudaro plėvelės. Tad vėliau perdažant paviršių jo šveisti nereikia, užtenka tik švariai nuvalyti ir dažymo pagrindas paruoštas.
■ Prieš dažant produktu „Aidol HK-Lasur" paviršiaus gruntuoti nereikia, nes tai dažai ir impregnantas viename.
■ Užtenka dviem kartais padengti lauko medieną su dažais „HK-Lasur" ir suteikiama ilgalaikė apsauga nuo ultravioletinių spindulių, drėgmės, vabzdžių ir kitų kenksmingų aplinkos veiksnių.
■ Plati spalvų paletė.

Vidaus medienos apsauga

Aidol Allzwecklasur - tai ekologiška lazūra vidaus medienai. Sukurta vandens pagrindu, neturi aitraus kvapo. Naudojama padengti medines vidaus sienas bei lubas. Produktui suteiktas „mėlynojo angelo" ekologinis ženklas; patikrintas pagal DIN EN 71-3 (žaislų sauga).
■ Sudaro ploną plėvelę, tad paviršių lengva prižiūrėti ir valyti.
■ Apsauga nuo drėgmės ir pelėsio.
■ Produktas nekenksmingas žmogui ir aplinkai. Juo galima dažyti netgi vaikų žaislus.
■ Plati spalvų paletė.

Medinių langų ir durų apsauga

„Remmers" yra daugelio Lietuvos durų ir langų gamintojų partneris. Ilgametė patirtis padėjo sukurti ilgalaikes ir kokybiškas dangų sistemas pagal kiekvieno kliento poreikius. Pagamintos iš moderniausių žaliavų ir atitinkančios visus kokybės standartus, „Remmers" sistemos mediniams langams ir durims suteikia puikią išvaizdą ir ilgalaikę apsaugą nuo UV spindulių, drėgmės, pelėsio bei medienos kenkėjų.

Apsauginis aliejus lauko medienai

Naujasis „Remmers Universal-Öl" aliejus tarnauja 3 kartus ilgiau nei įprastiniai apsauginiai aliejai. Tai dekoratyvinė apsauga įvairiai sodo medienai: medinėms terasos grindims, liepteliams, sodo baldams ir kitoms medinėms lauko konstrukcijoms.
■ Sukurta vandens pagrindu; švelnaus kvapo.
■ Apsauga nuo UV spindulių, pilkėjimo, nešvarumų ir drėgmės.
■ Greitai džiūsta: du sluoksniai per vieną dieną!
■ Yra keletas atspalvių.

Medienos apsaugos priemonės turi užtikrinti savo kokybę keliose srityse: jos turi būti atsparios aplinkos poveikiui, kuo mažiau teršti gamtą ir atitikti kiekvieno kliento poreikius. „Remmers" laboratorijose nuolat atliekami nauji tyrimai ir bandymai įgyvendinant šiuos reikalavimus. Itin didelis dėmesys skiriamas ekologijai. Kokybiškų produktų pasirinkimas - Jūsų namai be rūpesčių.

„Remmers" gaminami produktai:
■ Impregnantai, dažai, lakai visiems medienos gaminiams.
■ Epoksidinės liejamosios grindys.
■ Fasadų valikliai, apsaugos ir restauravimo medžiagos.
■ Silikoniniai dažai, hidroizoliacijos medžiagos.

„Acryl 100" - medienos plyšių sandarinimo priemonė

„Acryl 100" sukurta akrilo-kaučiuko pagrindu. Priemonė naudojama medinių rąstinių namų plyšiams užpildyti. Šią priemonę taip pat galima naudoti mediniams, plastikiniams langų rėmams ir durims sandarinti. „Acryl 100" naudojama ir įvairių medienos dirbinių bei konstrukcijų įtrūkimams sutvirtinti. Tinka fasadams remontuoti, mūrinėms sienoms, tinkui ir mediniams paviršiams bei mažo tvirtumo medžiagoms, pvz., porėtam betonui ar gipsui. Produktas nepralaidus vandeniui. Yra keletas atspalvių. Be to, ši sandarinimo priemonė uždažoma, tad visada džiaugsitės norimu atspalviu.

Įmonės rekvizitai:

Kirtimų g. 47, 02244 Vilnius