Pilnas kieto kuro katilinės komplektas

- Naujiena rinkoje – moderni „OMEGA“ katilinė su kietojo kuro katilu, multifunkcine talpa, kambario valdikliu ir pilnu įrengimu. Ši sistema užtikrins Jums šilumą ir karšto vandens tiekimą.
- Multifunkcinė talpa turi šviežio karšto vandens šilumokaitį (Fresh water system), higieniškai ruošiantį karštą vandenį.
- Katilinė gali tiekti šilumą iki 2 parų vos vienu pakūrimu.
- Akumuliacinė talpa optimizuoja kietojo kuro katilo darbą, dėl ko kuras sudega pilnai – maksimalus naudingumas, švarios katilo ir kamino sienelės, lengvas katilo valymas, nesusidaro agresyvios rūgštys „ėdančios“ katilą.
Katilinės įrengimui naudojamos patikimos ir patikrintos medžiagos: varinis vamzdynas, EPDM izoliacija, patikimi ventiliai, pavaros, valdikliai.

Kodėl Omega katilinė?

- Optimali katilinės sujungimo schema – ilgamečio tiriamojo darbo rezultatas.
- Mūsų siūlomame katilinės komplekte yra viskas, kas būtina katilinės įrengimui nuo A iki Z (pamirškit santechnikos parduotuvės adresą – ten jums eiti nereikės).
- Kvalifikuoti ir apmokyti meistrai sistemą įrengs per 3-4 dienas.
- Programuojamas kambario temperatūros valdiklis (automatinis kambarių temperatūros reguliavimas – taupykite naktį, kai šilumos nereikia, o atsikelkite šiltuose namuose).
- Automatinis termofikato temperatūros reguliavimas pagal lauko temperatūrą – iki 20 proc. kuro ekonomija ir optimalus komfortas.
- Elektroniniai taupūs cirkuliaciniai siurbliai (sutaupykite 80 proc. tam skirtos elektros energijos).
- 5 metų garantija (ar jūsų pažįstamas santechnikas tai gali?)
- Šilumos pakanka iki 2 parų (vis dar kyla klausimas „o kiek laiko dega katilas?“).
- Telpa malkos net iki 51cm ilgio („dvimetrį“ pjausite pusiau, o ne į 3 dalis. Galit suskaičiuot kiek pjūvių ir skėlimų sutaupysite).
- Ilgas katilo tarnavimo laikas dėl teisingo eksploatavimo (katilai ne sudega o supūna. Žinojote?)
- Paruošta darbui su saulės kolektoriais (papildoma nedidelė investicija ir karštas vanduo 1/2 metų dykai)
- Paruošta šilumos siurblio prijungimui (šildymas kainuos kaip kūrenant malkomis, bet katilą kursite tik keliolika kartų per metus. Absoliučiai patikimas, pigus ir patogus šildymas).