GEALAN S 8000 sistemos plastikinės lauko durys

Gražios lauko durys teisėtai laikomos namo vizitine kortele ir architektūrinio stiliaus išraiška. Durys suteikia fasadui originalų nepakartojamą stilių, tuo pačiu jos turi būti ir tvirtos, ir saugios, ir atsparios aplinkos poveikiui. Siekdama kuo aukštesnių S 8000 sistemos plastikinių durų tvirtumo ir stabilumo rodiklių GEALAN sukonstravo profilio vidines pertvaras tokiu būdu, kad tapo įmanoma naudoti plataus profilio armatūrą. 74 mm pločio profilio vidinės pertvaros ir jų išdėstymas leido padidinti naudojamos plieninės armatūros standumą 30%. Armatūroje išfrezuojamos ertmės spynai. Kitose GEALAN sistemose naudojami slenksčio laikikliai tinka ir sistemai S 8000 bei užtikrina tvirtą staktos ir slenksčio sujungimą.

Siekiant išvengti varčios išsikraipymų bei užtikrinti kampų stabilumą yra naudojamos suvirinamos kampų jungtys. Didelis komplektuojančių dalių pasirinkimas leidžia pagaminti skirtingų konfigūracijų ir tipų duris. Galima naudoti įvairius apkaustus ir spynas, taip pat įvairius durų varčios užpildus. Jos gali būti atidaromos tiek į išorę, tiek į vidų. Durų varčios gaminamos ne tik iš baltų, bet ir iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių, o taip pat ir iš profilių, padengtų dekoratyvine medieną imituojančia bei spalvota plėvele su medžio rievių faktūra.

PRIVALUMAI:
·Plati profilio armatūra staktoje ir varčioje
·Didelis patvarumas ir stabilumas
·Puiki šilumos ir garso izoliacija
·Siaura profilio matoma dalis
·Pasirinkimo įvairovė
·Patikima apsauga nuo įsilaužimo

Lauko ir balkono durų slenkstis patogiam gyvenimui
20 mm aukščio durų slenkstis atitinka šiuolaikinę beslenksčio, pri-taikyto neįgaliesiems būsto statybų koncepciją. Kombinuotas, iš kelių skirtingų medžiagų pagamintas, slenkstis - GEALAN slenksčių iš aliuminio, aliuminio su šilumą izoliuojančia tarpine, patvaraus stiklo pluošto su aukštu šilumos laidumo varžos rodikliu bendros sistemos baigiamasis akcentas. Jis patikimai saugo apatinę durų dalį nuo šilumos praradimo ir taip užtikrina puikius šilumos laidumo rodiklius.

Slenkstis tinka profilių sistemoms, kurių montavimo gylis 74 mm ar 83 mm. Kelių sanadarinimo lygių ir specialios formos dangtelio dėka pasiekiamas aukštas hermetiškumas, nepralaidumas lietui ir vėjui. Tvirtinant slenkstį prie grindų įvorių angos uždengiamos dekoratyviniais dangteliais.

GEALAN interneto svetainėje rasite daugiau informacijos ir langų bei durų iš GEALAN profilių gamintojų adresus.