LED apšvietimo įrenginiai

Galime pasiūlyti platų ypatingai efektyvių LED apšvietimo įrenginių spektrą, nuo buitinių elektros lempučių iki pramoninių ar gatvės šviestuvų.
Anoduotas aliuminio šilumos nuvedėjas, LED glaudžiai susietas su korpusu. Šiluma iš LED yra šalinama, ją išsklaidant, tai užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką.
Šviestuvai užsandarinti silikono guma, taip puikiai apjungiamas šilumos nuvedimas, stiklas bei visas šviestuvo korpusas. Paviršius apsaugotas nuo oksidacijos. Atitinka IP65 reikalavimus.
Naudojamas didelio grynumo vokiškas reflektorius. Šio tipo reflektoriai yra didelio naudingumo ir užtikrina šviesos srautą. Specialios konstrukcijos reflektorius pagerina šviesos vienodumo ir panaudojimo koeficientus. Kontroliuoja šviesą reikalingame plote.
Įjungus užsidega iškart, nereikia laukti kol visiškai įsišviečia, įjungti ir išjungti galima šimtus tūkstančių kartų.
Šviestuvas yra saugus, nuimamas, gali būti montuojamas bet kokiu kampu. Universalūs, gali būti naudojamas dideliais mastais.
Neteršia oro. Naudojamas šalto šviesos šaltinio dizainas. Nespinduliuoja šilumos. Nekenkia akims ir odai. Šiuose šviestuvuose nėra švino ar kitų kenksmingų medžiagų. Tai tikrai nekenksmingi aplinkai ir energiją taupantys produktai.
Puikiai suderinami su saulės baterijų sistemomis. Gali veikti esant nuolatinei srovei, žemai įtampai. Taupantys energiją ir nekenksmingi aplinkai. Saulės baterijų kombinavimas su LED apjungia didelį patikimumą, geriausias savybes, bei prieinamą kainą.