Dvitėjės sijos I-BEAM

Dvitėjės sijos I-BEAM yra universalūs konstrukciniai elementai, naudojami namo sienų, perdangos ir stogo konstrukcijose. Dvitėjės sijos I-BEAM

Sijų I-BEAM sienelė gaminama iš OSB-3 plokštės, o lentynos - iš klijuotų medinių tašų. Dvitėjės sijos I-BEAM yra tikslių matmenų, tvirtos ir lengvos. Jos nesideformuoja laikui bėgant kaip įprastos medinės sijos.

Jei Jums reikia stogo gegnių ar perdangos sijų, kai atstumas tarp sijų atramos taškų yra nuo 5 iki 10 metrų, dvitėjės sijos išsprendžia šį konstrukcinį uždavinį. Darbas su sijomis greitesnis ir kokybiškesnis, nes sijos nesikraipo, nelinksta kaip paprasta mediena. Dvitėjės sijos yra gana lengvos palyginti su gelžbetoninėmis ar medinėmis, todėl jas montuojant sutaupoma laiko, nereikia papildomos technikos. Viena sija gali sverti nuo 30 iki 50 kg.

Kadangi naudojant I-BEAM galima pašalinti ,,šalčio tiltelius", sumažėja investicijos ir einamosios išlaidos, susijusios su pastato apšiltinimu. Sijos sienelė aukšta, todėl joje galima sumontuoti įvairias inžinerines sistemas.

Mūsų atsovaujamas sijų gamintojas DUDEK (Lenkija) siūlo daug papildomų paslaugų, kurios labai pagreitina ir supaprastina darbą statybų aikštelėje:

Sijos pjovimas kampu (pagal pateiktą nuolydį ar laipsnius)

Ertmių instaliacijai išpjovimas OSB sustiprinimų atramos taškuose sukalimas

Detalių sužymėjimas eilės tvarka Sijų pakavimas eilės tvarka

Pakuočių žymėjimas eilės tvarka

Galimybė apšiltinti vata, polistiroliu, medžio plaušu

Gamintojas DUDEK (Lenkija) savo sijų gamybai naudoja C24 klasės medieną, tačiau siūlo ir nestandartinį gaminį. Sijas galima užsisakyti ir su C30 klasės mediena. Sijos tokio pat ilgio, tačiau su stipresne mediena tampa iki 10 % tvirtesnės.

Sijos gali būti pagamintos iki 16 metrų ilgio ir nuo 200 iki 500 mm aukščio. Tai labai praplečia sijų panaudojimo galimybes projektuose. Paprasta mediena jau nekonkurencinga. Žinoma, galima naudoti klijuotą medieną ar metalines sijas, tačiau jos keliskart ir brangesnės, ir sunkesnės.

Dvitėjų sijų degumo klasė atitinka Ds-2, d-0. Sijos neapdorojamosantipirenais, tad jas reikia padengti medžiagomis, atitinkančiomis aukštą atsparumo ugniai klasę.

Parengta pagal UAB Rezetas medžiagą
Pramonės g. 141, LT-11115 Vilnius