UAB „Megrame Medis“ siekia užtikrinti savo produkto autentiškumą vartotojams

UAB „Megrame Medis" stoja į kovą su klastotojais, parduodančiais pigius ir nekokybiškus gaminius, taip klaidindami pačius medinių langų ir durų pirkėjus. UAB „Megrame Medis“ siekia užtikrinti savo produkto autentiškumą vartotojams

Juk populiarų prekės ženklą lengva nukopijuoti! O panaudojant atrarūšes žaliavas, gaminį galima pagaminti už neprotingai mažą kainą, aišku, kokybės sąskaita. Taigi "Megrame Medis" tikslas - saugoti ne savo pelną, o siekti išlaikyti savo įvaizdį ir gerą vardą - mums svarbu nenuvilti nė vieno pirkėjo bei suteikti jam tokią prekę ir paslaugą, kurios jis ir tikisi.

Trumpai pristatome svarbiausius kriterijus, kurie padės Jums atskirti kokybiškus „Megrame Medis" medinius langus ir duris nuo menkavertės klastotės.

1. Gaminių kaina ir kokybė: Atsakingai rinkitės medinių langų ar durų pardavėją/gamintoją, nes šiuo metu rinkoje vis dažniau pasitaiko neaiškios kokybės gaminių už itin nedidelę kainą.

2. Gamintojo patikimumas: Renkantis medinius langus ar duris visada atsižvelkite ne tik į deklaruojamus lango parametrus, bet ir į gamintojo patikimumą: gamybos patirtį, turimus sertifikatus, skiriamą garantiją ir kt.

3. Oficialios pardavimo vietos: Originalius ir kokybiškus gaminius galite įsigyti tik oficialiuose „Megrame Medis" prekybos salonuose arba atstovybėse visoje Lietuvoje. Kiekvienam atstovui yra išduoti sertifikatai, patvirtinantys teisę parduoti „Megrame Medis" gaminius.

4. Ženklinimas. Visų „Megrame Medis" medinių langų ar durų skiriamasis bruožas - firminis ženkliukas gaminio vidinėje pusėje.

Parengta pagal Megrame medis, UAB medžiagą