Metalinės tvoros, vartai, stulpai

Pristatome Jums naujo dizaino, kokybišką dekoratyvinę metalinę tvorą. Tai naujos kartos ilgaamžiškas produktas. Metalinė tvora apdirbama lazeriu ir karštai cinkuojama. Tvora gali būti nudažyta Jūsų pageidavimu pagal RAL paletę. Išskirtinumo tvorai suteikia ne tik elegantiški, modernūs modeliai, puošti elementais ir detalėmis, bet ir šiais metais sukurtos naujos modern brown ir antracyt spalvos.
Modulinės tvoros - naujas tvorų projektavimo būdas. Tai nauji architektūriniai sprendimai, kiekvienas gali tapti savo tvoros dizaineriu. Tiesiog sujungdami atskirus tvoros modulius, sukursite unikalią tvorą savo aplinkai. Tvoros moduliai yra ypatingai aukštos kokybės, visi gaminiai yra mirkinami karšto cinko voniose, todėl net smulkiausi tarpeliai yra aklinai užpildyti cinku, todėl tvora yra ilgaamžė. Jūs pastatysite tvorą ir daugiau niekada nesuksite galvos dėl korozės ar išblukusių dažų.
Gaminiams suteikiama 10 metų garantija
LED šviestuvo stulpai kiemui ar dekoratyviniam apšvietimui patalpose, soduose, takeliuose, pravažiavimuose, terasose, automobilių stovėjimo aikštelėse.
LED šviestuvų funkcijos:
Turto apšvietimas
Sodų, takelių, automobilių aikštelių apšvietimas
Vykdo perspėjimo funkciją
Užsidega sutemus
Užsidega kai suveikia vartelių elektronspynė.
Įspėja atsidarant vartams (baltai šviečiantis LED pasikeičia į geltonai mirksintį LED)
Galimybė pasirinkti LED šviesos ryškumą (arba intensyvumą)
Automatinis stulpo-šviestuvo įsijungimas kalbant vaizdo domofonu.
Nepriklausomas LED šviestuvų-stulpų valdymas nuotolinio valdymo pultu ir išmaniuoju telefonu.
Maži eksploatavimo kaštai elektros energijos sąnaudoms.
LED šviestuvai-stulpai pagaminti iš plieno, kuris yra cinkuotas ir padengtas milteliniais dažais. Tvirta konstrukcija ir aukštos kokybės apsauga nuo korozijos užtikrina ilgalaikį šviestuvo veikimą ir išvaizdą.
Investuokite kartą ir visam laikui, juk gera kokybė visada atsiperka.