Namų perdangos

Jei pastatas ne vieno aukšto ir grindys nėra teisiai ant grunto, tuomet tikrai neišsiversime be denginio konstrukcijų. Bet taip gyvenamasis namas yra statomas labai retai. Daugelis bando atsisakyti rūsio patalpų, arba įsirenginėja jas ne po visu namu. Tačiau daryti monolitinio gelžbetonio ar surenkamų perdangos plokščių denginį virš grunto vietoj grindų įrengimo, visada apsmoka vien dėl radioaktyvaus iš grunto spinduliuojančio radiono. Gelžbetoninė konstrukcija, visais atvejais, šiek tiek prislopina šį srautą. Rekomenduojama visas gyvenamąsias nors minimaliai pakelti nuo žemės.
Norint įsirengti patalpas antrame aukšte, arba dar aukščiau, reikia konstruoti perdengimus. Namų perdangos

Perdengimai gali būti:
Mediniai. Tokie perdengimai dažniausiai būna medinės ar medinės karkasinės konstrukcijos statiniuose. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai ir mūriniame pastate yra įrengiamos medinės perdangos.
Surenkami gelžbetoniniai. Pastato perdengimui labai patogu naudoti ritinines ar pagal iš anksto užsakytus išmatavimus pagamintas gelžbetonines perdangos plokštes. Jos montuojamos greitai, išlaidos darbo jėgai labai nedidelės, daugiau išlaidų sudaro transporto ir krano nuoma.
Monolitinė gelžbetoninė perdanga. Šio tipo perdangos įrengimas užtrunka ilgai. Reikalinga darbo jėga klojinių paruošimui ir betonavimo darbams. Klojiniams reikalingos papildomos medžiagos. Užbetonavus perdangą negalima toliau tęsti statybos, reikai laukti, kol betonas sutvirtės, tik po to galima nuimti klojinius ir tęsti toje zonoje statybos darbus. Darbas atsakingas ir būtina armavimo darbų kontrolė. Priešingu atveju, gali nukentėti pastato tvirtumas.
Kompleksinė perdanga. Metalinis ar gelžbetonio karkasas su įvairiausiais užpildais. Yra daug galimybių konstruoti perdangas naudojant įvairias medžiagas. Tačiau visa tai daryti griežtai laikantis konstruktoriaus pateiktų brėžinių.

Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 392280 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3307
Iš viso buvo užduota 163424 klausimų