UAB Vyvasta

Veiveriu pl 67, Kaunas

Visi mūro darbai

Blokelių mūrijimas pastaruoju metu sudaro didžiąją dalį bendrovės atliekamų mūro darbų. Mūrijimo kainos priklauso nuo mūro sudėtingumo, darbo sąlygų ir apimčių.

Mūsų bendrovės mūrininkai atlieka įvairaus sudėtingumo tiek paprasto mūro, tiek ir apdailos mūro darbus. Atliekame mūro restauravimo ir remonto darbus. Esame pajėgūs savo jėgomis atlikti iki 2000m2 įvairaus sudėtingumo mūro darbų per mėnesį. Darbus atlieka specializuotos mūrininkų brigados. Tai leidžia užtikrinti aukštą darbų kokybę ir išlaikyti optimalius mūro darbų atlikimo terminus.

Mūro darbus galime atlikti naudodami įvairių gamintojų gaminius ir sistemas. Mūrijame klinkerio ir keraminėmis plytomis. Įvairiais blokeliais: dujų silikato arba akyto betono blokai, keramzito blokeliai FIBO, silikatiniai blokai SILKA, keraminiai blokai KERAPOR ir PROTHERM. Esame susipažinę ir mokame dirbti su visomis prieš tai paminėtomis blokelių sistemomis.
Kartu su mūro darbais atliekame ir reikalingus monolitinių betoninių konstrukcijų armavimo betonavimo darbus. Montuojame gelžbetonio perdangos plokštes, gelžbetonines sąramas ir sijas, atliekame metalo konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbus.
Veiveriu pl 67, Kaunas