Mini rekuperatorius bute

Klausimas:
Norėčiau įsigyti mini rekuperatorių savo 50 kv/m2 blokiniam butui ir ieškau optimaliausio varianto. Langai visi plastikiniai, balkonas bus įstiklintas. Šiuo metu prasidės daugiabučio renovacija ir bus įdiegta nauja šildymo sistema - dviejų vamzdynų su reguliuojama temperatūra. Taip pat bus valomos mechaniškai ir chemiškai esamos daugiabučio ventiliacinės angos.
Komentarai:
Vienas mini rekuperatorius yra skirtas patalpai iki 25m2, tad pagal Jūsų pateiktą planą Jums reiktų dviejų įrenginių. Nurodyta vieta tinkama, antras įrenginys turėtų būti montuojamas taip pat per lauko sieną.

Yra du tipai įrenginių:
1. Microvent kaina su montavimu vieno įrenginio 460 Eur su PVM.
2. Tempero ECO Ceram kaina su montavimu vieno įrenginio 480 Eur su PVM.
Microvent įrenginys užtikrina geresnę oro kaitą, jei yra montuojamas vienas įrenginys. Jis turi 2 ventiliatorius po 5W ir aliuminio priešpriešinių oro srautų šilumokaitį. Jei šis įrenginys netelpa dėl didesnio vidinio korpuso, tuomet galima montuoti taip pat efektyvius Tempero ECO. Microvent jungiasi į maitinimo lizdą kaip paprastas buitinis prietaisas, Tempero ECO galima laidus slėpti. Microvent galima montuoti tik minimum 20 cm nuo lubų, Tempero ECO galima montuoti prie pat lubų.
Marius Raulinaitis, UAB IDV Group
Rekuperatorių reiktų pasirinkt pagal plotą arba žmonių skaičių bei įvertinus patalpų tarpusavio ryšį. Jūsų dydžio butui reikėtų dviejų mini rekuperatorių. Galime pasiūlyti savo mini TwinFresh rekuperatorius, jų kaina už vienetą 284 eurai be PVM.
Gabrielius, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: