Sistema durims, kurios atsidarytų su kortele

Klausimas:
Norime turėti sistemą durims, kurios atsidarytų su kortele ar tagiu, kiekvienas atidarymas/uždarymas turėtų būti registruojamas. Registrą peržiūrėti cloude būtų labai gerai, bet tinka ir importas į tekstinį failą ar kažkas panašaus. Pradžiai planuojame pasibandyti kelias tokias sistemas. Gal turite sprendimo variantą pasiūlyti? Domina kainos, bei veikimo principas.
Komentarai:
Galime pasiūlyti sistemas su kortelių/pakabukų skaitytuvais, įėjimui/išėjimui fiksuoti ir darbo laiko apskaitos vedimui. Taip pat galime pasiūlyti sistemas su veido atpažinimo ir pirštų antspaudų nuskaitymu. Su praėjimo kontrolės įranga pateikiame nemokamą programinę įrangą, kurią galite instaliuoti pasirinktame administratoriaus kompiuteryje arba serveryje(valdymui iš bent kurio kito kompiuterio). Programa leidžia eksportuoti ataskaitas į įvairaus tipo failus (excel, csv ir kt.).
Su šia įranga galima valdyti duris, turniketus, įvairius mechanizmus.
Paprasčiausias praėjimo kontrolės sistemos komplektas su apskaita vienoms durims(du kortelių skaitytuvai, išmanus kontroleris, elektromagnetas, maitinimo šaltinis) kainuoja nuo 220 € su PVM.
Veikimo principas. Suvesti darbuotojai atsižymi ateidami į darbą ir išeidami iš darbo.
Galima apriboti laiką, kada sistema leis praeiti pro duris, užduodant konkretų laikotarpį. Ataskaitų eksportavimas įvairiais formatais, galimybė panaudoti duomenis kitomis programomis.
Romualdas Kuncevicius, UAB DIGITALAS
 
Sritis:
Sritis: