Analogų neturintis oro tiekimo ir valymo prietaisas Ballu Air Master

Oro tiekimo ir valymo multikompleksas Ballu Air Master užtikrins, kad kvėpuosite švariu oru! Juk švarus oras yra sveiko gyvenimo šaltinis, padedantis išvengti širdies, kraujagyslių, kvėpavimo takų, onkologinių ir kitų susirgimų. Todėl turėti tokį įrenginį itin svarbu, jei gyvenate ir (ar) dirbate mieste: čia, deja, toksinai ir išmetamosios dujos yra neišvengiami. Tačiau net jei Jus supa gamta, Ballu Air Master gali pasitarnauti: išvalydamas ore tvyrančius alergenus (žiedadulkes, gyvūnų plaukus), papildydamas orą deguonimi (jei mažoje patalpoje gyvena didesnė šeima), ultravioletinės lempos pagalba naikindamas virusus, bakterijas bei saugodamas Jus nuo ligų, valydamas orą nuo nemalonių kvapų, dulkių ir kt. Analogų neturintis oro tiekimo ir valymo prietaisas Ballu Air Master

Ballu Air Master ventiliuoja, kai CO2 koncentracija per didelė, valdomas su Wi-Fi, šildo ir palaiko nustatytą temperatūrą nuo +10C iki +25C, užtikrina šviežio oro pritekėjimą nepriklausomai nuo to, ar lauke -40C ar +50C, nakties darbo režimas neskleidžia jokio garso!

Ir visa tai už krikščionišką kainą! Ką daugiau ir be pridurti...

Plačiau apie šios naujos prekės galimybes rasite čia Gedarta svetainėje.

Parengta pagal UAB Gedarta medžiagą
Žalgirio 131, 206 kab. Vilnius
67% rekomenduoja
3 atsiliepimai
me
2020-05-01, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Ruošiu lofto projektą ir ieškau sprendimo užtikrinti miegamojo (apie 12 m2) be varstomų langų ventiliaciją. Ar turite mini rekuperatorių, kuriuos būtų galima jungti prie 125 mm ventiliacijos šachtos? Nuo miegamojo sienos iki vent. šachtos yra 2m atstumas. Galimybių mini rekuperatorių pajungti per sieną nėra, loftas iš abiejų pusių ribojamas kaimynų. Jei mini rekuperatorius šiuo atveju netinka, gal turite alternatyvių pasiūlymų užtikrinti tokios patalpos vėdinimą?
ma
2020-01-13, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, šiuo metu statome namą A klasės vieno aukšto dviejų šlaitų 110 kv.m ir mus domina rekuperacija. Darbai rekuperacijos sumontavimui būtų planuojami gegužės pradžioje. Name yra katilinė todėl rekuperatorius gali būti tiek kabinamas ant sienos kiek virš lubų. Katilinėje planuoju dėti "amstrong" tipo lubas, nes jei bus rekuperatorius lubinis, bus paprasčiau jį aptarnauti. Norime pilno pasiūlymo, tiek rekuperatoriaus kainos, koki siūlote plokštelini ar rotorinį tiek montatvimo darbų. Rekuperacijos aptarnavimo kaštai, filtrų kainos. Kokie galimi difuzoriai ir kokios jų kainos. Ar labai bus triukšmingas rekuperatorius, nes už sienos vienas iš miegamųjų todėl norime kuo tylesnio. Taip pat kokius vamzdynus rekomenduojate. Kiek žinau ant vamzdynu montuojasi slopintuvai, kad garsas nesklistu per visus kambarius. Taip pat vonios kambario vedinimo galimybes pajungti į rekuperatorių.
vv
2019-05-31,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškau katilo dujinio su integruotu boileriu, domina volf. Namas senas, baltų plytų, špižiniai radiatoriai 113 sekcijų, namas 100kv., bus naudojama dušas ir viena kriauklė, gyventojai du. Kokio galingumo katilą rekomenduotumėt?