Medžio drožlių plokštės Durelis

DURELIO (MFP) plokščių gamintojas UNILIN (Belgija).

DURELIS - universalios, drėgmei atsparios medžio drožlių plokštės, laikančios apkrovas. Pagal Europos standartus priskiriamos P5 klasei. Jos naudojamos patalpose, kuriose yra didelis santykinės drėgmės lygis. Unikali DURELIO sudėtis užtikrina, kad išbrinkimas ir linijinis plėtimasis išliktų ribotas.


UNILIN DURELIS yra medienos drožlių plokštės, pagamintos iš medienos skiedrų, apie 50 proc. kietmedžio ir 50 proc. spygliuočių medienos, suklijuotų MUF (melamino karbamido formaldehido) sintetine derva veikiant aukša temperatūra ir slėgiu. Plokštės yra trijų sluoksnių - viduriniajam naudojamos didesnės skiedros, o išoriniams sluoksniams - plonesnės.

Plokštės gaminamos šlifuotu arba TopFinich paviršiumi. TopFinich paviršius (TF) - termiškai apdorotas ir yra kietas, atsparus smūgiams, lengvai valomas. Išoriniame sluoksnyje esantis natūralus parafinas padidina atsparumą drėgmei. Šie pranašumai suteikia galimybę plokštes naudoti statybose: sienų, grindų, stogų įrengimui, be to, jos naudojamos klojiniams.

Sertifikatas SINTEF Building and Infrastructure patvirtina, kad UNILIN DURELIO savybės, taikymo sritis ir sąlygos, nurodytos šio sertifikato dokumente, atitinka NORVEGIJOS statybos nuostatuose nurodytas sąlygas, keliamas gaminio specifikacijai. (Sertifikatą atsiųsime paprašius).

DURELIS gaminamas lygiais kraštais (SE) ir su įleidimais (TG).
Pramonės g. 141, LT-11115 Vilnius