GEALAN BALTIC
GEALAN BALTIC
Guopstos, Trakų raj. sav. LT-21148
100% rekomenduoja

Plastikinės lauko durys GEALAN S 9000

82.5 mm montavimo gylis ir šiuolaikinė 5-ių kamerų technologija garantuoja išskirtinę šilumos izoliaciją. Išskirtinę šilumos izoliaciją užtikrina ir bebarjerinė slenksčių sistema su terminiu atskyrimu. Didelės sutvirtintos kameros, tiksli plieninės armatūros forma bei kampiniai tvirtinimai garantuoja labai gerą statiką. Nauja sisteminė nuolaja pagerina plastikinių durų elementų išvaizdą, o šepetėlių formos sandarinimo tarpinės skirtinguose lygmenyse užtikrina optimalų hermetiškumą.

Kombinuotas 20 mm aukščio plastikinių durų slenkstis su gerais šilumos izoliacijos rodikliais atitinka šiuolaikinę bebarjerinio judėjimo koncepciją ir pasižymi gera šilumos izoliacija bei apsauga nuo vėjo ir lietaus.

PRIVALUMAI
·Šiuolaikinė 5-ių kamerų technologija užtikrina puikią šilumos izoliaciją
·Spalvų pasirinkimas
·Apsauga nuo liūties
·Gali būti montuojami iki 52 mm storio (naudojant STV® iki 54 mm) stiklo paketai ar varčios skydai
·Labai gerus statikos rodiklius sąlygoja didelės sutvirtintos kameros, tiksli plieninės armatūros forma ir kampiniai tvirtinimai

Lauko durys - tai Jūsų namų vizitinė kortelė. Jos turi būti ne tik tvirtos, patvarios, saugios ir šiltos, bet ir savo išvaizda harmoningai įsilieti į bendrą fasado ir interjero vaizdą. Klasikinis plastikinių lauko durų variantas suteiks Jūsų namų eksterjerui nepakartojamo individualumo, nes didžiulė formų ir spalvų įvairovė nežabos Jūsų fantazijos ir norų.

Plokščias modernaus plastikinių durų dizaino varianto varčios paviršius ne tik suteikia durims lengvumo ir elegancijos, bet ir sudaro prielaidą didelei apdailos įvairovei, išlaikant puikias šilumos izoliacijos savybes. Jos yra labai tvirtos, neišsikraipo ir atitinka keliamus saugumo reikalavimus. Patvarios ir mažai priežiūros reikalaujančios plastikinės lauko durys nepriekaištingai ilgai tarnaus Jums.

GEALAN interneto svetainėje rasite daugiau informacijos ir plastikinių langų bei durų iš GEALAN profilių gamintojų adresus.
Plastikinės lauko durys GEALAN S 9000
Plastikinės lauko durys GEALAN S 9000
GEALAN BALTIC
GEALAN BALTIC
Guopstos, Trakų raj. sav. LT-21148