Knauf Aquapanel plokštės drėgnoms patalpoms ir laukui

Sausa statyba – tai sprendimai įvairiems poreikiams ir sąlygoms patenkinti. Ne išimtis ir drėgnos patalpos ar laukas: „Knauf“ sistemos yra tinkamos ir konstrukcijoms, kurios gali patirti įvairią drėgmę viduje ar lauke. „Knauf“ tokioms sąlygoms siūlo cemento pagrindu pagamintas „Knauf Aquapanel“ plokštes – ypač aukštos kokybės gaminį, garantuojantį konstrukcijų ilgaamžiškumą.
Švitrigailos g. 11 B. 03228 Vilnius
100% rekomenduoja
13 atsiliepimai
rg
2020-06-03, Garliava
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Prie namo, apdailinto putų polistirolu ir struktūriniu tinku, statome (W 2,1x L 4,4m H 3-2,4) priestatą-sandėliuką. Kol kas stovi tik rąstinis rėmas. L 4,4m ilgį viduje atskirsime pertvara ir suformuosime patalpas su atskiru įėjimu, lauko inventoriui ir vidiniam. Sakykite ar apkalus OSB plokšte, tiesiai ant jos, be putų polistirolo galima daryti armavimą ir dėti struktūrinį tinką? Ar nešildomas patalpas apdailinti, kitaip ekonomiškai prieinamu būdu, jei taip, kokiu? Įdomu, kokios šių paslaugų kainos?
an
2020-05-15, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turim objektą Palangoje. Pastatas yra karkasinis su ventiliuojamu mediniu fasadu. Išorėje numatyta Knauf KTS gk plokštė ir difuzinė plėvelė, tada oro tarpas ir apdaila. Ar reikalinga difuzinė plėvelė ir kodėl?
pa
2020-04-25, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Tarpbutinė siena pastatyta iš fibo blokelių (10cm ir 10cm) ir oro tarpo (10-13cm) kur turėjo būti vata, bet neįdėta. Aiškiai girdisi (visi žodžiai suprantami), kai kaimynai kalba net vidutiniu balsu. Ar gali oro tarpas stiprinti garsą? Ar termoputos (ne poliuretano) padėtų šioje situacijoje? Kokie dar galimi variantai (be sienos perstatymo)?
dp
2020-04-17, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
I need to soundproof the walls of a completely finished apartment. My neighbors are very noisy. Can you recommend a contractor to do the needed instalations of wall board, mineral insulation and correct elecrical connections? The apartment is only 20 meters square.
Very good advice! Thank you for your time and experience. Daniel Morris
st
2020-04-14, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Mano „sodo“ - namo bendras plotas 80 m2 , sienos plotas ~ 140 m2. Žiemos metu niekas tenai negyvens – iki šiol nežinau kokį tinką reikia rinktis – koks man geriau tiks (kalkinis ar gipsinis)? Sienos iš „Haus“ blokų. Kiek tai man maždaug gali kainuoti?
mi
2019-12-10,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina Fermacell gipso plaušų plokštės, tačiau niekur nerandu paaiškinimų apie garso izoliacines savybes. Ar galėtume paaiškinti kokie yra garso izoliaciniai savybių skirtumai lyginant gipso plaušo plokštes Fermacell su gipso kartono plokšte Knauf BLUE 12,5x1200x2600? Nėra paaiškinimų, kuri plokštė geriau izoliuoja garsą.
eg
2019-11-07, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Vonioje keičiu keletą trūkusių plytelių, nusiėmęs porą plytelių matau trūkimo priežastį: suklijuotos plytelės ant deformacinės siūlės, todėl vaikščiojant tarpsieniui, plytelės neatlaikė. Kokias medžiagas geriausia būtų pasirinkti, užklijuojant naujas plyteles? Kaip patartumėt apdoroti siūlę, kokias medžiagas pasirinkti? Taip pat ką daryti su izoliaciniu kampu? Šalinti ir pasiekiamą kampą tepti su hidroizoliacine mastika? Daryti siūlės pjaustant plyteles nenoriu, nes bus taip, kad 7 plytelės su siūle, o likusios 4 be siūlės (tiek daug plytelių neturiu, o jų ir nebegamina). Prisegta nuotrauka iliustruoja dabartinę situaciją.
ra
2019-10-13, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėtume sužinoti, ar dvigubas White Knauf gipso kartono plokščių sluoksnis turėtų apsaugot nuo lubų skilinėjimo per siūles? Naujai pastatytame name. Jei ne, tai gal Green Knauf dvigubas sluoksnis stipresnis? Reikėtų mums greitai apsispręsti.
r.
2019-07-19, Šiauliai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu rimto patarimo, kaip izoliuoti nuo triukšmo vidinių patalpų sieną? Kokią garso izoliacijos sistemą pasirinkti?
p.
2019-07-16, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turime vonioje trijų skirtingų pagrindų sienas ir teiraujuosi, kaip jas paruošti paskutiniam sluoksniui (vieną dalį klijuosime plytelėmis, kitą dalį dažysime). Kokie turi būti paruošimo sluoksniai ir kokiomis medžiagomis? Įsivaizduoju, kad pirmiausia turi būti gruntuojama kažkokiu gruntu (kokiu?), tada kur reikia palyginama tinku/glaistu (kokiu?), tada matyt dar turi būti gruntuojama ir/ar padengiama hidroizoliacija (kokia?), o tada jau plytelės/dažai? Ar dar ant hidroizoliacijos reikia gruntuoti kažkuo? Mūsų trys skirtingi pagrindai yra šie: dalis yra žalias gipsas, kita dalis yra iš silikato sumūryta sienelė, o trečia dalis sienų yra likusi nuo seniau ir ji yra dažyta.
Vy
2019-06-12, Kelmė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, Noriu sužinoti popierinės juostos pilną pavadinimą (kaip paprašyti parduotuvėje) ir ar ji tiks siauriems įskilimams lubose ar sienose užtaisyti? Ačiū. Pagarbiai, Vytautas.
ra
2019-05-13, Rokiškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
''Grindų konstrukcijos įrengimas gali būti atliekamas ir sausu būdu, t.y. išsiverčiant be betonavimo. Tokias grindis pakankamai lengva įsirengti, procesas nereikalauja nei ypatingų, brangių įrankių ar įrengimų, nei daug darbininkų. Trumpai apie konstrukciją: ant esamo pagrindo klojamas specialus impregnuotas popierius (Knauf Schrenzlage), po to pilamas sauso keramzito (2-4 mm) sluoksnis 10-100 mm, atskirais atvejais galima ir daugiau. Keramzito paviršius išlyginamas ir ant jo klojama gipskartonio plokštė Knauf Brown (du tarpusavyje suklijuoti sluoksniai) arba gipso plaušo plokštė Knauf Brio (klijuojami tik plokštės špuntai). Ant paklotos plokštės galima dengti praktiškai visas grindų dangas. Klojant PVC arba plonos kiliminės dangos medžiagas reikia dar išlyginamojo glaisto sluoksnio (2 mm). Tokia grindų konstrukcija yra greitai įrengiama, nereikia laukti kol betonas išdžius, yra nedidelio svorio ir pasižymi labai geromis smūginio garso izoliacinėmis savybėmis.'' Jūsų atsakymas labai aiškus, tiesiog tik norėjau įsitikinti, ką turėjote omenyje - esamas pagrindas? t.y. tarpaukstinė perdanga, nes kalba buvo apie antrą auštą?
p.
2019-05-10, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu gipsiniu tinku išsilyginti silikatinių blokelių sienas, nes yra nelygumų iki ~2,5cm. Prašau patarkite, kokį tinką rinktis (rotband, rotband plu, mitto, ceresit...). Taip pat suabejojau dėl sluoksnio storio, kuriuo galima tinkuoti - koks gi galimas storis. Gal skirtingais tinkais galima ir atitinkamai skirtingais storiais tinkuoti - tuomet gal rinktis tą tinką, kuriuo galima tinkuoti storiausiai? O gal galima tuo pačiu plonasluoksniu tinku tinkuoti, tik per kelis kartus? Nors toks dalykas paminėtas žemiau nuorodoje vaizdelyje kaip viena iš dviejų esminių klaidų. Ir apskritai, ar neatlips ir neatkris tas storas sluoksnis vėliau, gal kokį metalinį tinklą tvirtinti ir surišti jį su siena, ar gal kokį armavimo? Beje, šiame vaizdely rodoma, kad tinkuojama keliais sluoksniais su ~15 minučių laiko tarpais, kam tokie tarpai reikalingi, juk sluoksnis matyt dar neišdžiūna; o jeigu šlapiu ant šlapio, tai ar būtinas laukimas? Beje, matyt būsiu padaręs klaidą ir tuo pačiu prašau patarimo, kaip išeit iš situacijos: aš jau nutepiau sienas gipsiniu tinku porą kartų (prieš kiekvieną kartą gruntuodamas), tai jeigu noriu pašalinti vietomis esančius ~2,5cm nelygumus, tai vadinasi negaliu tinkuoti gipsiniu, nes padarysiu vieną iš dviejų esminių klaidų - sluoksniavimas? Kaip išsisukti? Plėšti ir skusti užteptą tinką iki pat blokelių, o tada tinkuoti iš nujo vienu sluoksniu? https://www.youtube.com/watch?v=1T-t-Jzv3ds