Įmonės produktai ir paslaugos

Ramūnas
Įmonė nėra patalpinusi informacijos apie produktus ar paslaugas.
100% rekomenduoja
11 atsiliepimai
eg
2020-09-28, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau sužinoti kiek ESO privalo suteikti kW vienam privačiam namų ūkui?
pe
2020-05-08, Jonava
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norime įsivesti elektrą sodo namelyje. Norėčiau žinoti kokius dokumentus reikia pateikti pildant paraišką?
ar
2019-11-20, Ariogala
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kas yra PMML?
kl
2019-11-18, Panevėžys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Elektros tinklai mano sklype. ESO atvedė elektrą iki sklypo ribos, pastatė KAS. Statysiu namą, ruošiu projektą. Ar būtina projekte ruošti elektrotechninę dalį, t.y., atvaizduoti, kur klosime lauko kabelį nuo KAS iki namo? Juk vėliau dar turėsiu paruošti projektą laikinai dėžei, o dar vėliau - ir namo pagrindiniam skydeliui.
ke
2019-10-15, Prienai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu paklausti ar galiu vestis laidą po žeme nuomojamame bute valdiškoje žemėje, kur visi žmonės vaikšto? Ar tai saugu?
ri
2019-10-14, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kaimynas įsirenginėja 0,4kv kabelinę liniją, kurios dalis eina mums abiems bendrąją nuosavybe priklausančiu žemės sklypu. Šio sklypo naudojimo būdas - susisiekimo ir inžinerinių tinklų teritorijos. Jam nėra įregistruota servituto teisė. Neprieštarauju dėl el. linijos įrengimo kaimynui, bet rangovas dar reikalauja pasirašyti ESO pareiškimą dėl žemės naudojimo sąlygų, kur turiu sutikti dar ir su kitais ESO reikalavimais. Ar privalau šį pareiškimą pasirašyti?
Dėkoju.
ro
2019-10-13, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Šalia Alytaus turime žemės ūkio paskirties sklypą, kurio paskirtis - kiti žemės ūkio paskirties sklypai. Jame ūkininkaujame savo malonumui, nesame jokie profesionalūs ūkininkai ir neketiname jais tapti. Į sklypą norime atsivesti elektrą. Vienas variantas laikinam naudojimui. Paskaičiuota įvedimo kaina ~1800 Eur, neskaitant vidinio tinklo įrengimo kainos. Ar galima elektrą įsivesti (ir kokie reikalavimai) nuolatiniam naudojimui? Sklype planuojame statyti 1 kategorijos nesudėtingą statinį, bei įsirengti vandens gręžinį (laistymui). Kalbant su ESO dėl įvedimo jie paminėjo, kad dėl nesudėtingo statinio jiems reikalingas savivaldybės atsakymas, jog statybos leidimas nereikalingas, kurį reiktų pateikti registruojant prašymą dėl elektros įvedimo. Tikriausiai kreipiantis į savivaldybę reikės kažkokio projekto (supaprastinto statybos projekto ar pan.) ar užteks tik paklausime nurodyti, jog statomas nesudėtingas 1 kategorijos statinys ir viskas? P.S. dėl gręžinio kreipsimės į savivaldybės komunalinio ūkio skyrių.
oi
2019-09-17, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Nupirkus butą 3 aukšte, pastebėjom, kad ant sutarties parašyta leidžiamoji galia 1.5 kW. Užpildžius prašymą dėl galios didinimo ir gavus sąlygas, kreipiausi į bendriją aptarnaujantį elektriką (nes palei sąlygas tūri būti leidimas iš bendrijos), ir jis pasakė, kad magistralė perkrauta ir kelti galią negalima. Tada kreipėmės į vieną įmonę, kad pravesti nuo rūsio (pagrindinio skydo) atskirą kabelį į butą (būti nepriklausomiems nuo bendros magistralės). Iš pradžių pasakė, kad galima, bet pradėjus daryti projektą, pasakė, kad palei kažkokius teisės aktus to daryti negalima. Galima tik renovuoti visą daugiabučio tinklą. Pirmininkas pasakė, kad tinklo renovuot neketina, nes visi viskuo patenkinti ir niekas nenori už tai mokėti, bet laidai skydelyje jau pajuodavę. Norėjau paklausti ar iš tikrųjų yra tokie teisės akta, kurie neleidžia atskirai pajungti butą, nes su dabartine galia ir kaip atrodo laidai sunku įsivaizduoti kaip naudotis technika.
ir
2019-07-18, Trakai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar galima įvesti elektrą į žemės ūkio paskirties sklypą? Sklypo plotas 15 arų. Jeigu galima, tai kur kreiptis?
Labai ačiū už išsamius atsakymus.
sa
2019-06-25, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Naujai pastatytame gyvenamajame name išvedžiota nauja elektros instaliacija. Pradėjau domėtis dėl naujos elektros instaliacijos pridavimo Valstybinei energetikos inspekcijai (VEI). Susisiekus su VEI atstovais jie man nurodė, kad naujos elektros instaliacijos nuo šių metų pradžios VEI priduoti nebeįmanoma. Taip kaip čia yra? Kur tuomet prisiduoti savo elektros ūkį? Gal galite pagelbėti šiuo klausimu, nuo ko pradėti, kur kreiptis, koks procesas ir ar ilgai visą tai užtrunka?
sv
2019-05-17, Visaginas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Pirmas iš devynių sklypų kvartalo prašiau ESO išduoti prisijungimo prie elektros tinklų sąlygas, pagal jas turiu vienas apmokėti viso elektros įvado (apie 300m) iki kvartalo kainą (kelis tūkstančius Eur). Kai vėliau kitiems sklypams pajungimas kainuos kelis šimtus eurų. Nuo 2019 balandžio 1 d. įsigaliojo kainų komisijos patvirtinta metodika, kai nesvarbu pirmas ar paskutinis jungiesi prie elektros tinklų - moki vienodai. Kodėl ESO neužtikrina, kad tinklo plėtros kainą padengtų esami ir būsimi vartotojai?