BAHCO kaltų rinkiniai

Preciziškai išgaląsti, užgrūdinti, ilgaamžiai, ypač aštrūs, paruošti darbui. Suteikia maksimalų komfortą ir patikimumą dirbant. Yra rinkinių ekskliuzyvinėse medinėse dėžutėse.

Galimi 3, 8, 6 kaltų rinkiniai. Pagaminti iš aukštos kokybės įrankinio plieno.

BAHCO kaltų rinkinys 424P WOODEN BOX. Specialios formos dviejų komponentų rankena suteikia maksimalų komfortą ir patikimumą dirbant.Preciziškai išgaląsti, užgrūdinti, ilgaamžiai, ypač aštrūs, paruošti darbui.Su apsauginiu dėklu.Ekskliuzyvinėje medinėje dėžutėje.

BAHCO kaltų rinkinys 434-SET-3P 12-18-25MM. Kaltas su rankena ERGO TM. Atspari smūgiams dviejų komponentų rankena atlaiko daugybinius smūgius plaktuku. Kraštai suapvalinti, siekiant didesnio saugumo. Preciziškai išgaląsti, užgrūdinti, ilgaamžiai, ypač aštrūs, atsparūs rūdims, poliruoti ašmenys, paruošti darbui. Su apsauginiu dėklu. Dydis 12, 18, 25 mm.

BAHCO kaltų rinkinys 425-SET WOODEN BOX 6 PCS. Buko rankena su plieniniu nikeliuotu apvadu, apsauganti nuo pažeidimo smūgio metu. Ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės įrankinio plieno. Iš šonų ašmenys užapvalinti maždaug per pusę jų storio. Išgaląsti ir paruošti darbui. Viena rankenos pusė plokščia, kad įrankis nenuriedėtų nuo darbastalio. Kompekte yra apsauginis ašmenų gaubtas. Mediniame futliare.

BAHCO kaltų rinkinys SET 6-12-16-20-25. Raudona rankena iš atsparaus kompozicinio plastiko. Dirbant su kaltu plaktuką reikia naudoti atsargiai. Ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės įrankinio plieno. Iš šonų ašmenys užapvalinti maždaug per pusę jų storio. Išgaląsti ir paruošti darbui.