BAHCO pjūklai

PRIZECUTTM; SUPERIOR; PROFCUT TM SERIJOS.

Rankiniai, aukštos kokybės pjūklai, įvairioms medžiagoms (medžiui, akyto betono blokams, fanerai, plastikui ir kt.) pjauti. Unikali grūdintų dantų geometrija, dėl kurios pjūklai labai ilgai išlieka aštrūs. Patogios rankenos, kai kurie pjūklai gaminami su ergonomiškomis rankenomis ERGO TM.

BAHCO daugiafunkcinis pjūklas PROFCUTTM. Pjūklas pritaikytas plastikui, laminatui, medienai, MDF ir minkštiems metalams (aliuminio tipo) pjauti. Kadangi pagamintas iš pastorintos medžiagos, yra išskirtinai stabilus ir atlieka ypač tikslius pjūvius. Grūdinti dantys ilgai išlieka aštrūs. Kompaktiškas, todėl patogus saugoti.

BAHCO pjūklas PRIZECUTTM skirtas visų rūšių medžiui ir plastikui pjauti. Grūdinti universalios formos dantys ilgai lieka aštrūs. Monolitinė plastikinė rankena.

BAHCO pjūklas SUPERIOR. Pjūklas skirtas pjauti medžiagas, tokias, kaip fanera, laminuotos medžiagos ir plastikas. Dėl unikalios grūdintų dantų geometrijos XT, jie lieka aštrūs ilgą laiką. Kadangi pagamintas iš pastorintos medžiagos, yra išskirtinai stabilus ir atlieka ypač tikslius pjūvius.Mažos trinties antikorozinė danga. Dviejų komponentų rankena.