Norime išsirinkti rekuperatorių vieno aukšto namui

Klausimas:
Norime išsirinkti geriausią ir tinkamiausią rekuperatorių vieno aukšto namui. Namas naujai statomas, apie 120 kv.m, yra pastogės patalpos, kurioje manau galima įmontuoti rekuperatorių. Tačiau name yra garinė pirtis, ir, veikiant pirčiai, šalia esančioje persirengimo patalpoje būna nemažai garo, drėgmės. Šalia, po bendru stogu yra ūkinė patalpa. Kokį patartumėte rinktis rekuperatorių?
Komentarai:
Laba diena,

Ar Jus domina tik pats įrenginys, tai yra rekuperatorius, ar visa sistema su ortakiais ir kitais sistemos elementais. Galime Jums pasiūlyti itin aukštos kokybės įrenginį Atrea Duplex Easy A klasės, sertifikuotą pasyvių namų asociacijos. Našumą tinkamą parinktume, jei atsiųstumėte namo planą su patalpų aprašymais ir plotais. Parengtume ir įrangos techninių specifikacijų projektą. Taip pat galime pasiūlyti ir visą sistemą su kvalifikuotomis montavimo paslaugomis.
Marius Raulinaitis, UAB IDV Group
Laba diena,

pagal Jūsų nupasakotą situaciją, manau, tinkamiausias būtų vėdinimo įrenginys
SAVE VSR 300.

Norint įsitikinti kokių parametrų vėdinimo įrenginys Jums tinkamiausias rekomenduočiau pasidaryti pastato vėdinimo projektėlį.

Papildoma drėgmė įrenginiui tikrai nepakenks, netgi rekomenduojamas papildomas drėgmės šaltinis, nes mechaninis vėdinimas turi savybę palaikyti žemą patalpų santykinę drėgmę.

Jei kils klausimų - kreipkitės.

Sėkmės.
Žygimantas Kiškis, UAB Systemair
 
Sritis:
Sritis: