Jūsų patogumui - automatiniai langų uždengimai

Pastebima, jog daugelis žmonių rezultatų tikisi labai greitai, neįdėjus daug pastangų. Dažnai tokie lūkesčiai taikomi ir įvairių sistemų valdymui. Langų uždengimai, kurie vis dažniau turi automatinį valdymą – ne išimtis. Klientų patogumui „Domus Lumina“ pasiūloje atsirado ne tik automatiniai roletai, bet ir žaliuzės, ir kitos sistemos. Jūsų patogumui - automatiniai langų uždengimai

Montavimas

Jei norite automatiškai valdyti roletus ar žaliuzes, jiems turi būti pritaikytas tam skirtas variklis (elektrinė pavara). Jis paprastai yra montuojamas lango nišoje. Dažna tokių automatizuotų uždengimų problema – nepaslėpti laidai. Vien todėl yra rekomenduojama juos montuoti namų renovacijos metu ar keičiant langus, kad juos galėtų paslėpti apdaila.

Galima naudoti ir belaidžius variklius, kurių akumuliatorius ar baterijas reikia reguliariai įkrauti. Langų uždengimus kasdien pakeliant ir nuleidžiant du kartus, belaidį variklį reikės įkrauti maždaug kas 8 mėnesius.

Bijote, kad variklis kels triukšmą, nes esate jautrus garsams? Tuomet „Domus Lumina“ rekomenduoja rinktis „Sonnese“ variklius, kurie veikia itin tyliai (iki 40 dB).

Valdymo paprastumas

Automatiniai roletai ir žaliuzės gali būti valdomi keliais skirtingais būdais. Juos turėtumėte pasirinkti pagal savo poreikius:

- Klavišinis jungiklis. Tai yra standartinis variantas, leidžiantis vienu metu suvaldyti vieną ar visus namų langų uždengimus.

- Radijo pultelis. Galite pakeisti langų uždengimo kryptį arba padėtį iš bet kokios namų vietos.

- Mobilusis valdymas. Į langų uždengimus montuojama programinė įranga, kuri susiejama su programėle. Taip namų savininkas gali valdyti langų uždengimus net nebūdamas tame pačiame mieste.

Daviklių galimybės

Į langų uždengimus galite integruoti specialius daviklius. Šie davikliai reaguoja į aplinkos pokyčius: temperatūros, vėjo, šviesos ir atitinkamai reguliuoja langų uždengimo lygį. Tokiu būdu automatiniai roletai, žaliuzės gali nusileisti, vos saulė pradeda daugiau kaitinti, arba pakilti, jai nustojus šviesti arba užplaukus debesims. Tai padeda sumažinti kondicionavimo išlaidas šiltuoju metų laiku. Kai kurie davikliai sukurti specialiai laukui. Pavyzdžiui, jei nenorite, kad vėjas pažeistų markizes ar lauko roletus, integruokite jiems specialius vėjo daviklius. Vos pajutusios stipresnius gūsius, markizės susiskleis, o roletai – susisuks.

Taip pat galite nustatyti, kad uždengimai reaguotų konkrečiomis valandomis. Norite, kad ryte pažadintų saulės spinduliai? Galite nustatyti roletus, kad jie susisuktų 9 valandą, taip bus lengviau prabusti.

Jei nežinote, koks sprendimas geriausias Jums, „Domus Lumina“ specialistai padės išsirinkti.

Įmonės rekvizitai:

Salonas Vilniuje:
P. Lukšio g. 34, PP „Banginis"

Salonas Kaune:
Draugystės g. 8c, PC „Senukai"