Surenkamas metalinis sodo reikmių sandėliukas - talpus, pigus ir patogus

Kiekvieno namo teritorijos gerinimas prasideda visų pirma nuo idėjos ir naudingumo. Sutinku, retas namas ar kotedžas turi galimybė prisitaikyti prie tam tikro priestato maketo ar įvaizdžio. Būtent todėl skiriame daug laiko dizainui ir talpumui, kad galėtumėme mūsų įmonėje pasiūlyti ir įgyvendinti kiekvieno kliento poreikį. Plėtojant žemės sklypą, jis gali būti naudojamas kaip laikinas pagalbininkas paslėpti visas statybų žaliavas, o vėliau - kaip sandėliavimo priestatas, statyboms, sodo įrankiams ir kitiems reikalingiems reikmenims saugoti. Kiekvienas iš mūsų turi garažą šalia, bet kiek iš tikrųjų žmonių ten laiko savo mašinas? Dažniausiai garažas yra ant tiek užgrūstas, kad vos telpa žoliapjovė. Mes galime drąsiai pasigirti, kad Mūsų pagalba mes jau atlaisvinom Jūsų namo erdve daugiau nei 500 kartų ir skaičius tik auga. Surenkamas metalinis sodo reikmių sandėliukas - talpus, pigus ir patogus

Kas yra Gratis.S saugyklos?

Struktūriškai šis išorinis pastatas yra iš anksto pagaminta konstrukcija, sumontuota surenkamųjų elementų ir plokščių vietoje arba pristatoma jau galutinę formą. Viduje jis gali būti vienas ar kelių kambarių, atskirtas pertvaromis. Kadangi priestatas yra gana lengva konstrukcija, jam būtu tinkamas lengvas juostos arba stulpelio betono pamatas, pasirinktas atsižvelgiant į dirvožemio tipą ir pastato dydį.

Pagrindiniai privalumai:

Metalo gaminiui būdingi šie privalumai:

Supaprastinto pagrindo rengimas.

Surinkimo greitis.

Mažos kainos.

Mechaninis stiprumas.

Mobilumas - jei reikia, jis visada gali būti perkeltas į kitą vietą.

Paprastas aptarnavimas, ilgas tarnavimo laikas.

Garantija – o pas mus ji net 25 metai !

Kombinuota saugykla prieinama keliomis versijomis: jie gali turėti skirtingus matmenis, svorį ir formą.

Diegimo funkcijos

Tokį pastatą rekomenduojama montuoti ant betono pagrindo (pakanka 5 cm storio). Visas metalo surenkamų rinkinių surinkimo procesas trunka nuo 3-4 valandų iki 2-3 dienų. Visi veiksmai atliekami griežtai pagal 2-3 žmonių nurodymus. Tačiau tokios struktūros nauda bus jaučiama ištisus metus. Be to, jis harmoningai atitinka kraštovaizdžio dizainą ir leis racionaliai naudoti jos teritoriją.

Parengta pagal Gratis.S, UAB medžiagą
1 atsiliepimai
gi
2020-07-27, Radviliškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėtų seniūnija įsigyti 4 vnt. biotualetų. Kiek kainuotų pristatymas adresu Grinkiškio mstl. Radviliškio raj.
Viskas buvo atlikta operatyviai.