Savaime išsilyginantys mišiniai

Rubio® EasyFlow savaime išsilyginantys mišiniai idealiai tinka grindų pagrindo paruošimui prieš klojant parketą ar kitas kietas ir minkštas dangas. Šie mišiniai gali būti naudojami ir ant visų sugeriančių (mineralinių) paviršių, tokių kaip cemento junginiai ar anhidrito grindys, ir ant neabsorbuojančių pagrindų, tokių kaip keraminės plytelės.
Rubio EasyFlow yra dviejų rūšių:

• Rubio® EasyFlow
Skirtas grindų pagrindą išlyginti nuo 3 iki 15 mm.

• Rubio® EasyFlow - F (sustiprintas plaušais)
Skirtas grindų pagrindą išlyginti iki 30 mm ir grindims su grindiniu šildymu.

Rubio® EasyFlow savaime išsilyginančių mišinių išskirtinumas - lengvai maišosi, susidaro mažai dulkių, naudojama mažiau vandens nei tradiciniams savaime išsilyginančiams mišiniams, todėl jie greičiau džiūva. EasyFlow savaime išsilyginantys mišiniai laikui bėgant NEPAKINTA.

RUBIO® EASYFLOW – nuo 3 iki 15 mm

Rubio® EasyFlow yra savaime išsilyginantis cemento junginių mišinys, kurį sudaro aliuminatinis cementas, užpildai, papildomi rišikliai ir cheminiai priedai. Šis sumaišytas sausų miltelių mišinys skirtas grindims išlyginti plonu sluoksniu.

Naudojimas: dengiamas vienu sluoksniu nuo 3 iki 15 mm storiu. Paskirstykite mišinį su nerūdijančio plieno mentele ir pašalinkite oro burbuliukus spygliuotu voleliu. Paprastai ant grindų galima vaikščioti po 1 arba 2 valandų. Jau po 24 valandų galima kloti parketą.

Grindų pagrindas: Rubio® EasyFlow pilamas ant gerai paruošto pagrindo. Dulkės, riebalai ar mažos dalelės turi būti pašalintos. Prieš dedant išlyginamąjį sluoksnį būtina naudoti gruntą, rekomenduojame Rubio EasyPrimer Aqua arba Rubio EasyPrimer Epoxy.

• Min. grindų temperatūra: +6°C;
• Reikalingas vandens kiekis: 19% (4,75 l / 25 kg maišui);
• Medžiagų sąnaudos: apie 1,75 kg vienam milimetrui storio / m²;
• Stingimo laikas: galima vaikščioti po 1 - 2 valandų / Parketą galima kloti po 24 valandų.

RUBIO® EASYFLOW - F (sustiprintas plaušais) - iki 30 mm, grindiniam šildymui

Rubio® EasyFlow-F yra savaime išsilyginantis ir pluoštu armuotas cemento mišinys iš aukštos kokybės aliuminio cemento, užpildų, papildomų rišiklių, plaušų ir cheminių priedų. Sumaišytas sausų miltelių mišinys skirtas naudoti kaip storas išlyginamasis sluoksnis, puikiai tinka šildomoms grindims.

Naudojimas: dengiamas vienu sluoksniu nuo 3 mm iki 30 mm storiu. Paskirstykite mišinį su nerūdijančio plieno mentele ir pašalinkite oro burbuliukus spygliuotu voleliu. Paprastai ant grindų galima vaikščioti po 1 arba 2 valandų. Jau po 24 valandų galima kloti parketą.

Grindų pagrindas: Prieš pilant Rubio® EasyFlow-F gerai paruoškite pagrindą. Pašalinkite dulkes, riebalus ar kitas medžiagas. Geras medžiagos takumas sudaro lygų paviršių paruoštą grindų dangoms (pvz.: plytelėms, laminatui, kilimams, parketui ir kt.) kloti.

• Min. grindų temperatūra: +6°C;
• Medžiagų sąnaudos: apie 1,75 kg vienam milimetrui storio / m²;
• Reikalingas vandens kiekis: 18% (4,5 l / 25 kg maišas);
• Stingimo laikas: galima vaikščioti po 1 - 2 valandų / Parketą galima kloti po 24 valandų.