Šilumos siurbliai oras-vanduo

Šiuolaikiniai šildymo įrenginiai vis labiau domina būstų savininkus. Taip yra todėl, kad žmonės tampa sąmoningesni ir ieško sprendimų, kurie mažiau teršia aplinką, bet tuo pačiu mažina namo ir buitinio vandens šildymo išlaidas. Šilumos siurblys oras-vanduo gali puikiai įveikti abi šias užduotis. Šilumos siurbliai oras-vanduo

Esant palankioms sąlygoms, šilumos siurbliai oras-vanduo naudoja tik 25-30 proc. elektros energijos. Likę 70-75proc. teikiamos energijos gaunama iš atsinaujinančio šaltinio – oro. Efektyvūs šilumos siurbliai užtikrina patalpų ir buitinio vandens šildymą suvartojant mažai elektros energijos, o tai reiškia mažesnes eksploatavimo išlaidas. Verta paminėti ir tai, kad šie įrenginiai gali būti naudojami ir su saulės tiekiama elektros energija, kas dar labiau padidina šio šildymo efektyvumą.

Šilumos siurbliai oras-vanduo semiasi šilumos energijos iš oro. Mūsų mikroklimate oro temperatūra svyruoja nuo itin aukštos iki žemos, tačiau šie rodikliai nepaveikia šilumos siurblio efektyvumo. Populiariausi šilumos siurbliai gali veikti efektyviai net esant itin žemai lаuko temperatūrai (-20°C ir mažiau). Tai reiškia, kad nepaisant temperatūros pokyčių, įrenginys nenutraukia savo darbo ir nuolat palaiko namo ir buitinio vandens šilumą pagal nustatymus ir gali pilnai pateisinti namo gyventojų poreikius.

Oras-vanduo vasarą

Šilumos siurbliai oras-vanduo atitinka A++ šilumos energijos efektyvumo klasės reikalavimus. Svarbu paminėti ir tai, kad šis įrenginys gali atvėsinti namą esant aukštai lauko temperatūrai. Šiai funkcijai atlikti nereikia jokios papildomos įrangos. Taigi – tiek vėsinti, tiek šildyti būstą galima naudojant vieną sistemą, o tai padidina investicijų į šilumos siurblį oras-vanduo atsiperkamumą.

Šilumos siurblys oras-vanduo – montavimas

Šilumos siurbliai oras-vanduo atiduoda daugiau šilumos nei suvartoja elektros energijos. Be to, šio tipo įrenginiai yra pigesni nei grunto šilumos siurbliai, nes jų montavimas yra paprastesnis. Šios sistemos įrengimui nereikia brangių žemės darbų, o tai pastebimai sumažina šildymo sistemos įrengimo kainą. Taip pat šilumos siurblius oras-vanduo galima įrengti jau apgyvendintuose būstuose ir pajungti prie jau turimos šildymo sistemos. Tačiau tam, kad šilumos siurblys pateisintų visus gyventojų lūkesčius ir nesukeltų papildomų rūpesčių, rekomenduojama iš anksto numatyti šilumos siurblio oras-vanduo instaliacijas.

Trumpai ir praktiškai apie šilumos siurblį oras-vanduo

Šilumos siurblys oras-vanduo gali 100% patenkinti mažiausiai keturių asmenų šeimos karšto vandens poreikį vakarinio „higienos piko“ metu. Efektyviai šildo būstą ištisus metus ir gali vėsinti patalpas esant karštoms dienoms. Šilumos siurblį oras-vanduo geriausia pajungti prie grindinio šildymo sistemos. Taip bus užtikrintas aukštas šilumos siurblio efektyvumas ir nebus šaltų namo kampų. Lengvas montavimas, nereikalingi žemės darbai. Efektyvus šilumos pasisavinimas iš oro, todėl suvartoja mažai elektros energijos.

Mes galime pasiūlyti aukštos kokybės Inventor, AUER firmų šilumos siurblius. Išsamesnę informaciją rasite: www.vedinimoekspertai.lt puslapyje

UAB IDV Group.Vėdinimo Ekspertai
UAB "IDV Group".Vėdinimo Ekspertai
Žirmūnų g. 68A, Vilnius
Sirijus verslo centras, I aukštas