Skydiniai (karkasiniai) namai iš sienų skydų

Skydinių karkasinių namų statybos iš sienų skydų vis dar naujiena Lietuvoje, tačiau visame pasaulyje vis labiau populiarėjantis namų statymo būdas. Skydiniai namai yra ekologiški, galimos įvairios skydų šilumos varžos. Skydiniai namai ir jų gamyba, priešingai negu karkasinio namo statyba, yra pranašesnė tuo, kad yra surenkami gamykloje ir statybvietėje iškart sumontuojami, sunaudojama mažiau medžiagų. Atitinkantys energetinio naudingumo klases A, A+ ir A++.

Skydinių karkasinių namų gamyba užtrunka nuo 2 iki 4 savaičių. Pagal turimą projektą, pagaminti skydai greitai sumontuojami statybų aikštelėje. UAB Ecodomus gaminami sienų skydai pasižymi itin aukšta šilumine varža bei patrauklia kaina.

Siūlome skydinių (karkasinių) namų statybas iš gamykloje paruoštų sienų skydų, su išorės ir vidaus apdaila arba be jos. Gaminant lauko sienų segmentus naudojama išorinė apdaila, vėjo izoliacija ir apšiltinančios medžiagos. Vidinės sienos yra skirstomos į apkrovą laikančias bei standartines pertvaras, montuojamas ten, kur perimti konstrukcijų apkrovų nėra būtinybės. Laikančių sienų elementai surenkami iš gipso kartono plokščių, šilumos/garso izoliacijos, kad atitiktų visus techninius standartus bei reikalavimus. Skyduose išpjaunamos ventiliacijos, durų bei langų angos. Esant poreikiui, langai ir durys sumontuojamos gamykloje. Taip pat yra gaminami perdangų tarp aukštų, skydai. Pagamintas sienų skydų komplektas transportuojamas į kliento nurodytą statybų aikštelę.

Įmonės rekvizitai:

Mačiūnų k., Prienų r.