FESTOOL įrankiai šlifavimui bei poliravimui

Jokioje srityje kokybės vertinimas nėra toks preciziškas, kaip apdirbant paviršius. FESTOOL įrankiai šlifavimui bei poliravimui

Sudėtinga užduotis yra paruošti ypač tikslų paviršių, kaip pagrindą tobulam darbo pabaigimui arba nepriekaištingo, labai blizgaus paviršiaus paruošimas.

Tam reikalingi elektriniai įrankiai, kurie būtų tvirti ir ergonomikos požiūriu suprojektuoti ilgam nevarginančiam naudojimui, su tiksliai suderintais poliravimo priedais ir šlifavimo padais bei poliravimo priemonėmis, kurios parinktos taip pat rūpestingai, kaip ir patys įrankiai.

Tam, kas nori dirbti geriau, reikia sistemos. Sistemos, kur reikmenys ir eksploatacinės medžiagos dirbtų ranka rankon su įrankiais, kuri užtikrintų didesnę tvarką ir geresnį organizavimą. Ir kuri didintų kiekvienos investicijos pridėtinę vertę. Tai sistema, kuri turi vienintelį tikslą: dar greičiau, dar lengviau ir dar geriau pasiekti sėkmę. Sistema - tai pridėtinė vertė.

Sistema orientuota į patogų ir efektyvų naudojimą, tačiau neapeina ir aplinkosaugos bei sveikatos apsaugos aspektų. Tai užtikrina integruoti nusiurbimo įtaisai, taip pat prie jų jungiami mobilieji dulkių siurbliai. Tai sistemos idėja, kurios centre yra tobulas įrankis ir tobulas rezultatas. Ir žmogus, kuriam kuriami visi įrankiai.

Tobulai paviršių kokybei svarbi kiekviena detalė. Todėl visos „Festool" šlifavimo priemonės bei šlifavimo padai yra keičiami nenaudojant įrankių ir yra optimaliai suderinti su atitinkamomis šlifavimo mašinomis ir visa sistema. Kiekvienam panaudojimo atvejui yra tinkamas padas. Kad būtų garantuotas ekonomiškas darbas ir nepriekaištingi rezultatai tiek grubaus, tiek ir švelnaus šlifavimo atvejais.

MULTI-JETSTREAM šlifavimo sistema su įmontuotu dulkių transportavimu MULTI-JETSTREAM - vienintelė pasaulyje. Tiekiant ir nusiurbiant orą, šlifavimo dulkės pašalinamos nusiurbimo kanalais, šlifuojamasis paviršius lieka švarus, todėl šlifavimo našumas yra didelis. Rezultatas: maksimalus siurbimo našumas ir užtikrinti šlifavimo rezultatai, tuo pat metu sutaupant laiko ir sumažinant išlaidas.

FastFix ir StickFix - greita reakcija į kintančias užduotis ir medžiagų savybes. FastFix leidžia keisti šlifavimo padą nenaudojant įrankių, o StickFix sistema užtikrina greitą šlifavimo priemonės keitimą, išlaikant ypatingai patikimą sukibimą.

Kokybiški įrankiai „Made in Germany". Daugelis įrankių yra naudojami jau daugiau kaip 30 metų. Tai ne atsitiktinumas, o logiška atsakingo projektavimo ir gamybos „Made in Germany" pasekmė. Produktai, kuriems galioja mūsų pažadas „Įrankiai reikliam vartotojui".

Sistema - tai nepertraukiamas darbo procesas. Efektyvesnis darbas: jokių pertraukimų ir žymiai mažiau papildomo darbo.

Pavyzdys - ROTEX: viena investicija, 3 įrankiai. Tai „3-in-1": ekscentrinis šlifuoklis, ekscentrinis šlifuoklis su pavara ir poliravimo mašina. RO 90 DX galima išplėsti uždedant trikampį padą ir taip perdaryti į delta šlifuoklį. Šlifavimo padai ir reikmenys dažniausiai yra suderinami ir gali būti naudojami su įvairiais įrankiais. O „Festool" mobilieji dulkių siurbliai tinka įvairiausiems darbams, nes jų siurbimo galia yra reguliuojama.

Naudojant vakuuminę tvirtinimo sistemą VAC SYS, galima, pavyzdžiui, greitai ir patikimai įtvirtinti ruošinius, ant paviršiaus nepaliekant jokių pėdsakų. SYSTAINERYJE ir apdirbimo centre Workcenter saugomi reikmenys, o įrankiai visada po ranka.

Mobilieji dulkių siurbliai ne tik užtikrina švarų orą, bet ir sumažina valymo darbų poreikį darbo vietoje.

Sistema - tai geresnis organizavimas Lanksčiai formuojama SORTAINERIŲ vidinė erdvė užtikrina tvarką ir apžvelgiamumą. SYSTAINERIAI saugo įrankius ir reikmenis. Sujungti su mobiliaisiais dulkių siurbliais, jie suteikia solidumo ir profesionalumo Jūsų kliento akyse. O naudojant kartu su apdirbimo centru Workcenter, gaunama mobili darbo vieta.

Ekscentriniai FESTOOL šlifuokliai su pavara ROTEX RO 90 DX | RO 125 | RO 150. Su niekuo nepalyginamas originalas jau ilgiau kaip 25 metus: ROTEX su „3-in-1" funkcija yra skirtas grubiajam šlifavimui, švelniam šlifavimui ir poliravimui. ROTEX RO 150 - maksimaliam šlifavimo našumui.

MULTI-JETSTREAM principas - maksimalus dulkių nusiurbimas, esant maksimaliam šlifavimo našumui.

ROTEX RO 125 - patogus ir našiai šlifuoja: lengvas, kompaktiška ir su minkšta rankenos danga - kad darbas mažiau vargintų.

ROTEX RO 90 DX - net keturi prietaisai viename: uždėjus trikampį šlifavimo padą, RO 90 DX tampa delta šlifuokliu, našiai šlifuojančiu mažus paviršius su kampais ir briaunomis. Galingas variklis ir ekscentrinio bei sukamojo judesių derinys užtikrina iki trijų kartų didesnį apdirbimo našumą, lyginant su įprastiniais ekscentriniais šlifuokliais. Ilgaamžiškumą užtikrina tvirti ekscentrinio veleno guoliai, dvigubai hermetizuota pavara ir nuo dulkių apsaugotas jungiklis FastFix leidžia greitai ir be jokio įrankio keisti šlifavimo ir poliravimo padus.

Nusiurbimas naudojant JETSTREAM principą (RO 125/RO 90 DX) - tai sveika ir nedulkėta aplinka, mažiau kemšasi šlifavimo priemonės ir kibus lakštas, mažiau kaista šlifavimo vieta ROTEX kumštelio kreipiančioji užtikrina komfortišką poliravimą - sumažintas sukimosi greitis palaiko žemą temperatūrą netgi dirbant galingu RO 150, be to, išvengiama poliravimo priemonės ištaškymo.

Ekscentriniai FESTOOL šlifuokliai ETS 125 | ETS 150 | WTS 150. Ypač ramus veikimas, tobula ergonomika, sklandus sukimosi greičio reguliavimas, patikimas pado stabdys - tai bendrieji šių trijų ekscentrinių šlifuoklių privalumai, suteikiantys daugiau komforto ilgai dirbant.

ETS 125 - patogus ir grubiam ir galutiniam šlifavimui: valdomas viena ranka, idealus dirbant virš galvos, o 2 mm šlifavimo eiga optimaliai tinka aukščiausiai paviršiaus kokybei pasiekti užbaigimo ar grubiojo šlifavimo etapuose.

ETS 150/3, ETS 150/5 - tarpiniam šlifavimui ir užbaigimui: nes yra du ETS variantai: su 3 mm šlifavimo eiga nepriekaištingam paviršių užbaigimui ir su 5 mm šlifavimo eiga lakuotų detalių tarpiniam šlifavimui. WTS 150/7 - didelis apdirbimo našumas dideliems paviršiams: galingas su 7 mm šlifavimo eiga, patogus naudoti - nevargina šlifuojant didelius paviršius.

RUTSCHER RS 100 | RS 200 | RS 300 | RTS 400 išrastas 1951 metais, ir nuo to laiko nuosekliai tobulintas galios, efektyvumo ir universalumo požiūriu.

RS 100 - efektyvus apdirbant didelius paviršius: pavaros redukcija leidžia nuolat išlaikyti didelį našumą, tobulai tinka kietoms dangoms nušlifuoti, vibracijų slopintuvas užtikrina maloniai ramų veikimą.

RS 200 - švariai šlifuoja didelius paviršius: didelis šlifavimo padas ir didelis sukimosi greitis leidžia gauti puikią paviršių kokybę lakuotų paviršių tarpinio ir galutinio šlifavimo etapuose.

RS 300 - gali būti naudojamas universaliai: įvairūs šlifavimo padai ir optimalus dydžio, svorio bei šlifavimo pado santykis daro jį tobulą apdirbant plokščius paviršius, kampus, briaunas, lubas.

RTS 400 - lengva dirbti virš galvos: sveria tik 1,1 kg, ramiai veikia, todėl optimaliai tinka valdyti viena ranka - dirbti galima ilgai, be didesnės įtampos. Sklandus sukimosi greičio reguliavimas su MMC elektronika leidžia prisitaikyti prie įvairių medžiagų Švarus darbas - tobulas nusiurbimas užtikrina gerą darbinio paviršiaus matomumą ir nedulkėtą darbo vietą Ilgaamžiškumą garantuoja ypač stabili konstrukcija.

DUPLEX LS 130 | DTS 400 | DELTEX DX 93. Smailūs kampai, maži paviršiai, briaunos, profiliai - sunkiai pasiekiamos vietos. Tačiau tai šiems tvirtiems specialiesiems „Festool" šlifuokliams nėra jokia problema.

Linijinis šlifuoklis DUPLEX LS 130 - išilginėms detalėms ir profiliams. Tinka, pavyzdžiui, turėklams ar plokštelėms šlifuoti Įvairūs šlifavimo padai ir šlifavimo priemonės suteikia daug pritaikymo galimybių Visada tinkamas šlifavimo padas - 11 standartinių padų ir „pasidaryk pats" komplektas leidžia pagaminti šlifavimo padus bet kokiam profiliui.

Delta šlifuoklis DTS 400 - kompaktiškas vienarankis šlifuoklis. Tinka kampams ir briaunoms šlifuoti - ruošinį tausoja briaunos apsaugos įtaisas Nusiurbimui galima pasirinkti mobilųjį dulkių siurblį arba dulkių surinkimo maišą Tobulai tinka ilgam darbui - ergonomiška forma, mažas svoris, lengvas valdymas

Trikampis šlifuoklis DELTEX DX 93 - didelis apdirbimo našumas iki pat paskutinio kampo. Taupo laiką ir pinigus - šlifavimo pado smaigą galima pasukti ir taip tolygiai išnaudoti visas tris viršūnes. Ilgaamžis - galingas kampinis reduktorius ir apsaugotos nuo dulkių guolinės atramos Norint apdirbti tarpus, reikia tiesiog uždėti plokštelių šlifavimo padą.

FESTOOL Juostiniai šlifuokliai BS 75 | BS 105. Medienos šlifavimas - absoliučiai tikslus, lygiagretus tekstūrai, šie juostiniai šlifuokliai yra būtent tai, ko reikia linijiniam šlifavimui, tiek grubiam, tiek ir švariam. Geriausiems rezultatams pasiekti per rekordiškai trumpą laiką, be apvalių šlifavimo pėdsakų ir kartu be papildomo darbo.

BS 75 - universali mašina mažiems paviršiams: tobulai tinka plokščiajam šlifavimui, pavyzdžiui, baldų paviršiams.

BS 105 - ypač greitas didelių paviršių apdirbimas, optimaliai tinka, pavyzdžiui, durų rėmams ar panašaus dydžio plokštiems paviršiams šlifuoti. Galima apdirbti įvairias medžiagas - grubiam ar švariam apdirbimui galima sklandžiai reguliuoti juostos greitį, taip pat pasirinkti šlifavimo pagrindą iš grafito arba metalo su kamščio danga. Tikslumą garantuoja preciziškas nustatymas po kiekvieno šlifavimo juostos keitimo. Rėmas keičiamas greitai, nenaudojant jokio įrankio Tobuli sisteminiai reikmenys - norint stacionariai eksploatuoti dirbtuvėse, juostinis šlifuoklis greitai perdaromas naudojant stacionaraus darbo komplektą.

FESTOOL Rotaciniai šlifuokliai RAS 115 | RAS 180. Storas lako, dažų ar rūdžių sluoksnis ant medienos, metalo ar plastiko - tai rotacinio šlifuoklio RAS veiklos sritis. Didelis šlifavimo našumas užtikrina pakankamą grubaus apdirbimo našumą naudojant mažai jėgos.

RAS 115 - švarus šlifavimas iki pat pakraščių, idealiai tinka nevarginančiam darbui apdirbant mažus paviršius ir ribines zonas.

RAS 180 - efektyvus apdirbant didelius paviršius, efektyviai šlifuoja, pavyzdžiui, parketą ar kitus didelius paviršius. Papildomo darbo tiesiog nebereikia - rūdys ir nuodegos, taip pat stori lako ar dažų sluoksniai nušlifuojami greitai ir švariai. Nepertraukiamą darbą užtikrina greitas FastFix pado keitimas Tinka sunkiam nuolatiniam darbui - temperatūros kontrolė užtikrina apsaugą nuo perkrovų Tausoja sveikatą - antistatinė įranga užtikrina saugumą nuo metalo nuimant laką, nusiurbimo gaubtai tobulai šalina smulkias dulkes ir drožles.

FESTOOL Ilgakotė šlifavimo mašina PLANEX LHS 225. Paprasčiau ir greičiau paruošti patalpas sausoje statyboje nebeįmanoma, priklausomai nuo pagrindo medžiagos ir šlifavimo priemonės, PLANEX apdirbimo našumas siekia iki 18 kg per valandą.

Švarų nusiurbimą užtikrina tinkamas mobilusis dulkių siurblys CLEANTEX CT AC-PLANEX. Keičiamas ilgis daro šią šlifavimo mašiną tuo pat metu trumpakote ir ilgakote, ir dar ypač tvirta. Judėjimo laisvė - didelis pasukimo kampas, mechaniškai fiksuojama žarna nenuslysta. Nugarą tausojantis darbas - su pakabinamu dėklu lengva ir paprasta dirbti iki 2,60 m aukščio. Didelį apdirbimo našumą užtikrina didelės galios variklis su dviejų laipsnių pavara ir tiesioginiu jėgos perdavimu. Lengvą valdymą įvairiose darbinėse situacijose užtikrina reguliuojamas įsiurbimas.

FESTOOL Pneumatiniai šlifuokliai LEX 2 | LRS. Ypač tvirti, ilgaamžiai ir patikimi. Idealiai tinka naudoti sunkiomis sąlygomis, pavyzdžiui, dažymo dirbtuvėse arba pramonėje. Nes pneumatiniai šlifuokliai reikalauja mažai priežiūros ir yra lengvesni už elektrinius įrankius. Jėgą užtikrina solidūs plokšteliniai varikliai, puikų nusiurbimą - ištobulinta IAS-2 sistema, o sveikatą tausojantį darbą - vibracijų slopintuvas.

Pneumatinis ekscentrinis šlifuoklis LEX 2 - tobulas bet kokioje srityje. Bet kokiam panaudojimo atvejui - galima įsigyti trijų skersmenų (125, 150 ir 185 mm) ir eigų (3, 7 ir 11 mm*) mašinas grubiam, tarpiniam ir baigiamajam šlifavimui. Saugu ir preciziška - įjungimo mygtukas ir pado stabdys užtikrina puikų nušlifuoto paviršiaus vaizdą.

Rotacinės poliravimo mašinos RAP 80 | SHINEX RAP 150 | POLLUX 180. Koks bebūtų plotas - mažas ar didelis, „Festool" rotacinės poliravimo mašinos visada yra tinkamo dydžio: 80, 150 ir 180 mm skersmens, tobulos ergonomikos, ekonomiškos ir, žinoma, garantuojančios puikius rezultatus.

RAP 80 - sprendimas sunkiai prienamoms vietoms. Grakšti, kompaktiška konstrukcija, praktiškas gaubtas su rankena ir mažas svoris - dirbsite neįsitempę. Tvirtas - efektyvi apsauga nuo perkrovų leidžia išvengti variklio pažeidimų. Tobulas įrankis mažiems, įgaubtiems ar sunkiai pasiekiamiems paviršiams - RAP 80 patikimai guli delne ir yra lengvai valdomas.

SHINEX RAP 150 - preciziškas jėgos dozavimas. Potenciometrinis jungiklis užtikrina jautrią darbo pradžią ir greitinimą nuo 400 iki 2100 apsisukimų per minutę, priklausomai nuo sukimo momento. Reguliatoriaus padėties Su 2 laipsnių pavara - galingas, tvirtas ir ištvermingas visame sukimosi greičių diapazone. Ilgą tarnavimo laiką užtikrina šiluminė apsauga nuo perkrovų ir nuo užteršimo saugantis plaušelių filtras. Ilgai dirbant, mažai vargina - sveria tik 2,1 kg, ergonomiška forma, optimali svorio centro padėtis.

POLLUX 180 - kai laukia rimtos užduotys. Stipriai apkrauti leidžia pagerintas aušinimas apatiniame sukimosi greičių diapazone ir šiluminė apsauga nuo perkrovų. Paviršiui pritaikytas apdorojimas - pastovaus sukimosi greičio palaikymas, sklandus sukimosi greičio pasirinkimas ir švelnus paleidimas. Lėtas poliravimas. Pagal medžiagą nustatomi sukimosi greitis ir eigų dažnis užtikrina geriausią darbo kokybę MULTI-JETSTREAM principas leidžia taupyti šlifavimo priemones.

Pneumatiniai vibraciniai šlifuokliai (Rutscher) LRS - bet kokio dydžio plokščių paviršių ekspertai. Lengva valdyti ir ranka. Du dydžiai - įvairaus dydžio ruošiniams efektyviai šlifuoti. Nustatymas įvairioms medžiagoms atliekamas pasirenkant sukimosi greitį ir eigų dažnį (LRS 93).

daugiau informacijos FESTOOLIRANKIAI LT arba FESTOOLKAINOS LT