Sporto salių įrengimas

Planuojate įrengti naują sporto salę ar papildyti jau atsidariusį sporto klubą?

Su BH turime ilgametę patirtį patariant mūsų klientams pasirinkti geriausius sprendimus jų sporto salių projektams. Su džiaugsmu padėsime Jums suprojektuoti Jūsų sporto salę pagal Jūsų poreikius. Mums tereikia žinoti esamos erdvės planą, kur norėsite statyti įrangą bei nuotraukų su sienomis, grindimis, langais ir t.t., kurios parodytų patalpoje naudojamas spalvas ir medžiagas.

Taip pat, sužinoję, į ką bus telkiamas dėmesys (pavyzdžiai gali būti: sporto klubas, skirtas kultūristams; sporto klubas išskirtinai vyresniesiems; labiau orientuotas į širdies stiprinimo pratimus jauniems vyrams bei moterims; dėmesys skirtas CrossFit ir funkcinėms treniruotėms ir t.t.) mes Jums parengsime įrangos ir jos išdėstymo patalpoje pasiūlymą, kartu su 2D brėžiniu.

Matydami brėžinį galėsite geriau įsivaizduoti kaip atrodys sporto salė. Jums sutikus su mūsų siūlomu pasiūlymu, mes Jums parengsime 3D projekto prezentaciją, kad galėtume gana tiksliai matyti, kaip atrodys Jūsų sporto salė, ją pabaigus įrengti. Naudosime spalvas bei medžiagas, kurios labiausiai tiks prie jau esamų Jūsų sporto salėje.