Berėmio stiklo konstrukcijos interjere

Naudojant šiuolaikines stiklo apdirbimo galimybes, sparčiai populiarėja stiklo konstrukcijų pritaikymas buityje, biuruose ir net prekybinės paskirties objektuose. Turbūt sutiksite, šie variantai turi tiek panašumų, tiek skirtumų, turint omeny pritaikymo galimybes pasirinktoje erdvėje. Berėmio stiklo konstrukcijos interjere

Trumpai aptariant situaciją norisi išskirti kelis akcentus: buityje stiklas dažniausiai naudojamas interjero detalių kūrimui, pvz. virtuvinės stiklo sienelės, paveikslai stikle ir kita.

Biuruose - plačiau naudojamos berėmio stiklo pertvaros ar stiklinės durys. Na, o prekybinės paskirties objektuose be stiklinių vitrinų ar tokių pat durų, ko gero, neapsieina nei viena parduotuvė.

Stiklo naudojimas buityje

Buityje stiklas naudojamas nuo neatmenamų laikų. Viskas prasidėjo nuo langų, vėliau pradėti gaminti veidrodžiai, o tada, kai išmokta pilnai apdirbti stiklą, jo panaudojimas tapo praktiškai beribis.

Kaip jau minėta ankščiau, buityje stiklas ir jo konstrukcijos naudojami interjero detalių kūrimui, dušo kabinų, bei stiklinių durų ar nedidelių pertvarų gamybai. Nuo ko viskas prasideda? „ Nuo idėjos ir dizaino. Patirtis ir praktika, taip pat itin svarbūs, todėl dažnai siūlau užsitikrinti maksimalų idėjos įgyvendinimą, gauti atsakymus į iškilusius dizaino klausimus ir pasitikėti savos srities profesionalais".

Stiklas biure

Platus stiklinių konstrukcijų panaudojimas vyrauja ir biuro erdvėje. Ko gero, įsikuriant ten, iškyla nemažai problemų, susijusių su patalpų paskirstymu. Tai ypač aktualu didelių patalpų nuomininkams ir savininkams. Ten, kur vienoje patalpoje dirba daug žmonių, kiekvienam reikia sukurti atskirą erdvę, vardan gero darbingumo koeficiento išlaikymo. Aišku, taip pat norisi išlaikyti ir visus kartu. Tai yra ypač būdinga, vadinamiems „Amerikiečių" tipo biurams. Stiklinės pertvaros tampa pačia geriausia išeitimi, susiklosčius tokioms situacijoms.

Dar šis tas, apie stiklinių konstrukcijų įrengimą biuro patalpose - juk kiekvienas darbdavys ar vadovas norėtų matyti, kaip dirba jų darbuotojai, tiesa? Jeigu sėdėsite už sienos, to padaryti negalėsite, likdami savo kabinete, argi ne? Vėlgi, stiklinės sienos tampa tinkamiausiu sprendimu.

Aišku, to ne visada reikia. Stiklinės pertvaros gali būti ir neskaidrios, jeigu norite atsiriboti nuo kitų. Tokiu atveju, pertvarų dizainas kuriamas priklausomai nuo situacijos, naudojimo ir keliamų reikalavimų stiklo konstrukcijai.

Stiklo konstrukcijos prekybinės paskirties patalpose

Prekybinės paskirties patalpose pats svarbiausias kriterijus - atskleisti ir parodyti tai, kuo prekiaujate. Todėl nenuostabu, kuo daugiau vitrinų turi būti permatomų, kad visi galėtų matyti, kas viduje. Tiesa, be vitrininių stiklo konstrukcijų taip pat labai svarbu ir pačios vitrinos, kuriose laikomos prekės. Žinoma, viskas priklauso nuo to, apie kokias prekybines patalpas eina kalba. Juvelyrinių ir kitų nedidelių daiktų prekyboje svarbiausia, kad prekės būtų matomos ir gerai apšviestos. Tam naudojamas ir šiuolaikinis LED apšvietimas.

Parengta pagal UAB "Mavy Studija" medžiagą