Gręžimas ir sukimas su FESTOOL CXS | TXS klasės įrankiais

Jei norite gręžti nesudėtingai ir tiksliai, rekomenduojame CXS | TXS klasės gręžtuvus suktuvus, kurie yra kompaktiški ir galingi, pasižymi nepriekaištingu dizainu bei lengvumu, dideliu sukimo momentu, kuris gelbsti sunkiai pasiekiamose vietose.

Dėl savo nedidelės konstrukcijos ir subalansuoto svorio centro XS dydžio akumuliatoriniai gręžtuvai-suktuvai puikiai tinka darbams pakeltomis rankomis
Įrankiuose suderinta viskas, ko reikia profesionaliai atlikti savo darbus - patvari ličio jonų baterija su įkrovimo lygio indikatoriumi, CENTROTEC įrankio greitojo keitimo sistema ir 36 mėnesių pilna garantija „SERVICE all-inclusive“. 10,8 V įtampa. 12 padėčių sukimo momento nustatymas ir išjungimas tiksliam varžtų įsukimui.Patvarios ličio jonų baterijos. FastFix grąžto griebtuvas 10 mm skersmens įrankiams, kampinis antgalis ir CENTROTEC greitojo keitimo sistema garantuoja universalų naudojimą. Darbą kampuose palengvina kampinis antgalis, o tamsiose vietose – integruotas LED apšvietimas. Praktiškumas: dėklas 4 sukimo antgaliams, diržo laikiklis dešiniarankiams ir kairiarankiams, baterija su talpos indikatoriumi.