Namai iš surenkamojo gelžbetonio konstrukcijų

Namai iš surenkamojo gelžbetonio konstrukcijų, kodėl verta rinktis:Namai iš surenkamojo gelžbetonio konstrukcijų


Montavimas
1.Greitas montavimas. (pvz., jei namą sumontavo per 18 darbo dienų, tai jus laimite ir laiko, ir energijos, ir nervų. Mūrijant, jūs turite tikrinti statybininkus, prižiūrėti. O jei patys nesuprantate – samdyti. Taigi laiko veiksnys yra bet kuriuo atveju svarbus).
2. Montuojant mūsų gaminius reikalinga minimali statybininkų, bei techninės priežiūros kontrolė.
3.Gaminiai montuojami tiesiai nuo auto transporto, todėl nereikia papildomai vietos medžiagų sandėliavimui, tvarkingesnė ir švaresnė aplinka.
4.Montuojant gaminius nėra suvirinimo darbų, todėl beveik nėra papildomų kaštų už elektrą (lyginant su mūro darbais, skiedinio paruošimas, tinkavimas).
5.Gamykloje užtikrinama, kad gaminys iki sumontavimo būtų pilnai apsaugotas nuo kritulių (statybos aikštelėje tai sunku užtikrinti ir papildomai kainuoja), vėliau gali tekti naudoti specialius įrengimus  (šildytuvus ar drėgmės surinktuvus).
6. Nereikia komplektuoti skirtingų medžiagų (blokeliai, vata, sąramos ir tt), mūsų gaminyje yra viskas kas turi būti sienoje (užsakovas sutaupo laiko ir lėšų);

Šiluma ir efektyvumas

7.Gera šilumos izoliacija (sienų varža nuo 6,64 m2K/W). Mūsų namas yra ekonomiškas. Paskaičiuota, kad energetinio efektyvumo klasė yra B (aukštesnė klasė A yra tik visuomeniniams pastatams), o mūsų pavyzdinio namo (168 m2) šildymas per mėn. (šildant suskystintomis dujomis) kainuotų apie 132 Lt (palyginkite, kai Kauno daugiabučių gyventojai už 49 m2 butą praeitą žiemą mokėjo nuo 250 iki 300 Lt/mėn.).
8. Betonas unikali medžiaga, kuri kaupia šilumą (kaip krosnis)

Koybiniai parametrai
9.Gaminio kokybės kontrolę užtikriname gamykloje.
10.Gera garso izoliacija
11. Atsparumas ugniai yra didesnis nei karkasinių namų.
12.Pigesnis namo (170m2) draudimas (lyginant su karkasiniu, skydiniu namu 2,9 karto): draudimas karkasiniui namui - 1300Lt/metams, gaisrui frančizė 10%, o surenkamo g/b namui draudimas – 450 Lt/metams ir frančizė 300Lt.
13.Sienos paruoštos dažymo procesui (nereikia tinkuoti).
14.Gaminiuose jau paruoštos vietos el. instaliacijai ir vandentiekiui, vėdinimui (nereikia gręžti, nėra triukšmo ir dulkių).
15. Mūsų gaminiai ypatingai stiprūs. (pvz., jei darote struktūrinį tinką, yra abejonė, kad pažeisite namo apdailą su struktūrinio tinko apdaila ir vėliau reiks perdažyti visą fasadą);

Architektūrinės galimybės
16.Didelis pasirinkimas paviršiaus apdailos (klinkeris, reckli, grafinis betonas, spalvotas)

Papildomos paslaugos ir garantijos
17.Galime pasiūlyti tiek architektūrinę – konstrukcinę projekto dalį, tiek interjero projektą.
18. DP konstrukcinę dalį iš surenkamų gelžbetoninių gaminių atliksime nemokamai.
19. Didelės erdvės - mūsų projektuojamos konstrukcijos leidžia lengvai transformuoti vidines sienas (jei vidinės sienos iš lengvų konstrukcijų, kai atsibos interjeras, lengvai jį pakeisite);
20.Mūsų gaminiai yra ekologiški;
21.Suteiksime technines konsultacijas projektavimo, statybos ir garantiniu laikotarpiu.
22. UAB „Betonika“ yra tarptautinio koncerno narė, todėl užsakovai gali būti ramūs dėl mūsų suteiktų paslaugų – t.y. solidi garantija statybos bei garantinio laikotarpio periodu.
23. Turime didelę tarptautinę patirtį projektavimo, gamybos bei kitų paslaugų srityje.
24. “Betonikoje” įdiegta integruotos vadybos sistema LST EN ISO9001: 2000 bei aplinkosaugos sistema LST EN ISO14001 užtikrina produktų ir paslaugų kokybę ir garantuoja procesų atitikimą keliamiems reikalavimams aplinkosaugos srityje.
25. Užsakovui galime pasiūlyti paslaugą – „iki raktų“.

Parengta pagal UAB Betonika medžiagą

UAB Betonika

Naglio 4a, 52367 Kaunas