Klinkerinės trinkelės

Prekiaujame Vokietijos gamintojų - KERAWIL, RÖBEN TONBAUSTOFFE - klinkerinėmis grindinio trinkelėmis laukui ir terasoms (STROHER-TERASINĖS). Mūsų parduodamos klinkerinės grindinio trinkelės išsiskiria originaliomis spalvomis bei formomis. Asortimente rasite trinkelių pačių neįprasčiausių spalvų: raudonų, mėlynų, juodų, karamelinių.Laboratoriniais tyrimais įrodyta, kad klinkerinės trinkelės daug kartų tvirtesnės už betonines, todėl, suprantama, ir ilgaamžiškesnės. Dėl labai mažo vandens įgeriamumo (apie 1-3 proc.) į klinkerines grindinio trinkeles neįsigeria jokie skysti teršalai, o spalva nenublunka.
Savanorių pr. 66-213, Kaunas
2 atsiliepimai
st
2020-11-19, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėtume paklausti, kokio storio turėtų būti armavimo sluoksnis norint klijuoti klinkerio plyteles ant akmens vatos plokščių? Kokius reikėtų naudoti tinklelius - užtenka vieno tinklelio ar rekomenduojama dviejų sl. tinklelių? Kaip teisingai paruošti pagrindą klinkerio plytelių klijavimui ant šiluminės izoliacijos (akmens vatos)?
ju
2019-05-15, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėjau pasiteirauti dėl fasado apdailos. Projektuojamės 1 a. A+ klasės namą ir reikia pasirinkti fasado apdailą. Svarstome tarp dekoro ir klinkerio plytelių. Namo sienų (atėmus duris, langus) gaunasi ~150 kv. m. Kokia vidutinės klasės klinkerių plytelių kaina bei montavimo darbų kaina? Ir įdomu, kiek kainuotų sienas tinkuoti dekoratyviniu tinku ir dažyti gerais dažais? Kiek skiriasi paruošti sienas tinkavimui ir klinkerio klijavimui? Ar verta permokėti?