Betoninės trinkelės: dar viena puiki kraštovaizdžio architektūros galimybė

Pastaruoju metu vis daugiau statybininkų, dizainerių ir namų savininkų vieningai sutaria, kad aplinkos apdailai praktiškiausias sprendimas yra naudoti betonines trinkeles. Tokį sprendimą lemia sąlyginai nedidelė įrengimo kaina, greiti darbų atlikimo terminai ir nesudėtinga priežiūra. Betoninės trinkelės: dar viena puiki kraštovaizdžio architektūros galimybė

Atskiros trinkelės sujungiamos tarpusavyje taip, kad sukuria vientisą paviršių, kuris iškart gali būti naudojamas. Nebereikia laukti, kol betonas sustings ar išdžius. Dar vienas trinkelių naudojimo privalumas – prireikus atlikti kažkokius anksčiau nenumatytus darbus, pavyzdžiui komunikacijų vedimą, kuomet reikia išardyti suklotą dangą, jos gali būti nurinktos ir po visų darbų suklotos vėl toje pačioje vietoje, nesubjaurojus kiemo.

Net ir po daugelio metų, jei viena trinkelė tampa nebetinkama naudoti, ją lengvai galima pakeisti kita. Nėra reikalo keisti visos dangos ar kelio, o tai taupo laiką ir pinigus.

Trinkelės gaminamos skirtingų struktūrų ir spalvų, todėl iš jų galima išdėlioti patrauklius pėsčiųjų takelius, iškloti erdvę aplink baseinus, padaryti kelią mašinoms, iškloti kelią parke, pasidaryti aikštelę prie namų ir pan. Yra gausybė betoninių trinkelių variantų. Vieno ir to paties objekto apdailai gali būti naudojamos kelių spalvų trinkelės. Svarbu, kad jos būtų priderintos prie kitų apdailos medžiagų ir pastatų fasadų. Tiesa, nederėtų labai primarginti trinkelių dangos, nes tuomet gaunamas ne gražus ir stilingas kiemas, o kažkoks chaosas. Taip pat galima pasirinkti ir derinti skirtingų struktūrų trinkeles, taip sukuriant patrauklų vaizdą. Bet kuriuo atveju, dėl spalvų ir struktūrų tarpusavio derinimo, dėl grindinio pritaikymo prie jūsų namų fasadų, kieme esančių pastatų, geriausia kreiptis patarimo į specialistus.

Parengta pagal Roberto statyba medžiagą
Lietuva