Trinkelių mados ir tendencijos 2019 metais

Pasaulinėje betono gaminių rinkoje kasmet, apibrėžiamos bei formuojamos gaminių tendencijos ir mados. Siūlydami naujus produktus gamintojai, siekia tapti šiuolaikinio žmogaus buities dalimi, pasiūlyti naujausias technologijas, dizaino galimybes atitinkančius produktus, taip formuodami pasaulines gaminių tendencijas. Trinkelių mados ir tendencijos 2019 metais

Apibendrinant pasaulinių gamintojų pateiktas 2019 m. tendencijas, esminis dėmesys bus skiriamas produktų:

·Laidumas vandeniui

·Natūralių spalvų paletė

·Faktūrų sprendimas – natūralios, švelnios spalvos

Klimato kaita ir gaminių technologija

Vienas esminių faktorių, itin stipriai įtakojančių gaminių technologijų raidą yra aplinkos klimato kaita. Gausus iškrentančių kritulių kiekis, skatina ieškoti sprendimų, tad rinkai vienas po kito pristatomi vandeniui laidūs betono produktai ir siūlių rišikliai. Šių gaminių laidumo koeficientas yra toks didelis, kad betono gaminių danga gali atstoti ar kompensuoti kritulių surinkimo/ drenavimo sistemas. Net esant itin gausiems krituliams, visas vanduo per dangą patenka į dirvožemį. Tokiu būdu betono danga tampa ir ekologišku ir ekonomišku pasirinkimu.

Natūralių spalvų paletė

Didžiosios Britanijos betono trinkelių gamintojai vieningai tvirtina, kad natūralių spalvų gaminiai 2019 bus paklausiausi. Gamtai artimos spalvos, atkartojančios natūralių akmenų, dirvožemio, smėlio spalvas, taip pat pastebima tendencija sieti vidaus interjero ir išorės stilistiką, išlaikant vienodą spalvyną, bei interjero spalvas ir vidaus sprendimus lauke. Betono trinkelių gamintojai taip pat pabrėžia, kad vyraujanti tendencija lauke naudoti betono gaminius: stalus, suolus, tvoras, kepsnines, gėlių lovelius, kitus aksesuarus išliks bei stiprės. Pastebimos tendencijos, kad šiltuoju metų laiku šeimos ir bendruomenės ima vis daugiau laiko leisti lauke, tad tiek privačioms tiek ir viešosioms erdvėms auga patogumo, estetiškumo reikalavimai: išstumiami plastmasiniai neekologiški ir netvarūs lauko baldai, juos keičiant ilgalaikėmis betono konstrukcijomis, plastmasinius vazonus – ilgalaikiais betono arba nerūdijančio plieno gaminiais.

2019 m. taip pat išliks populiarios medžio lentas imituojančios trinkelės.

Paprasta priežiūra

Nežiūrint augančios lauko erdvės eksploatacijos, vartotojų reiklumas minimaliai, paprastai lauko dangų ir baldų priežiūrai išlieka. Itin paprastai prižiūrimų betono gaminių dangų paviršiams gamintojai siekia pasiūlyti impregnuotus gaminius, kurie pasižymi sumažintu teršalų įgeriamumu. Tokie gaminiai neįgeria taršos, padengto apsauginio sluoksnio dėka leidžia saugiai ir paprastai teršalus pašalinti. Tai – betono gaminių privalumas, lyginant su natūralaus (ypač šviesaus) akmens dangomis.

Parengta pagal UAB Betono mozaika medžiagą
Žarijų g. 6, Vilnius
Raudondvario pl. 157, Kaunas
Liepų g. 87 N, Klaipėda
S. Kerbedžio g. 52, Panevėžys
Daubos g. 7A, Šiauliai