Rodomi įrašai 1-4 iš 4.
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ar žinoti renkantis centrinę dulkių siurbimo sistemą?
Centrinės dulkių nusiurbimo sistemos kaina priklauso nuo darbo vietų skaičiaus, pagal tai ir parenkamas įrengimo galingumas. Kaina su nusiurbimo spinta, trasomis bei kita papildoma įranga gali svyruoti nuo kelių iki keliolikos ar kelių dešimčių tūkstančių eurų. Renkantis centrinę dulkių, kaip ir minėta anksčiau, reikėtų atkreipti į darbo vietų skaičių ir dulkių klasę (pvz. darbui potencialiai sprogiose aplinkose turėtų būti naudojama įranga turinti ATEX sertifikatą).
Kokia yra preliminari centrinės dulkių siurbimo sistemos kaina? Nuo ko ji priklauso?
Centrinės dulkių nusiurbimo sistemos kaina priklauso nuo darbo vietų skaičiaus, pagal tai ir parenkamas įrengimo galingumas. Kaina su nusiurbimo spinta, trasomis bei kita papildoma įranga gali svyruoti nuo kelių iki keliolikos ar kelių dešimčių tūkstančių eurų.
Kokie dulkių siurbliai geriausiai tinka pramoninėms reikmėms, profesionaliam darbui?
Pirmiausiai turėtume išsiaiškinti kokia užduotis yra sprendžiama – ar tiesiog patalpų valymas, ar dulkių nusiurbimas dirbant elektriniais įrankiais, ar dulkių nusiurbimas dirbant staklėmis? Kokios dulkės/šiukšlės bus šalinamos – ar statybinės medžiagos, ar sveikatai pavojingos medžiagos (medienos, koncerogeninės, pelėsis...) ar sprogimui pavojingos medžiagos (pvz. aliuminio dulkės). Visi siurbliai skirti profesionaliam darbui yra klasifikuojami L, M, H, B klasėmis, kurios nusako su kokiomis dulkėmis dirbti yra skirtas siurblys. Bet, žodis pramonė dažniausiai reiškia nepertraukiamą pamaininį darbą, tam yra skirti siurbliai su bešepetėliniais varikliais.
Patarkite kokį dulkių siurblį su vandens filtru. Kokie jų privalumai, minusai, kainos?
Dulkių siurblio su vandens filtru privalumas, kad ilgesniame laikotarpyje mažiau sąnaudų filtro maišeliams (jeigu siurblyje būtų naudojami vienkartiniai maišeliai) ir išvalytas oras neturės nemalonaus kvapo, kuris kartais jaučiamas ilgai naudojant vis tą patį filtro maišelį. Minusas – tiesiog ne toks patogus naudojimas, kiekvieną kartą reikia užpilti, išpilti vandenuką.
Ašigalio g. 6, 49142 Kaunas